Пухкава и бяла зима пак в ТЪРГОВИЩЕ ще имa!!!

  • 41 097
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 909
Благодаря за кафенцето...eli_su ..и сокче ще пийна... Peace
Благодаря ви за пожеланията  Hug...да ви се връщат и на вас  Hug
Гледам аз сега едно слънце навън...ама нали все го дават ,че ще вали...и се чудя да излизаме или не... newsm78 .Вие ще излизате ли...макар ,че вие все пак сте с по големи дечица...
LaMariposa ,е радвам се чи вече имаш някакв отмяна....било то и за месец...друго си е все пак.Значи сега да очакваме вкусотии от твоята кухня  WinkПробва ли сладкиша на sladka hapka?Чуден е ....два пъти вече го правих и се чудя кой ден да го направя пак ,но в формата на мъфини  newsm78 Joy
Neri ,радвам се че детенцето се е оправило  Hug
van4eto_02 и аз така си мислех ,че едвам ще бутам количката..,но нямах проблеми.... Peace ...така че смело излизайте Grinning...,разбирасе ако времето днес позволи.
٠•● Dega ●•٠ ,какво стана  newsm78....да не си започнала работа?
И Dandi ,нещо се губи тези дни  Thinking

# 691
  • Мнения: 262
Честито на всички празнували през последния месец
Честит рожден ден на патерици на  слънчицата на Дега и Данди. Да са ви здравички, палавички и щастливи.
Честити ходещи крачета на малък Део. Ани и всички други да знаете пък как ви завиждам за тия прощъпулници. В нашите обичаи го няма това, а е толкова интересно.
R&B&G честито да ти е здравичко и спокойно бебето.
Меридит честита племенничка, честита месечинка и на малкото ти съкровище
Ама какви вкусотии готвите, тука от сутринта докато ви чета и лигите ми потекоха, ша взема на заем от бебока някой лигавник.
Стефинка поздравления за колажа, пък да видим аз кога ще сваля снимките от апарата.  То туй нещо че не му разбирам после може ли да се добавят още снимки.
Та сега да ви се отчета и аз. Моя бебок днес става на 9 мес. от няколко дни има напредък с пълзенето иначе ми е спокойно макар че се мъчи с петото зъбче. Още се кърмим но само 3 пъти. Вечер заспива със кака си между 9 и 10 часа. Но се буди веднъж около 4 5, пие вода и пак заспива. Май му стана навик, но не му ли дада водичката ще си поиска да цока. Та тъй ще си продължим незнам докога. И голямата ми палавница е добре, само дето отказва вечер да яде манджи у дома. Само повтаря аз това не ям, не обичам, аз такова ядох на градината и до там. В градината казват че всичко си свършвала а вкъщи иска сандвич или попара, или спагети, макарони, от салатата си хапва, ако има месце обича също но без хляб. Отслабна, но и аз бях много слаба затова и много не се тревожа, стига да ми е здравичка (тая зима не се е разболявала пу пу пу)
Ако съм пропуснала нещо пак ще пиша, сега да излезем малко на терасата да погледаме. А, моя бебок много се беше уплашил от първия сняг чак ме гушна и ревна със сълзи горкото, милото ми то. На следващия ден свикна разбира се. Хайде чао приятен снежен ден на всички

# 692
  • Мнения: 909
Честита ви месечинка eli_su !

З атова ,че прощъпулника го няма във вашите обичаи...не ти пречи да го направиш пак  Peace...то и в сватбите нямаше хвърляне на букет, ама вече има  Wink...така че давай смело... Hug

# 693
  • Мнения: 884
Честита месечинка, eli_su!

# 694
  • Мнения: 747
Привет и от мен, нося си критиката, че не съм писала напоследък. 
Честито на всички празнуващи малки слънчица!

# 695
  • Мнения: 909
Здравейте момичета  Grinning
Как сте днес...как са дечицата  Grinning
Ето по едно кафенце...


Ей ние нямаме вода и при вас ли така  newsm78...какво става ,отвън тече всичко като за световно,обаче вода няма...ужас.Така нищо не може да се направи  ooooh!
Dandi ехее ти се появи...да не би да правиш само сладки неща и затова да не се появяваш Wink ...баща ти как е оправи ли се?

# 696
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ей ние нямаме вода и при вас ли така  newsm78...какво става ,отвън тече всичко като за световно,обаче вода няма...ужас.Така нищо не може да се направи  ooooh!
Имало профилактика!  #Cussing out Уж в 13:00 часа щяла да дойде, ама....  Crossing Arms

# 697
  • Мнения: 909
А ние до 13 ч какво да правим  Naughty ....само детенцето ми да не се наака до уши ,че със сняг ли ще му мия дупето  #Cussing out #2gunfire....аман не ги смениха тези тръбопроводи  Crossing Arms
٠•● Dega ●•٠ ,какво стана...почна ли работа или се отказа?

# 698
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не съм почнала. Търся.  Tired

# 699
  • Мнения: 909
Какво искаш да бачкаш по принцип...ако чуя нещо да ти казвам...щото нали знаеш тук в нашия град ако не става нещо с връзки ,то става с много връзки... Peace

# 700
  • Варна
  • Мнения: 113
ДобрУтрУ....то добър ден стана вече де.
Пекна малкичко слънце и наскочихме да мааме крачоли по улиците hahaha
Данди пращай телефонче на лични, може да сръбнем по едно каЙвенце да почешем езици Laughing
Нашето идване пак се отложи, но му се видя края вече и в Търговище май се топят ледницИти.
Хубав ден на всички. Hug

# 701
  • Мнения: 27
Честити празници!



Днеска е и Заговезни.Затова ПРОСТЕТЕ PraynigПростено да ви е и на вас!  love001

# 702
  • Варна
  • Мнения: 113
ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ
Честит св. Валентин на влюбените  remybussi Heart Eyes
Честит трифон зарезан на ценителите на виното Wine Glass
Простете ако неволно съм обидила някого smile3538

Весели празници с много любов, вино в ръка и опростена душа Hug

# 703
  • Мнения: 884
Прекрасен ден - три празника наведнъж! Да са ни честити!


# 704
  • Мнения: 747
Честити празници и от мен, който каквото празнува!  balloon
Меридит, не сладки правя, а се правя на програмист, голяма емоция.  Laughing
Нери, сега ще ти пусна на лични номера.

Общи условия

Активация на акаунт