Малко помощ /сериозно/..

  • 2 716
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 175
Дядо, точно това и аз реших да напраявя - утре ще им залепя учтива бележка с извинение..и въпрос - защо аз им платих миналата седмица 65 лв за изолация на сградата, която е от другата страна и изобщо не се "докосва" до мен - аз съм на последения, надграден етаж.. #Crazy
П.С - а дори съм "бъдеща" новодомка, т.е - още не съм се нанесла.. Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 4 380
Всъщност са си прави хората, не знам какво те възмущава. С какво право ти сама решаваш каква да бъде на цвят вратата? По-добре надраскана с графити и олющена отколкото грозно боядисана. Общите части не са място за изразходване на остатъци от бои при ремонта.

# 32
  • Мнения: 2 175
Ксения, няма проблем..
Вратата не е грозно боядисана - в нормален сив метален цвят (подобен на този, който е била).
И изобщо не съм изразходвала боя, взета беше само за тази врата..

Нещо си ми заядлива днес? newsm78
 Sunglasses

Та питам аз също - на какво отгоре ми искат те пари за изолация на сградата - при условие, че тя въобще не минава през мен..а и аз още не съм заживяла там?
Това според теб по-справедливо ли е?

# 33
  • Мнения: 4 380
Защото сградата е обща. И ти в нея живееш или ще живееш. Апартамента там е твой независимо че не си живяла. Нормално е да се иска пари от всеки живущ в сградата както и да се обсъжда на събрание вида, цената, качеството на изолация. По същия начин е нормално ремонта на вратата да се обсъди и съберат пари за целта. Ако утре някой на своя глава вземе да слага изолация по сградата без да ти иска мнение и разрешение също няма да ти е кеф. За такива неща има събрания и домоуправители.

Не съм заядлива а справедлива. Оплакваш се от неща за които нямаш никакво право да се оплакваш. Ако на някой шеф някога му хрумне да ме кара да му оправям бакиите и дълговете към топлофикация, ще си има проблеми за превишаване на власт. Не намирам нищо нормално в това че се примиряваш с такова използвачество в личен интерес.

# 34
  • Мнения: 2 175
Ще го имам предвид, когато за в бъдеща реша да правя "жестове" към бъдещите ми съкооператори..Wink
Мен що никой не ме попита дали съм съгласна с тази изолация? Щото аз мойта на апартамента лично сама си я заплатих.. newsm78

А относно казуса с топлофикация - не си дочела..Не става въпрос за услуга (лична) към шефа, а за уредици относно бъдещ офис, който ще откриваме по план другия месец..

# 35
  • Мнения: 4 380
Какво значение че е бъдещ офис ти си много интересна? Това са си лично негови проблеми. Може би ще те кара и ремонт да му правиш на офиса? Какво отношение имат личните му дългове към твоята работа и задължения?

Общи условия

Активация на акаунт