По-трудно или по-лесно е да забременееш след Противозачатъчни

  • 18 333
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
Здравейте! Да се включа и аз Simple Smile Дълго време пиех Логест (тези таблетки ми ги посочиха като най-изчистените). Имах известни прекъсвания, но през последните две години ги спирах само за по месец. Този месец ги спрях, за да видим дали ще си имаме бебче. Обаче все още нищо не се знае - каквото е рекъл Господ, макар че толкова много съм се навила, че всичко ще е ок. Ще видим дано не остана силно разочарована. С първото дете забременях веднага щом го решихме, обаче тогава нещата стояха по друг начин, в този период не взимах дори хапче за глава камо ли противозачатъчни Tired

# 46
  • Мнения: 62
аз пиех противозачатъчни за регулиране на цикъла около 1 година.след това ги спрях и на 3 месец забременях.може и да има значение

# 47
  • Мнения: 560
аз пиех противозачатъчни за регулиране на цикъла около 1 година.след това ги спрях и на 3 месец забременях.може и да има значение

вдъхваш ми надежда, да знаеш  Hug    bouquet

# 48
  • Мнения: 62
дано ти помогне

# 49
  • Мнения: 160
Аз забременях веднага след като спрях противозачатъчните,не съм имала проблеми.Успех  bouquet

# 50
  • Мнения: 57
 CryПри мен не се получи newsm45 newsm45 EFN

# 51
  • Мнения: 160
Твърди се ,че било по-лесно .
и аз го твърдя,но не съм сигурна,че е от  противозачатъчните или просто си стана от раз при нас.

# 52
  • Мнения: 111
Zdraveite!Az sum nova tuk i ot edno izvestno vreme se informiram pri vas!Mnogo iskam da vi popitam za mnenie!
Pieh Yasmin 3 godini bez prekusvane i se chuvstvah mnogo dobre,na 06.09 imah svatba,no neznam ot pritesnenie li ili ot kakvo v denia na svatbata mi prokurvi!Sled svatbata vednaga zaminahme na pochivka i prez cialoto vreme-1 sedmica mi prokurviavashe(pieh si oshte hapchetata).Vurnahme se i az gi spriah-e doide mi ama ne kakto predi! Sled 1 mesec mi prokurvi otnovo i sega mi doide pak!Pravih si 3 testa,vse otricatelni!Molia za suvet!Drugata sedmica sum na doktor i shte vidim i toi kakvo shte kaje!

# 53
  • Мнения: 14
И аз пих Ясмин 2 години с 1 месец само прекъсване и като ги спрях и започнахме да бебеправим и се получи. Не знам колко е възможно да си забременяла с хапчетата, но предплогам, че ако това се случи и се продължи с противозачатъчните и се изхвърля плода, дано не се е получило така при теб и хайде спирай тези ясмин и  Hug знаеш какво следва  Wink

# 54
  • Мнения: 1 325
С малката забременях веднага след спирането им, на първият месец!
Искам да ви попитам, понеже отново започнах прием на противозачатъчни, който ще е около три месеца, дали е възможно , на последният прием на опаковката, да намаля бройката на хапчетата с , те нали са 21, а аз да приема 18 да кажем, с цел малко по рано да ми дойде цикъла.А дали това ще е предпоставка за малко по ранна овулация?
Спомням си , че след тримесечният курс на противозачатъчни, овулацията ми е била някъде на 14-15 ден, тогава и забременях с малката.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 590
Забременях още на първия месец след спирането на хапчетата. Simple Smile Дано и втория път стане толкова лесно.

# 56
  • Мнения: 10
здравейте
аз пих хап4ета около 8 години,от януари ги спрях на 29 ми дойди до 3 февруари,мислих 4е бебето е станало но днес  ми дойди с два дни закъснение
искам да попитам вие като спряхте хап4етата цикъла ви на 28 дена ли идваше?защо моя закъсня след толкова години не се ли е регулирал
дано имам късмет като пове4ето от вас и да стане след спирането на хап4етата
успех на вси4ки опитващи

# 57
  • Мнения: 4 569
И аз с питанка-пия хапчета,за да ми идва.Като ги спра цикъл няма с месеци.
Та като започна бебеправене как ще стане като няма цикъл?

# 58
  • Мнения: 14
Tani endjal, аз като пиех хапчетата си ми идваше точно като по часовник на 28 ден и като ги спрях май месец миналата година решихме да чакаме да ми дойде цикълът поне юни и юли и чак тогава да правим бебо, но и двата месеца имах цикъли с по 31-33 дена, а бебко си стана юли. Така, че няма страшно, ако искаш за по сигурно си вземи тестове за овулация, но истината е, че, ако правиш секс всеки ден около овулацията и всичко е наред бебчето ще си стане  Hug

# 59
  • Мнения: 1 325
Тани, първият път пих контрацептиви около 4-5месеца, но не можах да изчакам първият си нормален цикъл след тях тъй като забременях веднага.
Първите месеце е нормално, особенно след толкова дълъг прием, тялото трябва да се нагоди, бебчо ще стане много скоро, ще видиш Hug

Общи условия

Активация на акаунт