В коремчето на мама Януарчето все по-силно шава - 21

  • 24 429
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Вчера се сдобих с нов панталон за бременни от фирма миро стил, за да ходя с него на работа, че нищо вече не ми става
http://www.miro-style.com/public/ppоdukti,2.html
има го в секция панталони, модел 61991
купих от магазина до торакс за 45 лева, срам не срам в размер два пъти х ел, но с него ще карам до края, затова взех по-голям номер

# 16
  • Мнения: 326
Благодаря за новата тема   bouquet
Дано да ни е на късмет  Praynig

leta5 Фетална морфология е ултра звук, който се прави в определен гестационен срок, т.е. ако твоя лекар ти е направил обстоен преглед на всички органи на бебето м/у 19 и 22 г.с., това си е ФМ. Ако ще ходиш при друг, трябва да побързаш  Peace .

Днес бяхме във Вис Виталис /някой беше писал за този магазин/. Наистина има евтини неща, харесахме си кошарка и си купих една музикална играчка, от тези дето се дърпа въженце. Ще започна да си я пускам в/у корема, за да може като се роди бебето да я свързва с уютната атмосфера на утробата. Ще видим дали ще има ефект. Grinning  

Лека нощ  newsm51

# 17
  • Мнения: 803
Преди да се отнеса в страната на сънищата, искам да благодаря за новата тема  Hug
И да помоля за малко помощ в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430300.0
За имена на бебка става дума Simple Smile Чудя се между няколко и не мога да реша.  newsm78

Хайде лека нощ от мен, да спите сладко и без болежки и неразположения!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 491
Крайно време е да се разпиша  Mr. Green

"Почивката" мина повече от прекрасно  Wink  Никога не би ми омръзнало да ходя в Рим, всеки път виждам нещата по различен начин. Но този път определено ми беше трудно... Бавно се придвижвам, понаболява си ме корема ниско долу ...

Новините около мен, с прибирането се юрнах по докторите ми, един след друг, и на ФМ бях, където категорично подвърдиха бъдещите втори панделки у дома  Heart Eyes Исках да ви снимам какви сладурски дрешки бяха закупени от Италия, ама пусто .... мързел голям, пък и отново ремонт у дома, преустройство. Купих си вчера страхотен шкаф за повиване, готов ми е вече и шкафа за дрехите на бебе, открих си всички стари шишета (добре съм ги консервирала  Twisted Evil) и ще си ги ползвам пак тях след преваряване, коритото със стойката е налице, креватчето е строено (естествено все още не е сглобено), озонатора, бебешкият кантар, бейбифона, а новата ми придобивка е - портативен доплер и всяка вечер се нагласяме всички и започваме да слушаме сърцето на бебе, а тя от своя страна започва едни салто-морталета, ритници ... Каката ни е най-щастлива.

Не помня коя от вас пусна сайта на mytoys.de, но съм много благодарна  Hug  Поръчах си вече две -три неща за бебе и за каката, еФстеФстФено  Mr. Green  И всичките на Hello Kitty  Crazy Явно е супер мода в момента  ooooh!  Доставката до БГ е 16 евро, стига да не се поръча нещо тежко, в противен случай отговарят, че такива доставки извършват само на територията на Германия.

HOLY радвам се да те видя в тази тема  Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Здр-те малеее кви съседи,ужас
Днес като захванах да чистя от 4 следобед та чак до 22часа-капнала съм
Да ви кажа и аз съм болна без колата и като се докопам до нея-става страшно,По 4-5 часа обикалям,много ми е яко.И все карам мъжа да ме чака с часове докато се върна и сега каза,че повече няма да ми я дава(въпреки,че си е моя)след като щяхме да ходим на гости и се наложи да ме чака на булеварда 45 мин  Whistling
Относно ФМ-на 4-та няма да ходя(понеже правих 1-та 2 пъти през ден),просто ми казаха,че няма смисъл.
Относно секса-голям смях  Joy
Забранен ми е от доктора и мъжа го знае.Но не е и ставало и дума за секс през последните месеци.И онзи ден лягам върху него и се притискам,при което бях моментално изместена-защото "ще пристисна бебето или може да му счупя крачето";след това свалих блузата и гърдите вече не стават за пипане-та нали преди време имаше коластра,а и зърната са ми по-тъмни.След това го натиснах и му казах,че ще правим секс- и той ми каза,че "не може,доки не дава.Намекнах му за др.любов,но не можело,представяш ли си,ако "му изкочи крачето или ръчичката"...хахаха скъсах се от смях,въпреки,че нямам желани за секс,просто начините по които ми отказа ме забавляваха много

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 21:28 от mannuella

# 20
  • Мнения: 803
Вайълет, много се радвам да те видя!  Hug

Честити ти втори панделки! Женско царство ще е у вас, то се е видяло  Heart Eyes
Аз още не съм започнала с покупките. Не за друго, ами не знам откъде да почна Crazy Почти всичко трябва да купувам и... не знам, ще е приключение  Laughing
Стана ми много интересно с този портативен доплер.  Thinking Ще ми обясниш ли какво точно представлява и, ако е удобно, колко ти излезе? Много мило ми стана като си представих каква картинка сте Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 491
Мераче, ами то аз си го кръстих така - ЕТО го набързо сканирана кутията.... За цената ... Сигурно изкарахме 30 мин в аптеката в чудене и дилема дали да го купим или не, и в крайна сметка мъжО рече, взимаме го, пак да ми се филмираш и да даваш по 40 лв за един видеозон ... Ще си ги избием, кат те познавам  ooooh!  Та така отидоха 85 евро.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 360
super e aparat4eto i ne e skupo

# 23
  • Мнения: 803
Вайълет, сега ми стана ясно  Grinning Тихо само, да не ни чуе моето мило, че той ми мрънка цяла бременност дали има откъде да си купи видеозон с USB порт Joy Та да си гледаме отрочето през 10 минути, ако може  Crazy
Иначе от майка ми знам, че едно време ЖКто им се е изчерпвало с мерене кг, кръвно, обиколки и слушане със стетоскоп. Та милото се е разровило из шкафовете у тях да търси стетоскоп.  Joy Много ни забавлява с бебка, спор да няма.  Heart Eyes

Хайде, аз наистина отивам да си лягам, че утре съм на доктор, а после и на работа  Tired

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 360
със стетоскоп нищо не става-от 2 месеца пробвам и нищо,а иначе също знам,че преди саа ги натискали и по корема на ЖК

# 25
  • София
  • Мнения: 33
sunrise7 -  много е интересно това за равноденствието! Не разбрах от днеска до 26-ти 3-те дни са важни така ли? Относно емоциите и мислите по време на бременността - имаше една по-кратка и ясна статия, която не успях да изровя и затова ви давам линк към тази (на учителя Дънов): http://amala-energy.blogspot.com/2009/06/blog-post.html

Тъкмо се връщам от един гаден филм, който гледах и ме хвана яд, че се вързах на приказките, че не е нещо страшно... пък си беше  Sick
А много добре знам, че нещата, които преживява една бременна жена са много важни, но разбирам, че най-важни са мислите на жената, каквото и да преживява тя - как ще го приеме! Така че положителната нагласа е важна! И това, как приема случващото се...

И сега от духовното към материалната тема - и аз съм в голяма чуденка за количка ?!? Оказа се от цялото ми прочуване до сега, че Пег Перего и Греко са най-подходящи за цена между 400 и 700 лв количка (като се има предвид и лекотата - защото държа да не е тежка). Също така ми казаха ,че имало някакво изложение всяка година някъде по това време (септември-октомври) в София - на производителите и вносителите да детски стоки и там показвали най-новото на пазара. Имате ли някаква идея за това изложение - къде се провежда и т.н. ?

# 26
  • Мнения: 9 483
Вайълет, сега ми стана ясно  Grinning Тихо само, да не ни чуе моето мило, че той ми мрънка цяла бременност дали има откъде да си купи видеозон с USB порт Joy Та да си гледаме отрочето през 10 минути, ако може  Crazy
Иначе от майка ми знам, че едно време ЖКто им се е изчерпвало с мерене кг, кръвно, обиколки и слушане със стетоскоп. Та милото се е разровило из шкафовете у тях да търси стетоскоп.  Joy Много ни забавлява с бебка, спор да няма.  Heart Eyes

Хайде, аз наистина отивам да си лягам, че утре съм на доктор, а после и на работа  Tired

Оооо и аз бях наскачала да си купувам преносим видеозон, обаче като им видях цените и желанието ми мигом се изпари Mr. Green
Свекъра ми има сонар-мислех него да пробвам, ама честотите там са други и не посмях да видя какъв шаран ще ми покаже Laughing

# 27
  • Мнения: 9 483
Също така ми казаха ,че имало някакво изложение всяка година някъде по това време (септември-октомври) в София - на производителите и вносителите да детски стоки и там показвали най-новото на пазара. Имате ли някаква идея за това изложение - къде се провежда и т.н. ?

Било е  Confused :"29.04 - 03.05     БЕБЕ ЕКСПО И САМО ЗА ДЕЦА"
http://www.bcci.bg/bulgarian/fairs/calendar/city.htm
http://news.ibox.bg/news/id_608600751

# 28
  • Мнения: 9 483
Ехоооо поспаланкииии
Добрутроо Party

# 29
  • Мнения: 803
Добро утро!

Хем съм поспалива, хем съм зиморничева  Tired И сутрин гледам до последно да съм под завивките, ама... всяко хубаво нещо си има край Mr. Green
Днес съм на ЖК, а и трябва да си взема поредните резултати от кръвни изследвания.
Жалко, че сме изпуснали Бебе Експо-то. Ама по времето, когато се е провело, аз дори не подозирах, че съм бременна.

Хубав ден от мен, до после Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт