Добър ортодонт в Русе?

  • 63 068
  • 149
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 430
         Брекетите са скъпи.Как се оформя документацията като плащате на зъболекаря, имате ли договор ,или нещо друго, което да доказва,че сте платили тези пари?!

# 61
  • Мнения: 18 020
Нищо нямам, не искам да мисля и затова....

# 62
  • Мнения: 430
         Брекетите са скъпи.Как се оформя документацията като плащате на зъболекаря, имате ли договор ,или нещо друго, което да доказва,че сте платили тези пари?!


       Някой има ли?!

# 63
  • Мнения: 18 020
Да, някои имат, на някои им правят фотосесии, архиви...други просто не работят така.

# 64
  • Мнения: 4
Някой ходил ли е при НИНОВ.Дайте ми отзиви за него,че мисля да си заведа сина но се колебая между ИВАНОВА И НИНОВ.Дайте отзиви за НИНОВ моля!!!!!!!!!!!

# 65
  • Мнения: 5
И ние стигнахме до проблема с кривите зъби. Какво стана с ортодонтите в Русе. Разбрах, че са двама д-р Иванова и д-р Нинов. За Нинов нищо не научих, дори къде му е кабинета? При кого да отида?

# 66
  • Мнения: 394
И ние стигнахме до проблема с кривите зъби. Какво стана с ортодонтите в Русе. Разбрах, че са двама д-р Иванова и д-р Нинов. За Нинов нищо не научих, дори къде му е кабинета? При кого да отида?
И аз живо се интересувам все още..
Не ми се ходи до други по-големи градове Sad

# 67
  • Мнения: 4
Най-добри аз чух за НИНОВ,ИВАНОВА И ДИМИТРОВИ.За Радка иванова имало добри резултати ,но била много груба.Аз ходих при нинов и съм доволна.Не ни е слагал още но май той ще бъде.Само се консултирахме.Чух че е 1000 лв.При другите е около400лв

# 68
  • Мнения: 394
moho, кое е 1000 и 400лв? Мерси!

# 69
  • Мнения: 18 020
И мен ме бяха подготвили, че е груба Иванова- не мога да кажа същото. Много добре се държи, просто няма излишни лиготии, които пък аз никак не харесвам. Когато работи, аз не съм вътре, само детето, когато свърши, тогава извиква родителя и обяснява. Но и дъщеря ми е много мъжко момиче, просто герой, може би затова няма за какво да ни се кара. Няма лукс, няма снимки и тем подобнви екстри, но пък резултат има. Това мога да кажа аз, за брекети говоря, 2400 на двете челюсти. Няма вадене на зъби, за разлика от другите, които искаха да вадят.

# 70
  • Мнения: 394
raja_nikol , какъв вид са брекетите?
Това за лигавенето и на мен не ми е нужно, все пак не съм на 12, а и излишното мазнене не ми е по вкуса. Снимки можеш да си направиш и ти, ако държиш да следиш дали има разлика.
Къде се намира кабинета на тази госпожа д-р Иванова?
Благодаря и лек ден на всички!

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 14:08 от Ratsa82

# 71
  • Мнения: 18 020
Не съм от Русе, давам ти адреса от визитката: ул. Ниш 10, бл. Ниш, вх. Б
тел: 87 10 55
Това е един оранжев блок до пантеона. Брекетите са метални, не са Даймънд, на Американ ортодонтикс били. Поставя ги една доц. от Пловдив, Шеткова, прегледите и натяганията ги извършва Иванова. Аз съм доволна, дано е така и като ги свалим.

# 72
  • Мнения: 394
Не съм от Русе, давам ти адреса от визитката: ул. Ниш 10, бл. Ниш, вх. Б
тел: 87 10 55
Това е един оранжев блок до пантеона. Брекетите са метални, не са Даймънд, на Американ ортодонтикс били. Поставя ги една доц. от Пловдив, Шеткова, прегледите и натяганията ги извършва Иванова. Аз съм доволна, дано е така и като ги свалим.
Извинявай, че пак питам, но одеве не се сетих: това цена за цялото лечение ли е или само за брекетите?

 Flowers Bouquet

# 73
  • Мнения: 18 020
Не се притеснявай. За цялото лечение е да /искрено се надявам де/, платихме при поставянето на всяка челюст по 1200 лв. Държа да подчертая, че имахме готови снимки и гипсови отливки. Сега като ходим не плащаме.

# 74
  • Мнения: 394
Детето от колко месеца ги носи и колко време ще ги носи общо? Какъв беше проблемът при вас?
Дано да има желания ефект, пожелавам го!  Peace  Дори ми стана интересно да видя какви са били зъбките на детето преди брекетите и сега Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт