Пухкава и бяла зима пак в ТЪРГОВИЩЕ ще имa!!!

  • 41 057
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 113
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВАНЧЕМноголюбов, щастие и късмет
Меридит баткото е с столчето за кола на бертони-Конкорд. Доволна съм, килограмовия диапазон е голям 9-25кг /т.е. от около 9м докъм 4-5г./. За нас беше важно да има положения на гръбчето-поляга добре и Джем спинка вътре. Исках и да има и собствени колани за връзване а не да се ползват тези на колата. Двойно е отвъте и бебо като порасне вътрешните ограничители се махат. Има собствена основа и бебо е на високо и вижда наоколо т.е. мълчи и зяпа Laughing.
Коша за новородено ни беше Макси кози-най-доброто откъм сигурност, качество и конфорт но и откъм цена.Това се сещам за сега.
Хубав ден на всички Hug

# 721
  • Мнения: 909
Neri ,не можах да намеря точно това столче ,което ползвате ....не виждам такъв модел до такива килограми... newsm78 .Пак ще потърся да видя как изглежда.

# 722
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Честит рожден ден на Ванчето и от мен! Бъди жива и здрава!   bouquet

За столчето пак да продължа... значи, не е лошо да се опиташ да се съобрази горе-долу и времето, за което ще се използва. Защото, вярно, инвестицията не е малка за по-качествените модели, от друга страна е адски голямо удобство да го имаш, но пък, не знам дали другите деца го използват до 3-тата година, както пише, защото аз съм го сгънала и прибрала много отдавна. И сега си имам почти ново столче, използвано 5-6 месеца само и се чудя какво да го правя. Добре, че поне ни беше подарък.

# 723
  • Мнения: 22
Честит рожден ден, Ванче!Бъди много здрава, весела, все така добричка мама, съпруга и приятелка! Желая ти много весели празници, много поводи за радост и усмивки и да излизаш от депресиите вече! Гледай напред с усмивка, надежда и молитва! Обичаме те!

Подарявам ти всички книги, които искаш да прочетеш и време, за да ги прочетеш на спокойствие!  newsm51

# 724
  • Варна
  • Мнения: 113
Меридит объркала съм килограмите, сега  се разтърсих и видях.
Подведох се по това, че  столчето е голямо сигурно  hahaha

# 725
  • Варна
  • Мнения: 113
Честит имен ден на именниците и наздраве

# 726
  • Мнения: 909
Честит имен ден и от мен ,на всички които празнуват на този ден!  bouquet  bouquet  bouquet
Весела вечер .... Grinning
Ние днес си изкарахме много хубаво ,бяхме на селски туризъм...демек на вилата  Wink
Купих си момичета ето тези неща..надявам се да съм направила що годе добър избор...

,само че цвета на вътрешната част е по хубав... Peace

# 727
  • Мнения: 22
Честито, меридит! Със здраве да си ги ползвате! И ние по финансови причини имаме същите неща, но столчето за хранене ни е синьо с мечета, а стола за колата е в резеда и тъмно зелено. Иначе сме с абсолютно същите марки и модели (ако могат да се нарекат така  newsm53 ) Бих казала, че не са лоши, особено стола за кола е много удобен. Е, не са това, за което си  мечтаех, но вършат работа!
И като стана малко топло, съвсем забравихте за интернета май! Я се похвалете бързо, кво си прайте тези дни! Ние усилено проговаряме!  #Crazy

# 728
  • Мнения: 909
Здравейте момичета... Grinning
Хайде на кафето...

Честит рожден ден на borqna_82!Бъди жива и здрава,щастлива и много обичана!

Благодаря ти LaMariposa ,ами ние сме по улиците...даже и сега смятам да излизам стига да блесне това слънце.... Thinking,че тези облачета още го крият.Нали мартеници трябва да се купуват... Wink
Стефинка ,сега ще пускаш и новата тема нали.....
ето и предложенийца за заглавие на темата...

"Баба Марта наближава, на ТЪРГОВИЩЕнските деца мартенички ще раздава"
"На вратата пролетта почука,ТЪРГОВИЩЕнското детенце навънка бърза да излиза"
"Ето го и слънчо дойде ,при ТЪРГОВИЩкото ни дете"
"Славейчета пеят,слънцето пече,време е на разходки да тръгне и  ТЪРГОВИЩкото ни дете"

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 09:23 от merydit

# 729

Общи условия

Активация на акаунт