Отговори
# 735
  • Мнения: 826
Честит рожден ден Росита! newsm59 Бъди здрава, щастлива и обичана. Пожелавам ти да се радваш винаги на сплотено, топло и задружно семейство и верни приятели. Нека най- красивите ти мигове в живота да предстоят, а мечтите ти да се сбъдват.  party023 Gift Tada

# 736
  • Мнения: 781
Момичета, ще се пробвам за тема по идеята на Бобито. Дано не ме изхвърлят от форума ooooh!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=435952.0 Заповядайте

# 737
  • Мнения: 7
Привет,мацки! Завръщам се след едномесечно отсъствие на комп вкъщи, дано не сте ме забравили Naughty
Моята Мира днес става на 5месеца. Божеее, кога мина това време! Не го усетих наистина! Но пък от 4 дни дребосъчка хапва пюре от картоф и морков, та си давам сметка, че вече не е бебчето, което беше 100% зависимо от мен (и гърдите ми, хихи). След първоначални трудности да я накарам да глътне нещичко, днес имахме значителен успех - 60мл. пюре с 20мл. кърма!!!
Лошото е, че явно я мъчат зъбки - започна да се буди нощем, а до края на 4ти месец никога не се беше будила. Освен това вдига температура и взехме за изследване кръв и урина, не показаха нищо притеснително, затова педиатърката заключи, че са зъбки, а и венчетата са подутички  Sob
Жалко, че така се развали времето, токова ми беше хубаво на срещите ни в Южния парк, но е ясно - иде зима Wear Umbrella

# 738
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт