вакумирани пликове за дрехи и др.

  • 16 540
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Благоевград
  • Мнения: 37
Видях , че има такива пликове и в магазините за левче , при това доста евтини купи си един брой, защото си бях купила вече от Кауфланд. Това от левчето не се е развакумирало, виж два от Кауфланд вече са изпуснали. Абе качество никакво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 61
  • Мнения: 166
От Метро от преди няколко години. При първото и единствено ползване (за летни дрехи) всички бяха пропуснали въздух. Ползата беше, че вакуумирани се събраха в горен рафт. Ако пак взема, ще е от магазин за 1лев.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Както вече споменах взех от Метро. Нямах избор, комплекта беше голям и мялък.Големия се развакумира веднага, малкия още е ОК. Ако нямате голям рафт, не си купувайте голям. Аз нямам място където да сложа големия и го сложих на дъното на гардероба, в резултат се прегъна покрая и може би затова се развакумира.
Извода ми - повече няма да си взема, освен, ако не е много евтин.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Наскоро извадих една олекотена завивка от вакумиран плик и не се траеше миризмата.Върнах я обратно,докато реша кога да я пусна директно в пералнята. ooooh!

# 64
  • Мнения: 1 387
И аз си купих днес два такива плика-80-60, от Баумакс.Напълних ги с летни дрехи и ги прибрах в дивана! PeaceДано да държат,че мисля да си купя още!

Общи условия

Активация на акаунт