Много съм ядосана!!!

  • 39 304
  • 525
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
mamaden,от опит ти казвам,че полицията няма да направи нищо.Но за да ти е чиста съвеста пусни жалба.Хубаво е да поговориш и лично със собственика,но смятам че и това няма да помогне,защото никой не приема,че кучето му пречи.И тогава вече преминаваш на крайния и най-действащ вариант.

лошото е,че от цялата работа страдат кучетата-не е никак честно,но при такова безхаберие от страна на стопаните.

Съгласна съм с теб, че полицията няма да направи нищо. Може би наистина е много крайно това със салама, но много си чакала наистина, аз може би щях да го направя това със отровата.

# 16
  • Мнения: 304
Чакайте сега да ви разкажа каква е процедурата,кято при мен подейства...
Ние също в отсрещния блок си имаме един джавкател,голям като кон и един ден ме залая.Аз съм в 5 месец и сетете се що шубе брах покрай кучето!Схемата е следната:първо се пуска жалба срещу стопаните на кучето в полицията и след това в съответната община.Ако е колективна жалба става още по-бързо.При мен за 3 дни се оправиха нещата и моя "приятел" се разхожда само на каишка,а в по-населените с хора на площадката часове и с наморник.Успех!

# 17
  • Мнения: 59
Чакайте сега да ви разкажа каква е процедурата,кято при мен подейства...
Ние също в отсрещния блок си имаме един джавкател,голям като кон и един ден ме залая.Аз съм в 5 месец и сетете се що шубе брах покрай кучето!Схемата е следната:първо се пуска жалба срещу стопаните на кучето в полицията и след това в съответната община.Ако е колективна жалба става още по-бързо.При мен за 3 дни се оправиха нещата и моя "приятел" се разхожда само на каишка,а в по-населените с хора на площадката часове и с наморник.Успех!

В общината са си мръднали пръста за такова нещо? Браво на тях. Явно при вас положението е малко по различно. При нас в общината сигурно няма да си мръднат пръста. Имаме един квартал тук в който си пускат конете да се разхождат на детска площадка и общината нищо не прави стана трета година.

# 18
  • Мнения: 431
Задължително се обърни към полицията.Аз не обичам  кучета,но в случая животното не е виновно.

# 19
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 919
А не може ли да се съберете повече хора? Може би на колективна жалба ще обърнат повече внимание.  Thinking

# 20
  • Мнения: 23
Ако пуснеш жалба и нищо не стане и прибегнеш до крайни мерки ще се разбере,че ти си го убила и може да си имаш неприятности. По-добре си създай спокойствие за детето тихомълком.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 524
Е,това с убиването е малко крайно...
Има полиция,научете се да я безпокоите и да си търсите правата,знаеш ли кога на твое място ще търпя това положение цяло лято-точно никога,ако трябва всеки ден ще звъня в полицията и..........
съгласна съм че за начало е най-добре да се подаде жалба в полицията срещу стопаните.
не си спомням много добре но мисля че понастоящем за смущаване на обществения ред каквото прави въпросното куче, стопанина му може да си отнесе акт. това по принцип може да се провери де. но така или иначе аз лично бих подала не една ами 100 жалби в полицията, а и в общината- все някой ще си мръдне пръста.
успех! Peace

# 22
  • Мнения: 304
Чакайте сега да ви разкажа каква е процедурата,кято при мен подейства...
Ние също в отсрещния блок си имаме един джавкател,голям като кон и един ден ме залая.Аз съм в 5 месец и сетете се що шубе брах покрай кучето!Схемата е следната:първо се пуска жалба срещу стопаните на кучето в полицията и след това в съответната община.Ако е колективна жалба става още по-бързо.При мен за 3 дни се оправиха нещата и моя "приятел" се разхожда само на каишка,а в по-населените с хора на площадката часове и с наморник.Успех!

В общината са си мръднали пръста за такова нещо? Браво на тях. Явно при вас положението е малко по различно. При нас в общината сигурно няма да си мръднат пръста. Имаме един квартал тук в който си пускат конете да се разхождат на детска площадка и общината нищо не прави стана трета година.
Не знам дали само от общината са предприели нещо или и от районното,но е факт-след 3 дни промяната беше налице.Разбрах,че една майка от същия блок е подала жалба след мен в районното и отва може да е било решаващо за бързата реакция.
Доколокото разбрах и други съседи на mamden си имат проблеми с това куче.Директно да се съберат и да се задействат,тогава няма как да няма реакция и то бърза.

# 23
  • Мнения: 1 596
Ох и ние сме така.
Само че кучето е точно до нас-съседния апартамент.Еййй не спря да лае и то точно както казваш между 14-16 ч точно когато детето спи.
Събужда се,и си разваля режима #Cussing out
А стените са толкова тънки,че всичко се чува....и аз съм решила да кажа на мъжа ми да говори с тях,защото тези съседи не разбират от моите забележки ooooh!

# 24
  • Мнения: 608
 Имах подобен случай, но с коте - изоставено в апартамент. Когато след обаждане в полицията се опитаха да ми се присмеят с думите "Не се занимаваме със спасяване на котки и крави" ги затапих с това, че всеки има право на сън и че както си плащам данъците, така мога и да изисквам грижа на институциите. Смениха тона след гневната ми тирада, намериха собственика и проблема се реши.
 Пробвай и настоявай!

# 25
  • Мнения: 1
Пусни жалба в общината,сигурна съм,че ще помогне особено,че всяко куче трябва да се регистрира там(имам куче и знам че се изисква) и ако не най-малко за това ще се заядат и ще се занимават.
Но това да се трови кучето,думи нямам,какво е виновно то,че има нехаещи собственици,ако процедирате по този начин с всичко което ви дразни Shocked Shocked Shocked..народа е изкуфял тотално

# 26
  • Мнения: 55
Подавай жалба, не се чуди. И ние сме така само дето не е куче, а са кокошките не една бабичка и кокошарника им е точно под прозореца и развъждат мухи и смрадове  Sick Предупредиха я бабичката и тя каза, че щяла да ги изколи до септември ама на....... НИЩО. Аз лично чакам да стане 30ти и почвам да хвърлям отрова!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Аууууууу детето страда, защо не му обясниш, че както ние говорим, така кучетата лаят и няма да му сторят нищо лошо!

От един месец ремонтират съседната къща и всеки ден стържат с  електрожен, повярвай ми звукът е много по-ужасен от кучешки лай, чудя се дали да не взема да ги почерпя с по едно кафе със сода каустик / това за содата е рецепта от тукашни "майки"/  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1
Аууууууу детето страда, защо не му обясниш, че както ние говорим, така кучетата лаят и няма да му сторят нищо лошо!

От един месец ремонтират съседната къща и всеки ден стържат с  електрожен, повярвай ми звукът е много по-ужасен от кучешки лай, чудя се дали да не взема да ги почерпя с по едно кафе със сода каустик / това за содата е рецепта от тукашни "майки"/  Mr. Green
newsm10 newsm10

# 29
  • Мнения: 288
Аууууууу детето страда, защо не му обясниш, че както ние говорим, така кучетата лаят и няма да му сторят нищо лошо!

От един месец ремонтират съседната къща и всеки ден стържат с  електрожен, повярвай ми звукът е много по-ужасен от кучешки лай, чудя се дали да не взема да ги почерпя с по едно кафе със сода каустик / това за содата е рецепта от тукашни "майки"/  Mr. Green
newsm10 newsm10
Peace
Наистина е много изнервящо,но дали трябва да страда животното заради стопаните? NaughtyИ ако убиеш това куче,дали няма пък да си вземат друго,тогава какво,пак ли същото? Thinking
Търси друг вариант,според мен. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт