Сладки ЮЛЧЕТА с туту, всички казват пу-пу (тема 129)

  • 30 140
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 185
Сисони   bouquet

ЕЛ, голяма кукла е Лорка  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 6 909
Майките на момченца да не тъжат много, мога на тях да им направя тутута Mr. Green
Ама не се бъзикам, сега тъкмо правя за една приятелка.

# 18
  • Мнения: 7
Привет. Тук съм Simple Smile Не ми остава време да пиша, но чета мноооого редовно Crazy
Започнах да търся нови идеи за колаж, да видим кога ще успея да го направя.
Откакто проходи малката може да се каже че малко ми олекна, поне вече смогвам с домакинската работа.
Голяма работа е този канал Baby TV. Голяма помощ е за мен и за баткото става и за малката.
Ето и малко снимки от нас: http://july2008.multiply.com/photos/album/65#

Хайде чао от мен newsm49

# 19
  • Мнения: 790
Севги, много са сладки децата ти. Малката каква е принцеска с тази рокля.

Да даваме ли нови снимки за колажа?

# 20
  • Мнения: 7
Да изпращайте ми вече снимките, да се съберат и да го почвам atwork

# 21
  • София
  • Мнения: 285
Вместо запис да попитам, има ли някой друг, който не е получил още заветните 240 лв?

Имам, имам smile3508, трябваше да попитам тук, за да дойдат. Ей, такава радост за 240 лв, не съм вярвала, че ще се радвам  ooooh!.

# 22
  • Мнения: 2 171
И аз получих остатъка за юли. За август ще ми ги платят след като счетоводителката подаде декл. обр. 1 за август, тоест след 15.09. Това ми отговориха от НОИ.

Севги, ЕЛ, страхотни дечица Heart Eyes. Почвам да ровя за нова снимка на Илия за колажа, защото старата му е много бебешка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 66
И аз нямам превод за август  #Cussing out ,всеки ден проверявам-нищо.А в момента съм на зор и така ми трябват  ooooh! ,все пак две ученички стягам за у-ще,на малкия дрешките му омалели...направо не ми се говори.Седя и ги чакам,а после за ден ще ги наместя  Twisted Evil

# 24
  • София
  • Мнения: 553
Бухтичка, не разбрах, ти ги правиш туту-тата /за момичетата тези/ или ги поръчваш от някъде  newsm78
 
И аз съм от тези получили си остатъка за юли, но нищо за август.

Страхотни дечица  Heart Eyes Честити християнчета !

# 25
  • Мнения: 219
Е.L. Лора е както винаги невероятна кукла. Има ли друг червенокос в родата, имам чувството докато я гледам, че е орисана за нещо много специално в живота Heart Eyes

Севги, страхотни деца имаш, сладури Hug
А снимките за колажа къде ги пращахме? newsm78

Честити християнчета на всички!  bouquet

# 26
  • Мнения: 66
Дени  , на имейла на Севги/под колажа на 1 стр. е написан/.

# 27
  • Мнения: 479
Лора и Джанан са истински кукли  Heart Eyes

НБМ, паркът е извън града, по посока с.Бистрица.

Купа, благодаря, дано  Hug Като че ли има ефект, но солено продължава да не иска. Ще й направя сандвич за следобедна закуска пък ще видим.

И аз днес получих парите от НОИ за август  Grinning Точно казах на мъжа ми, че сме богати  Laughing

Утре заминаваме за морето. В крайна сметка решихме да отседнем във вилата на кумовете ни, която е в едно село до Царево. Ако е лошо времето, поне ще има къде да се разхождаме.

# 28
  • Мнения: 4 204

Голяма работа е този канал Baby TV. Голяма помощ е за мен и за баткото става и за малката.

Peace

# 29
  • Мнения: 1 427
Севги, големи сладури са ти и двамата  Heart Eyes Че и май по музиката си падат, а малката и кокона върви... Май ще си имаш някоя звезда след време.
Е.L. Лора е както винаги невероятна кукла. Има ли друг червенокос в родата, имам чувството докато я гледам, че е орисана за нещо много специално в живота Heart Eyes

 bouquet

 Laughing Да, мисията и е да потроши каквото може из къщи.

Общи условия

Активация на акаунт