Пухкава и бяла зима пак в ТЪРГОВИЩЕ ще имa!!!

  • 41 100
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 909
Готвене ли каза някой  Wink ...ето веднага една снимчица от мен...вчера го направих за втори път....малко не ми се получи както трябва ,но за сметка на това е още по вкусен  Peace

цял....
вече отрязано парченце с бананов шейк приготвен....
ето го и парченцето....

Ето това е от мен..много бързо става и много вкусен  Peace Който иска воже да пробва ,ще му дам рецептата.Хайде дайте и вие някоя друга снимчица....

# 676
  • Мнения: 220
Здравейте мами от Търговище. Извинете ,че пиша във темата Ви , но имам нужда от помощ.
Може би някоя от вас ,ако знае да ми отговори дали вТърговище има къде да донеса за боядисване кожено манто. Много си го харесвам, здраво е, черно , ест. телешка кожа , но се поизтърка по шевовете и не само. Ако ми помогнете ще съм ви много благодарна.
Поздрави от Попово

# 677
  • Мнения: 1 080
s_la, спомням си че на пазара преди години имаше един човек, който боядисваше, но незнам дали още е там.
не мога да помогна съжелявам.
Айде бе Търговище - събудихте ли се  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 909
Будни сме ние...ама и аз това се опитвам да си спомня дали работи това нещо още ..или не...мога да питам и тогава да дам инфо  Peace

# 679
  • Мнения: 220
ще почакам, благодаря за отзивчивостта ви.
  bouquet

# 680
  • Мнения: 27
s_la ще ти пусна на лични телефона на един познат,който се занимава с това.Но отдавна не съм го чувала и не съм сигурна дали още се занимава.Пробвай де Hug

# 681
  • Мнения: 1 080
Малееееееее - ние сме като отряд за бързо реагиране направо Joy
Егати как заваля тука  Tired

# 682
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Пак започна зимата...  Confused и с това и лошото ми настроение. Някак си ми се иска вече да свършва, а сме едва началото на февруари.  ooooh! И като се има предвид, че през декември бяхме като на Хавайски плаж... абе, иска ми се да е топло вече и това е.  Crossing Arms
Писна ми от сополи, чорапи, юргани и прочее.  Tired Ако не е един филм, дето съм заследила по бТВ-то ще врътна направо.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 535
Ако не е един филм, дето съм заследила по бТВ-то ще врътна направо.

и форума, и форума Wink

А с тия сериали... направо не мога да се позная, не един ами 3 следя  Whistling
Е, още не съм започнала да превключвам от канал на канал, щото по едно и също време ги дават  Mr. Green

Пробвах се да направя през почивните дни мъфините по рецептата на LaMariposa. Много вкусни станаха, обаче на външен вид нещо не ги докарах и не съм снимала  Rolling Eyes. А сега се "мъчим" с Криси с една баклавичка... после върви отслабвай  Mr. Green

И тук ни затрупа... май пак ще отпаднат довечера танците от програмата  Thinking, а утре сутрин ще се крием по кафенетата докато Криси е на английски...

Искам пролет вече  wait

# 684
  • Мнения: 909
Здравейте момичета.... Grinning
Да ви почерпя ,днес Велиана става на 4 месеца  Grinning


Ние преди малко се връщаме от разходка  newsm44.....времето е разкошно...или поне беше докато бяхме навън  Wink...Вие какво си правите?

# 685
  • Мнения: 17
Честити ви месечки на малката Велиана, едно подараче и от нас

Браво на вас за разходката, аз цял ден се чудя да ли да изляза, ама все едно ме спира, че няма да е изчистено и много трудно ще се бутаме с количката!

# 686
  • София
  • Мнения: 1 535
Мери, честита ви месечинка   bouquet

Ние от сутринта от 8 сме по улиците  Crazy. Ходихме на кафе с Любо, докато Криси беше на английски. Докато я чакаме той заспа, а аз използвах да си изчистя колата, че я беше затрупал снега, свършихме това-онова още - аз де, а Любо такъв сън му откара... 3 часа скоро не беше спал през деня  Rolling Eyes. От кога се каня да го слагам да спи следобяд в количката...
По обяд пак навън в снега - чак памперса му беше мокър (отвън) Mr. Green Ама такова хубаво слънчице е напекло тук...
С количка все по-рядко излизаме, но снега не ме бърка изобщо. По-скоро ми тежи доста вече да я мъкна и нея 5 етажа, а така нося само Любо. Той къде ходи сам, къде вдига ръце и застава пред мен да го нося... та продължавам да заяквам  Crazy

# 687
  • Варна
  • Мнения: 113
Здравейте.
Отдавна не съм писала но дъщеря ми имаше много висока температура почти цяла седмица. Слава богу вече я смъкнахме.
Отивам да ви прочета да не се изказвам неподготвена smile3521 smile3521 smile3521

# 688
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета! Извинете ме за отсъствието, но 2 дена ми се изправи косата, да чакам майка ми да се дотътри от Атина в тоя сняг  smile3511 Слава Богу вече е у нас и най-щастлива е Мимка. Гушка се в нея, сякаш винаги е била при нас!  Hug

Честита месечинка на Велианка! Здравичка и веселичка да навърши всички месечинки и годинки, за радост на Мама и Тате!
Това е от нас:


Инче, радвам се, че са станали мъфините! Аз още не съм се пробвала, но скоро ще опитам, нали вече си имам помощ...поне за месец...  Simple Smile
И аз искам вече да свършва тоя сняг! Да идва пролет!

Дега, какво стана с работата? Прие ли, какво реши?
Приятна вечер, момичета!  Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 262
Добр утро 

отивам да чета че много съм пропуснала

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт