Отговори
# 705
  • софия
  • Мнения: 2 140
Добро утро!
Заповядайте кафенцето!

# 706
  • София
  • Мнения: 94
И аз съм чувала, че от лигавенето се получават обриви Rolling Eyes
По повод захранването нашата педиатърка е твърдо против - изнудихме я и накрая едно пюре от картоф само разреши да даваме. Ники обаче хич не го харесва , а само го повръща. За сок не ще и да чуе - чудя се дали да не му давам на моя тайничко сок от ябълка.  Embarassed Вие с какъв сок започнахте

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Не съм чела назад но сега се връщам да чета....БЪРЗАМ ДА ЧЕСТИТЯ РОЖДЕННИЯ ДЕН НА МОЯТА СКЪПА ПРИЯТЕЛКА РОСИ  newsm51 newsm51 newsm51 МИЛА ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,ТИ ,ЕВИ ,БОБИ ДА СЕ СЛУШКАТЕ И ОБИЧАТЕ И ДНЕС ДА СИ ИСКАРАТЕ ЕДИН НЕЗАБРАВИМ ПРАЗНИК Hug Hug Hug Целувки от мен и Митко   bouquet  bouquet baloni bdbaloni baloni newsm38

# 708
  • Мнения: 1 955
Здравейте, днес дадох втората лъжичка с овесена каша на моята звездичка.
Натали, овесена каша ли даваш? Тя има глутен.
Или си се обркала при писането?  Grinning

 QWERTYASD, защо ти е да бързаш с тези сокове? Най-много да му се завърнат колиите.

# 709
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте момичета!
Сигурно вече ме забравихте /сега съм и с новия си стар ник vesi_vas/Бейлис в шоко/
Загубих се много време, но всичко покрай мен  се върти на невъзможни обороти.
Върнах се на работа от началото на октомври и Ема се гледат с баба си удома. Все още се кърмим, вода и сок почти не поема. За това наобед се връщам вкъщи да суче, а аз да хапна. През септември я захраних и сега имаме две заместени хранения на ден, останалото е кърма.

Разбирам, че има и тъжни и хубави новини. Много съжалявам за момичетата, преживели загуба и исказвам съболезнованията си.

А на тези, които имат повод да празнуват пожелавам много вяра, че всичко ще бъде така, както те го желаят!

# 710
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Добро утро на всички!Почерпете се за мое здраве днес навършвам 23 години




И не на последно място искам да ви кажа че този ден за мен винаги ще е много вълнуващ и незабравим защото миналата година на този ден с Боби видяхме  EFP

Дидка благодаря ти за пожеланията  Hug Hug Hug

# 711
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Честито на всички месечинки- вчерашни и днешни!  Hug
Честит рожден ден ,Роси! Здраве, щастие и любов!   newsm67
Успех на борещите се с всякакви видове пъпки и обриви!

И аз да почерпя по случай половин годишнината на Гого:

По този повод довечера ще си прави тържество ако преди това не го убия. Е, няма такова мрънкало. Не спи по цяла нощ, мрънка, реве, направо....  smile3511
Отиваме на консултация.
Лек и спокоен ден  Hug

# 712
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК РОСИ,
желая ти всичко,за което мечтаеш,скоро да е реалност!
Да си винаги усмихната,желана и обичана мама и жена!!!

# 713
  • Мнения: 626
Роси честит рожден ден! Пожелавам ти всичко най-хубаво и най-прекрасното семейство !

# 714
  • Мнения: 21
Честит рожден ден Роси  newsm51 newsm59 newsm51
Честита половин годинка на адашчето на Жожи!Да порастне голям и послушен.
Времето днес е ужасно.....започна и да гърми и светка.... Thinking  Добре,че Георги не се е размрънкал,а си лежи спокойно и си играе.
Лек ден от нас  Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 265
Честит Рожден Ден, Роси! Да си здрава и много щастлива!   bouquet
Честита половин годинка на юнака Гого! Как лети само времето  Crazy Като че ли вчера беше, когато Сиска ни съобщи за радостното събитие....

Дикси, аватарът ти е страхотен!  Hug
Бейлис в шоко/веси_вас, добре си се завърнала!
Диана, радвам се че операцията на баткото е минала добре и че бебка е слушала баба!
Малачика, много съжалявам за загубата ви  Hug чак сега видях  Blush

Ние вече взехме столче за хранене на Изабела - eто такова - http://www.stokke-highchair.com/en-bg/. Като се сравнява с разните там пластмасови модели излиза малко скъпичко, но инвестицията си струва  Peace Виктория има същото  Peace А и за голям човек е много удобно  Mr. Green Та с две думи, препоръчвам - ако бюджетът позволява.  Peace

приятен ден засега

# 716
  • Мнения: 4 872
 nbirthday Росита newsm67
QWERTYASD аз започнах със сок от ябълка, прясно изтискан не от готовите. В началото въобще не го харесваше, но сега като види шишето и започва да се радва, да маха с ръце и докато не го пресуши не го пуска  Crazy Пробваи с една две лъжички , после ги увеличи и накрая можеш да го слагаш в шише, за да му е по-лесно да го пие. Моя малчоган пие обикновенно яълка с морков или грозде.
 Честито на всички месечковци . И ние днес ставаме на 5 

# 717
  • софия
  • Мнения: 2 140
rosita,
Честит рожден ден!


Честита половин годинка на Гого!Нека да расте много много щастлив!

# 718
  • София
  • Мнения: 86
Честит рожден ден, Роси!
Бъди все така лъчезарна и позитивна, жива и здрава, весела, засмяна и любима мама и жена!




Честити месечинки на бебочетата, живи и здрави, игриви и много послушни!

# 719
  • Мнения: 0
Роси,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Много си сладка(е не по-сладка от Еви разбира се) Grinning Бъди жива и здрава и много щастлива!

 Честита половин годинка на Гого,ей голям мъж е вече той....
 Честита месечинка на бебчетата родени на тази дата.

 Аз също преди два дни дадох за първи път сок от ябълка прясно изцеден(по 2-3 лъжички) .Не исках да почвам със сок но с докито поговорихме и стигнахме до извода,че така е най-добре.Тя не ми дава да захранвам Аглая до 6 месец заради атопичния дерматит.Но преди няколко дни установих,че малката е качила само 50 гр.за 10 дни.Неще да яде напоследък има случай в които яде по 50-80 гр и стиска устичка.Затова трябва да вкараме някакви други храни,и сега пробвам сокчето от ябълка уж като най-безобидно дали ще даде някаква реакция върху кожата.Ако всичко е наред ще почвам с тиква мисля newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт