Пухкава и бяла зима пак в ТЪРГОВИЩЕ ще имa!!!

  • 41 099
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 909
Честит Св.Валентин ,на всички !

Честит Трифон зарезан ,и весел празник на  винарите!

Днес е Сирни Заговезни,затова....
Прощавайте момичета ,ако има нещо!

Наздраве на всички и весела вечер!

# 706
  • Мнения: 27
Добро утро! Хайде сложих кафето и закуската 

Как изкарахте празниците? Ние бяхме в свекърите и празнувахме Заговезни и Трифон Зарезан. Абе нищо особено.
Нещо ми е мрачно и не ми се пише ConfusedСигурно е заради времето.Имайте хубав ден Hug



# 707
  • Мнения: 909
Здравейте и от мен  Grinning
mimoletka ,благодаря ти за кафенцето.... Peace
Н а мен пък времето не ми влияе на настроението...затова ще ти дам малко от моето слънчево настроение  Wink

Празнувахме у нас нормален празник....само дето забравихме да купим халва ooooh!...,нали трябва да има на трапезата Thinking....,но нищо здраве да е  Grinning
Ако успея да купя днес червена херинга запрятам ръкави и ще правя суши Grinning

# 708
  • Мнения: 909
Здравейте момичета  Grinning
Кафенцето....

Да ви питам нещо...от къде си купихте столчетата за хранене и столчето за кола?Ходих вчера до склада ,който се намира до жп гарата,...ходих до магазин Тони....,в другите не знам да продават такива неща/Слънчо,Малкият Принц,Том и Джери/....,не се сещам за друг  newsm78...помагайте...
И се оказаха повечето едни огромни  Shocked...аз нямам толкова място..и се спрях на този вид
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9/products_id/357

...но като се замисля сега ,той пък не се сгъва... ooooh!..
или този който се сгъва...
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4312
Вие какво мислите?

# 709
  • Мнения: 884
merydit, благодаря за кафето Hug. Освен в "Тони" (и в двата ли провери?), се сещам за склада на "Слънчо" до гарата. Аз лично предпочитам дървените столчета за хранене - по-стабилни са според мен, а и после стават на масичка и столче
Нашето е ето такова
и съм доволна, но не се сгъва, а и не знам къде се намират такива, защото ни е подарък.

# 710
  • Мнения: 246
merydit нашето столче за хранене е на Бертони, същото като от втория линк който си дала. Много съм доволна. Лесно се почиства, има две табли и място за шише или чаша и е много стабилен. Моя е подарък и не е купуван от Търговище, но предполагам че може да си го поръчаш в Тони-то или по интернет. 

# 711
  • Варна
  • Мнения: 113
Здравейте.
Тук днес май ще е хубаво времето и ще се разтъпчем навън newsm44
Ани столчетата, които си предложила са чудесни, обаче не са много практични за ограничено място, както и за пътуващи бебоци като моите.
Меридит моето столче е като втория вариант, който си предложила но е чиполино. Какво да ти кажа доволна съм. Относно стабилността са стабилни-разкрача на краката е широк, коланите са добре. Нямала съм проблеми с баткото, който си беше торнадо направо и още е но вече се храни в движение. Смятам, че по стабилна трябва да ти е проходилката, където остават сами за по дълго и без наблюдение. Peace
 Слънчев ден на всички Hug

# 712
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
merydit, нашето е такова, дори е в същите разцветки.
Изключително много съм доволна от него. Вярено, че е скъпо, но си струва парите.
А, и това със сгъването е много важно, не бива да се подценява.

# 713
  • Мнения: 3
Моето пак е от тези който Ани е предложила ,първия вариянт.Много съм доволна стабилни са а приложението им е за повечко време понеже стават на маса със столче, така че малкото да може да си рисува например или да си играе с пластелин без да пострада всичко което е на масата за възрастни.Вярно е обаче, че заемат повечко място а за да го пренесеш трябва да се разглоби (което пък не е много трудно).

# 714
  • Мнения: 22
Здравейте, Мами и от мен! Извинете, че не съм се вясвала скоро насам, но компа беше на ремонт. За щастие се оказа нещо съвсем дребно и го оправиха!  newsm44
Първо искам да честитя всички празници, рождени дни и месечинки, които съм пропуснала и да ви пожелая това, което сами бихте си пожелали да се сбъдне!   bouquet
Простете и на мен, ако има за какво!  Praynig
А относно столчето, от опит със всички видове, които сте изброили, мога да кажа, че по показател удобство и функционалност, предложението на Дега е най-добро. Но паричките също не са маловажни, така че всеки решава за себе си.
За съжаление за моето си дете не можах да купя, каквото искам и определено съжалявам, но няма как. "Чергата" не стига за всичко!
От всички, които съм ползвала се убедих, че едно столче трябва да е сгъваемо, да има колеленца за придвижване, да има няколко положения на табличката, да има 5-точков колан, седалката да има поне 2 положения (седнало и полуседнало), за да става за по-ранна възраст, освен това ако има и няколко положения на височина също е добре. В общи линии, това е, но за съжаление, столчетата от тази категория са скъпи за мен. Втора употреба също е добър вариант, защото има много запазени. Успех в избора!  Peace
Хайде, весел и интересен ден на всички!  newsm51

# 715
  • Мнения: 909
Благодаря ви момичета  Hug Като го купя ,веднага ще дам отчет на кое съм се спряла... Grinning
Никой нищо не каза за столчетата за кола... newsm78 Харесала съм си едно ,долу в склада до жп гарата....което след време става и само седалка...вие какви имате и доволни ли сте?
Иначе се колебая и между тези  варианти..,на тях трябва да си ги поръчам онлайн ,защото тук не видях такива...
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4167
това ми харесва ,но си мисля да не би ,тази джаджа отпред в по късен етап да пречи на детенцето  newsm78
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/10839
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4164

Оф то трудно да избираш така  ooooh!,като не е за тебе...почваш да си мислиш , Thinkingабе дали ще му е удобно на детето така ,меко ли ще му е?. newsm78...Всякакви такива въпроси... Grinning Затова ви благодаря за съветите  Hug

# 716
  • Мнения: 884
Ние до сега бяхме със столче 0-13 кг, което се ползва и като кошница - страхотна работа ни вършеше до сега! Но трябва да го сменяме, защото Део вече не се побира в него Embarassed и като си направя сметката, по-евтино щеше да ни излезе ако бяхме взели с по-голям диапазон на теглото. Въпрос на лична преценка Peace.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 535
Мери, тези които остават само седалка след време нямат полегнало положение за спане. Зависи и колко пътувате, но за по-малко дете не знам дали са най-добрия вариант  Thinking.
Ето го Любо в столчето преди да замине в колата



Определено му е удобно, защото доста време вече е прекарал там.

Така на картинка е много трудно да избираш. Ако имаш възможност се разходи до Шумен или Варна и виж на живо. Има варианти 0-18кг, които се монтират с гръб като кошниците, а след това и по посока на движението. За момента все още ви е рано за по-големите категории.

# 718
  • Мнения: 17
Здравейте мами и от мен и аз също не  съм се вясвала тук, но ме е налегнала една меланхолия и не ми се пише нещо, но ви следя редовно. Честитя ви всички празници, който изтървах на патерица, да сте живи и здрави и най - важното, да имате много късмет, всичко друго се купува Simple Smile!
По въпроса за столчето за хранене аз също съм за това което Дега ви е предложила и аз си бях избрала него и много ме е яд, че в последствие решихме да купим на чиполино - грантконфорт (не че е лошо удобно е), но чико си е чико, когато го видях се влюбих в него, по принцип гледам да купуван на малката неща на чико и нямам оплаквания от тях, просто са страхотни, е и парите им не са малко, но има и доста по скъпи неща, май се отплеснах, хубавото на нашето столче, е че има различни степени на гръпчето.
А столчета ни за кола също са на Чико, първото е тип кошница от 0 до 13 и е комплект с количката, но вече и ние ни е малко, краката и главата ни стърчат,и се наложи да предприеме мерки за друго и пак на чико http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/8616, нашата кукона е много доволна, много му се кефи.
Моята приятелка има това, което ти си избрала Меридит и е много доволна от него. Вече ти си решаваш, наисти и паричките имат значение, но според мен е най - важен комфорта и сигурността на детето.
А сега да ви почерпя стига съм ви досаждала, днес съм рожденичка, нищо че съм изпаднала в "сатурнова дупка".


# 719
  • Мнения: 909
Честит Рожден Ден ,Ванче!Да си жива ,здрава,щастлива и много обичана жена!Винаги с усмивка на лице!Наздраве!
Букетче за рожденничката  Grinning

Да си изкараш днешния ден прекрасно  Peace

Благодаря ви за съветите за столчето  Hug...ще помисля и ще реша...както казва Ванчето ,най важно е сигурността и удобството на детето Peace

Общи условия

Активация на акаунт