Penny Market

  • 20 650
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Здравейте, не знам дали темата е за тук, но бих искала да попитам дали някой знае кога ще отварят. В нета няма много информация, в официалния им сайт нищо не пише за откриване, за това реших да витам вас.   bouquet
Благодаря предварително.

# 1
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
За всеки град датата е различна .За Свищов е 19 октомври, но дали ще отворят не знам.

# 2
Пени е по-малката сестра на Била. И двете к.рви са собственост на концерна РЕВЕ ( най-неуспешен бизнес - дискаунт храни). Експлоаторска немска фирма. В магазините най-високата заплата ще бъде 400 лева бруто за работа по 12 часа. Бягайте далече от такива фирми. На всичкото отгоре фирмата се управлява от хищни български и чешки гаулайтери водени от чешко жуже.

# 3
На започвайте в шибаната фирма ще плачете и ще се псувате.
Ако смятате да не работите и да крадете това е друг въпрос.
Защото за да оживееш при заплата чисто 260 лева трябва да откраднеш още толкова.

# 4
  • Мнения: 5 647
Въобще нямам намерение да работя там. Интересувам се само дали имат открит работещ магазин.
Благодаря.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 283
Леле, че език...
Вие там ли се научихте да псувате  newsm78
Че туй по зле от Джъмбото.

# 6
  • Мнения: 454
Въобще нямам намерение да работя там. Интересувам се само дали имат открит работещ магазин.
Благодаря.

Ти за къде питаш? Доколкото знам има открит магазин в Свиленград.

# 7
  • Мнения: 5 647
Въобще нямам намерение да работя там. Интересувам се само дали имат открит работещ магазин.
Благодаря.

Ти за къде питаш? Доколкото знам има открит магазин в Свиленград.

Ами не знам дали там е открит. Дори и да е така, странното е, че нямат никакви реклами, нито съобщения кога и къде откриват. Ето например Плюс започнаха с рекламите, Меркатор-също пуснаха платени съобщения по ТВ-то, че са открили магазин в Ст. Загора, но Пени...  Thinking

# 8
  • Мнения: 454
Честно казано, не съм сигурна. Една приятелка, която е родом от Свиленград, но не живее там ми каза "В Свиленград са направили някакъв Penny Market", от което не става ясно, дали само са го построили или вече функционира. Аз даже не се заинтересувах, защото нито го бях чувала този Penny Market, нито ме интересува, какви магазини има в Свиленград. Сега ми стана любопитно и ще взема да я питам

# 9
  • София
  • Мнения: 2 858
 Rolling Eyes В Пени Маркет съм пазарувала в Прага и във Виена ако не се лъжа.
Ще ми е интересно да видя какво ще се получи тук като обслужване и цени.

# 10
******************or Forum na PENNY v Kapital*****************

ЗДРАВЕЙТЕ СКЪПИ ХОРА ТУРСЕщИ РАБОТА В ПЕНИ МАРКЕТ. МОЛЯ ВИ НЕ ХОДЕТЕ ДА РАБОТИТЕ ПРИ ТЯХ. БЯХ НА РАБОТА ПРИ ТЯХ И СЪМ КРАЙНО РАЗОчАРОВАН. ПЪРВО ТЕ ПРАщАТ НА ОБУчЕНИЕ НА П****А СИ МАЙНА - КОМАНДИРОВКА Ж НЯКОИ ГРАД И ТИ ОБЕщАВАТ чЕ щЕ ТИ СЕ ПЛАщА ПРЕСТОЯ НА КРАЯ НА СЕДМИЦАТА - ТАКОВА НЕщО НЯМА . ОТИВАш СЪС СВОИ СРЕДСТВА МИЗЕРСТВАш И СЕ чУДИш КАК ДА ИЗКАРАш СЕДМИЦАТА ЗАщОТО ТРЯБВА ВСЕ ПАК ДА ТИ СЕ ОСИГУРИ И ХРАНА И Т.Н. ТАКОВА НЕщО НЯМА . ОСТАВЯТ ТЕ НА ПРОИЗВОЛА НА СЪДБАТА И СЕ СПАСЯВАЙ КАК МОЖЕш. НИКОЙ НЕ ТЕ ПИТА ИМАш ЛИ НУЖДА ОТ ПАРИ И Т.Н. КОМАНДИРОВЪчНИТЕ ТИ ГИ БАВЯТ СЪС СЕДМИЦИ И Т.Н. МОЛЯ ВИ НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ- щЕ СЪЖЕЛЯВАТЕ ГОРчИВО - АЗ ВЕчЕ СЪЖЕЛЯВАМ чЕ ИЗОБщТО СИ ГУБИХ ВРЕМЕТО СЪС ТЯХ. МОЛЯ ВИ БЯГАЙТЕ КАКТО СЕ КАЗВА В ПОГОВОРКАТА - КАТО ДЯВОЛ ОТ ТАМЯН. ЗА ЗАПЛАТА КАТО ТИ УДЪРЖАТ ДАНЪКА ВЗВМА6 250 ЛВ.

НЕДЕЙТЕ СЕ ХВАщАЙТЕ НА РАБОТА ЗАПЛАТИТЕ СА ОТ 300 ДО 400 ЛВ.щЕ СЪЖЕЛЯВАТЕ

НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ВИ ПОМОГНАЛ ПО НЯКАКЪВ НАчИН.
одобрение

# 11
  • София
  • Мнения: 973
За София в кв. "Хаджи Димитър" на ул. "Резбарска" по линията на автобус 86 усилено от 2 месеца се строи една сграда. По слухове от комшии дочух, че щяло да бъде Penny Market. И аз се разрових в нета, но никъде не пише къде и кога откриват магазините си, само информация намерих за наскоро отворения логистичен център. Когато отворят магазина щее докладвам какъв е  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 426
В Нова Загора гледах, че са почти готови преди месеци, дали са го пуснали?

# 13
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Ами ако се съди по тия дебелани с връзки, които се обучават в Билла Ловеч и ще работят в Пени маркет и 260лв са им много! Не ми се иска да съм им клиент в първите дни на откриването. А ако се съди по това какво са научили като касиерки по време на обучението внимателно си гледайте какво ви връщат, че незнаят на кой свят са  Cry

# 14
  • сусурлево
  • Мнения: 474
складовете на Пени маркет са в с.Столник (Софийско) да в София ще има такъв маркет ,но кога ?
Относно работата в складовете , иамам познат в човешки ресурси и заплатата му е над 1000лв. И ДР.обикновенна работничка с 700лв. чисто

# 15
  • Мнения: 803
От какво се интересувате, да ви дам информацията - от супермаркета като клиенти или от работното място?

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Първият магазин ще бъде открит много скоро - до броени дни в  Ботевград. По-късно и останалите.

# 17
  • Ловеч
  • Мнения: 69
E тук в Ловеч се чу, че всички магазини на Пени в страната ще ги отварят на един ден.Сега май излиза, че са на различни дни, за да могат шефовете на Пени във всеки град да блеснат при откриването  Laughing

# 18
Във Ботевград вече работи магазина PENNY MARKET

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 140
И как е?

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Това е експерименталният магазин в Ботевград. В понеделник ще отворят и другите магазини.

# 21
  • Мнения: 1 483
Нищо особенно.Един обикновен квартален магазин има повече хубави неща от колкото тук.
Едва ли ще отида пак там Whistling

# 22
  • Мнения: 803
Не очаквайте много. Писах го в темата за магазини Плюс.
Това са дискаунтери - малки, удобни магазини, с ниски цени, но непретенциозна стока. Много орязан асортимент. Повечето продукти са собствени марки, донесени от бившите соц.страни с преминаващ срок на годност и средно към ниско качество. Българските стоки или са от неизвестни производители и марки, или са произведени специално за дискаунтера с орязани характеристики. Откриват ги по малките градове и гранични пунктове, но ще се настанят и в големите. Ако ви е наблизо и бюджетът ви е броен, ще влизате. Ако сте свикнали на изобилие и по-качествени стоки ще подминете.

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 18:11 от Дедо

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
Ами ако се съди по тия дебелани с връзки, които се обучават в Билла Ловеч и ще работят в Пени маркет и 260лв са им много! Не ми се иска да съм им клиент в първите дни на откриването. А ако се съди по това какво са научили като касиерки по време на обучението внимателно си гледайте какво ви връщат, че незнаят на кой свят са  Cry
Много мразя просташки изказвания,но за съжаление с това съм съгласна.В нашата Била се обучаваше явно подобна персона,вида и беше кофти и грешките бяха ужасни.На някакъв дядо пред мен вкара в касата 500лв-той и даде 50лв,аз чаках поне 5 минути да ми върне ресто от 2лв и нещо и то с помоща на касиерката от Била.Може и първи ден да и е било обучението,ама Close

# 24
  • Ловеч
  • Мнения: 69
E Inka, може да ти се струва просташко написанато от мен, но това си е живата истина поне за моя град! Персоните с кофти вид са 90% от персонала.От 20 души -само 2 мъже. В малкият град дори в такива магазини работят само хора с връзки и затова качествено обслужване не може да се очаква. От тях може да се очаква да висят по рампата, за да пушат и да се скатават. Извинявам се ако съм засегнал някой с коментара си..

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Просто за мен външния вид няма значение,важно е самото обслужване.Но явно забелязах от описанието ти,че критериите при избора на касиерки е един и същ. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4
Здравейте, предполагам  магазинът щом е дъщерна фирма на БИЛА ще бъде подобен. На ул. "Резбарка" (София) ще го отворят много скоро, защото момчетата бачкат здраво и са почти на финала.
А конкурентните фирми явно се притенсяват много, защото нападателните постове, които са пуснати в началото на темата са разпространени на много места в мрежата. И госта, който ги е пуснал е просто гост - т.е. може сами да се сетите, че той е тук само за да оплюе марката PENNY. Аз нямам никакво мнение по въпроса, но това ми направи силно впечетление, но в България винаги е така.
Моя съседка кандидатства там за работа и ако я одобрят ще видиме дали ще взима 250лв. Не ми се вярва просто:) В Европа, Фантастико, Била взимат по - високи заплати от 400лв., та в тоя маркет ли да взимат никакви пари.

# 27
днес откриха магазина в нова загора.много тъп магазин аз повече там няма да отида.неизвестни марки,съмнително качество,малък асортимент.не ми хареса не можах и 20лв да похарча

# 28
  • Ловеч
  • Мнения: 69
И в Ловеч го откриха  и считам формулата им за предлагане на ограничен асортимент стоки за успешна. Стоките им основно са български, част от които действително с неизвестен за нас производител, но и много немски видях. Нещо което в Билла почти не може да се види, а са в една група.Цените са по-ниски, но почти като на другите магазини. Особенно ми хареса везната за мерене на зеленчуци и плодове, която е на касата. Такива устройства отдавна трябваше да въведат Билла и Кауфланд, за да пресекат наглите кражби от потребители  дори пред персонала от сорта на изтеглени 3 чанти с плодове и по пътя за касата вече са се претопили на две  Cry

# 29
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Може ли някой да ми каже къде в Обеля се намира Пени маркет? Останах с впечатлението, че е някъде около Хит-а, или се забуждавам?

Коригирам се - удпях да се преборя с картата. Идва малко на майна си Райна. И все пак имате ли впечатления от този магазин специално, че ми е удобен като си правя месечния пазар в София.

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 16:34 от Просто_майка

# 30
  • Мнения: 346
Стоките им основно са български, част от които действително с неизвестен за нас производител, но и много немски видях. Нещо което в Билла почти не може да се види, а са в една група.Цените са по-ниски, но почти като на другите магазини.

ного тъп магазин аз повече там няма да отида.неизвестни марки,съмнително качество,малък асортимент.не ми хареса не можах и 20лв да похарча

Да поясня първо: магазини от класа на Пени, Плюс, Лидл, Алди и пр. са от типа т.нар. дискаунтери. Това не ги прави ТЪПИ магзини. За всеки влак си има пътници, както се казва! Стоките в тях са няколко вида: прозведени за тях от БГ производители, произведени за тях от международни производители и световно известни марки (кока-кола, данон и пр.). На последните се зага най-малко. В никакъв случай, не са стоки с изтичащи срокове на годност! А това, че Пени примерно е част от групата REWE, от която е част и Била, не значи, че магзините са от един и същи клас. А стоките в тях са евтитни не само защото са с по-ниско качество. Самата политика на магзините е друга.

# 31
  • Мнения: 157
E тук в Ловеч се чу, че всички магазини на Пени в страната ще ги отварят на един ден.Сега май излиза, че са на различни дни, за да могат шефовете на Пени във всеки град да блеснат при откриването  Laughing

А при нас, в Козлодуй, само са забили табелата "Тук ще баде открит .... бла бла".
Още няма и помен от строеж

# 32
  • Мнения: 803
Gallia,
въпреки че повтаряш някои от моите констатации, ще ти задам въпроси.
Кои стоки са на международни производители? Тези, които идват от вън, са на местни производители, както могат да се занесат в чехия например стока, произведена тук. Международен производител е силно казано. Има безброй фирми, които произвеждат т.нар. собствени марки на дискаунтери, супермаркети и дрогерии, но от големите производители това не се прави.
Стоки с изтичащ срок на годност в Пени може още да няма, но в Плюс вече е пълно - в млечни, в консерви, в месни. Аз съм ги видях миналата седмица. Чудят се какво да ги правят, защото всичките са точно от собствените марки, внесени от "германия". И да ги върнат обратно в централния склад, това си е тяхната марка. Не могат и да ги преработят...На българските доставчици спокойно ги връщат - те да се чудят как да сменят етикети или да ги преработват. Ти разглеждала ли си сроковете на изброените стоки и в кой обект?
Каква според теб е другата политика на дискаунтерите? Работят с малък асортимент, малко доставчици, малко служители, изобщо по-малко разходи. Но подбора на стоките е конкретно да са с най-ниска цена. Това не е най-качествената стока. А нормите на надценка/брутна печалба не са по-малки от тези на другите супермаркети. Кауфланд заложи на подобна политика/той е софт-дискаунтер/ и събра за клиенти пенсионери и безпарични, които се нервят после, че млякото е айран. В момента цените там се поувеличиха и се променя политиката. Мога да ти сравня с какви надценки/отстъпки работят различните супери, но ще навлезем в мътни води.
Та, кажи твоето мнение - защо стоките тук ги броим за по-евтини?

# 33
  • Мнения: 346
Сам го казваш - малко персонал, малко разходи, по-малки надценки, по-ниски цени. Те не печелят и от т.нар. шелф спейс, както е вБилла, Хит и т.н.
Ако ще издребняваме добре, прав си - не съм уптребила точната дума. Не международни доставчици, а фирми които произвежда за съответните вериги във всички страни, в които ги има.
Ок, щом държиш - да повтарям част от ТВОИТЕ констатации  Peace, с цел да обясня че няма ТЪПИ магазини, а просто са по различни.

Колкто до качеството: повечето стоки собствено производство имат клас А и клас Б. Съответно с по-високо и по-ниско качество от даден продукт (млека, колбаси и т.н.)

Що се отнася до изтичащия срок на годност - може и да има такива стоки, но това не е целта на търговията им. Може да е конкретна немарливист в даден магазин.


 

# 34
  • Мнения: 803
  bouquet
нали не е моя констатация,това "Тъпи" Laughingи не казвай, че издребнявам. Опитвам се да предотвратя големи очаквания и съотвено разочарования на мамите. Това се опитвам да направя с по-предния си пост.
Качеството? Клас А почти няма, а ще намалее до нула до половин година. Просто клиентите са други в тези магазини, както и локацията им из страната и съответното потребление.
Срока  на годност- не разбира се, как това ще е цел на търговия?? И не е немарливост, а лошо подбран асортимент от баерите в отделите. Просто не са проучили достатъчно пазара.
Радвам се, че си говорим искрено и дано сме били полезни на бъдещите клиенти Hug

# 35
  • Мнения: 346
Да "тъпи" не е твоя констатация  Mr. Green Аз сим цитирала на кого е в първия си пост.

Надявам се наистина да сме били полезни. Хубаво е да има разнообразие от магазини. Както казах вече, за всеки влак си има пътници. Сигурна съм, че ще се радват на голяма клиентела с оглед на икономическата ситуация у нас (и не само). Скоро четох статия, че дискаунтерите са почти едиствените, които профитират в условията на криза. А имайки предвид, че сигурно 60-70% от хората в по-малките градове гледат основно цените, не държат на качеството... Sad
Хубаво е човек да има избор...на стоки, магазини и т.н.  bouquet

# 36
Дедо, такива глупости изписа тука, че чак се регистрирах специално, за да ти отговоря!

Първо да поясня на теб и всички интересуващи се що е дискаунтър. Нито е магазин с отстъпки (дискаунт), нито е магазин предлагащ стоки от Чехия и Полша с изтичащ срок на годност. Дискаунтър е вид категория магазин на самообслужване, който се нарежда по площ под супермаркета (напр. Била), което ще рече, че има място за ограничен асортимент, и предлага стоки предимно под собствени марки, което му позволява слезе надолу в цената, понеже там там е ограничен единствено от производствените разходи, за разлика от марковите стоки, където доставчикът диктува условията. Кауфланд не е дискаунтър, а хипермаркет - можеш да се загубиш в него и стоката му. Това, че продава на по-ниска цена си е политика на веригата. Понятието "софт дискаунтър" у нас подобно на "аутлет" служи само за екстравагантност.

Колкото до качеството на продуктите в дискаунтрите - то отново е политика на веригата. Повечето предлагат различни ценови равнища за всяка стока, както обясни Галя, за да има и за клиенти, които живеят на едната пенсия. Ако отвориш обаче западните специализирани потребителски списания, ще видиш, че в повечето тестове собствените марки именно на дискаунтрите печелят първите места и най-често бият и Ариел, и Нивеа, и Нестле. Дали точно тези стоки ще ни предложат и на нас, зависи само от потребителската ни култура.

Ако огледаш паркингите на дискаунтрите на запад, пред лидерите сред тях, ще видиш доста лъскави коли. Магазини за бедни са само неуспешните дискаунтри.

Бъдете здрави и преди да заливате съфорумците си с плява се информирайте хубаво.

# 37
  • Мнения: 803
Здрасти, Мълчане!

Радвам се, че съм предизвикал усилие от твоя страна. Laughing
Харесвам мнението ти:  - Хем повтаряш моите констатации, хем си ядосан от изводите ми.
Да ги повторим: Дискаунтерът е с малка площ, има ограничен асортимент, продава основно собствени марки, политиката му е за ниски цени, качеството на стоките е различно. Точно, нали! Казал съм го и в други теми/за Плюс/, различно ли е? "Плява и глупости" са твои думи, игнорирам ги и не се обиждам, нито теб ще обидя.

Сега моите уточнения- ще карам по твоя пост, макар че е объркващо за четящия.
Не площта определя Дискаунтера, а ценовите нива. За магазин с отстъпки никой дума не е споменал. Напротив - дискаунтерът не прави големи/често и никакви/ отстъпки при рекламните си акции.

За срока на годност - уточних в разговора с Галя, че не става въпрос за умишлено предлагане на такива стоки, а за некадърност на персонал и то управленски. Споменал съм го като факт, а не като политика на фирмата, даже мога да ти кажа какви стоки са, но ще издребнеем. Ама ти не четеш внимателно, не знам защо?

За цените-дискаунтерът няма производствени разходи. Поне тези, които са общоприети. Основните разходи са логистични. Собствените марки са произведени от друг. Там има задание, което се изпълнява на определена цена. И отдавна доставчиците не диктуват условията, особено у нас. Те предлагат стока и веригата, ако я включи в асортимента си, договаря цени, отстъпки, срокове на плащане, рекламни участия, бонуси и т.н.

За качеството на стоките-знаеш ли кой, къде и как произвежда собствените марки? Аз знам, всяка година съм канен на специализиран панаир в Амстердам. Тази година се срещнах там с хора от нашите Арома и Рубела. Преди съм го коментирал в темите за ДМ и няма да се повтарям-собствените марки могат да печелят първите места, могат и да изгонят клиентите. Зависи от поръчителя. А в изследвания на Stiftung Warentest  и  Öko-Test дори участвам и е голям смях когато две собствени марки, произведени от един производител са в двата края на таблицата.

Но много се разприказвах, исках да те питам две-три неща. Казваш цитирам: "...качеството на продуктите в дискаунтерите-то отново е политика на веригата. Повечето предлагат различни ценови равнища...". Това не означава, че имат евтина некачествена стока и скъпа качествена, нали? Защото от всичките ни приказки, момичетата тук остават с впечатление, че там се продават само евтини неща. И друго - нашата потребителска култура не е на ниво, но това какво предлагат веригите трябва да я създаде, а не тя да определя дали ще ни предложат качествени или некачествени стоки. Не мислиш ли така?

И последно за лидерите в дискаунтерите. Не разбирам защо използваш този пример. Предполам знаеш кои са успешните в Европа? Плюс и Пени не са в челото, а Алди и Лидл. Плюс се изтегля от някои пазари, дори в Германия. Пък и лидер там или тип не значи, че  и тук е такъв. Сравни Метро-Германия с нашето или Кауфланд с нашия - различни са. Съвет личен - Примери от типа "лъскави коли на паркинга" не са за този форум. Момичетата тук са интелегентни и различни от масата.
Приятен ми е разговорът с теб, но ще досадим на аудиторията.
Остани със здраве!

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 05:44 от Дедо

# 38
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Galia, от това, което си ме цитирила не разбрах какво лошо съм казал против Пени маркет  Confused Тепърва виждам както производители български, така и чужди, болшинството от които са непознати за мен. За разлика от Дедо, който е в тази материята аз съм обикновен потребител с претенции да търси качество на добра цена без да гледам известна или не е дадена марка. Като такъв имам наблюдение в града си за Билла, Пикадили, Пени маркет, а от догодина ще придобия такова и за построения вече Лидл. Имам предпочитания към определени стоки във всяка от веригите и не ги деля на дискаунтери и маркети. Положителното е, че с навлизането на тези вериги цените на хранителните стоки в града рязко паднаха, което е само в полза на всички. 

# 39
не знам какво те кара да мислиш ,че хората в малките градове не държат на качеството ,а гледат основно цените,ами не е така .аз държа на качеството и като обикновен потребител влязох в пени и нищо не ми хареса, а както се оказа и на 90% от познатите ми.така че не се отричам от думите си " мнооооооого тъп магазин".повече няма да стъпя там

# 40
neznam koi vi e izlagal 4e v penny market se vzimat 260 lv,za6toto az rabotq v tazi veriga i vzeh v4era 240?rabota mnogo,naprejenie i za kakvo?i prestanete s tezi bezizvesni marki,vie kakvo iskate hem evtino hem ka4estveno,e nqma sajalqvam...

# 41
Здравейте, предполагам  магазинът щом е дъщерна фирма на БИЛА ще бъде подобен. На ул. "Резбарка" (София) ще го отворят много скоро, защото момчетата бачкат здраво и са почти на финала.
А конкурентните фирми явно се притенсяват много, защото нападателните постове, които са пуснати в началото на темата са разпространени на много места в мрежата. И госта, който ги е пуснал е просто гост - т.е. може сами да се сетите, че той е тук само за да оплюе марката PENNY. Аз нямам никакво мнение по въпроса, но това ми направи силно впечетление, но в България винаги е така.
Моя съседка кандидатства там за работа и ако я одобрят ще видиме дали ще взима 250лв. Не ми се вярва просто:) В Европа, Фантастико, Била взимат по - високи заплати от 400лв., та в тоя маркет ли да взимат никакви пари.
Може и да не ти се вярва, но заплатата е 275лв по договор. След удръжките остават не повече от 250лв., за плащане на извънреден труд не си и помисляйте. А това че фирмата е немска има значение само в Германия. Тук тя е побългарена!

# 42
  • Мнения: 22
Мамчета при нас PENNY отвори, но съм безкрайно разочарована. Нищо особено. Стоката е нахвърлявна в кашони около стените. Не са си направили труда и стелажи да направят. Относно цените има някои артикули, които са доста по евтини, но това е и политиката на такъв вид магазини.

# 43
  • Мнения: 5 647
От какво се интересувате, да ви дам информацията - от супермаркета като клиенти или от работното място?

Кой е търговският им директор? Благодаря.

# 44
  • Мнения: 803
Васил Фечко.
Що питаш? Laughing

# 45
  • Ловеч
  • Мнения: 115
От чисто любопитство посетих и аз  Penny Market в Ловеч. Ами какво да ви кажа...... още щом влязох ме обзе чувство на погнуса. Нямате си на представа каква мизерия беше навсякъде. Магазин, който е отворил врати преди броени дни...... Теракота в ужасно състояние, кал, боклук, празни кашони разпиляни навсякъде......И за капак без абсолютно никакво отопление...... Колкото до цените- да, значително по-ниски от другите магазини. За нашия беден град, магазин от такъв тип е добре дошъл. Но трябва сериозно да обърнат внимание на хигиената.

# 46
  • Мнения: 804
днес и при нас отвори врати.УЖАС като чета  постовете явно навсякъде е едно и също.мизерия,разпилени кашони и почти празни рафтове...а днес и е първи работен ден

# 47
  • Мнения: 105
В събота ходихме да вземаме майка от задушница в Радомир. На входа на града са отворили магазин от тази верига и май е единствения от големите вериги в града. Влязох от любопитство. Магазина беше открит предния ден, а цареше хаос, мръсотия, но беше препълнен. Хората се изтрепваха да вземат банани под лев/кг и зеле за 14 стотинки. Аз купих няколко дреболии, колкото да не е без хич, и се оказа, че срока на годност им изтича след ден-два. Най ме беше яд за чийзкейка, който във вторник беше вече мухлясъл. Аз съм човек, който винаги гледа срока на годност, но в този магазин не погледнах, подведена от инфото, че са отворили предния ден.

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Странно ми е как става така, че верига магазини отворила преди две седмици вече има стоки с изтичащ срок. newsm78

# 49
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Валка, ами има стоки с изтекъл срок, понеже продуктите от чужбина стояха на палетата отвън пред магазина и така близо 2 месеца докато открият магазина. В момента цените са на ценови нива близки до останалите магазини, няма съществени промоции, няма и тълпи от хора. И теракота в Ловеч си е чистичък вече и няма разхвърлян амбалаж.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 040
Онзи ден влязох в магазина им в Обеля. В брошурата им имаше промоционална кафе машина, но ...в магазина я нямаше. Попитах управителят къде е кафе машината, жената искрено обясни, че още не са получавали такава - това на 15.11., а промоцията е валидна от 12.11.-18.11.09г. Не обичам лъжливата реклама, няма да посещавам магазина повече.

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Може бройките да са били ограничени и да не е имало за този магазин.

# 52
  • Мнения: 2 524
Онзи ден влязох в магазина им в Обеля. В брошурата им имаше промоционална кафе машина, но ...в магазина я нямаше. Попитах управителят къде е кафе машината, жената искрено обясни, че още не са получавали такава - това на 15.11., а промоцията е валидна от 12.11.-18.11.09г. Не обичам лъжливата реклама, няма да посещавам магазина повече.
Мен магазина в Обеля  почти с нищо не ме впечатли. С изключение на една тълпа от хора, които купуват зелени като този емотикон Sick банани в промишлени количества.
Евала на народната лакомия, добра маркетингова стратегия се оказва.

# 53
  • Мнения: 5 647
Васил Фечко.
Що питаш? Laughing

Някой български шеф нямат ли?

# 54
az sam dovolna ot magazina.nito vidqh mrasotiq nito stoki s iztekal srok.a kolkoto do kafe ma6inite ima6e no se bqha prodali za minuti.

# 55
  • Мнения: 574
Аз също съм доволна от магазина (в Русе). Нарочно изчаках стадото да се разпръсне първите няколко дни, дори и с риск да свършат бананите и зелето Grinning. Харесаха ми стоките им, магазина беше подреден. Нормален магазин от този вид. Не го сравнявам с никой друг магазин, всички са различни, всички си имат плюсове и минуси.

# 56
  • плевен
  • Мнения: 644
Заинтригувахте ме с този магазин.В Плевен гледам висящи табели с надпис Penny Market но още не съм разбрала кога и къде ще го отворят.Ще отида да го разгледам задължително,но ще преценя дали ще повторя  Peace

# 57
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Засега служителите в Пени маркет Плевен се обучават в Ловеч, така че най-късно до 2-3 седмици ще го открият

# 58
  • плевен
  • Мнения: 644
Засега служителите в Пени маркет Плевен се обучават в Ловеч, така че най-късно до 2-3 седмици ще го открият

Благодаря ти за инфото  Peace

# 59
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И в Свищов отвори днес магазина. Като всяко ново нещо  има доста народ. Цени като навсякъде евтини банани няма, но пък е имало евтини перални по 240 лв. и 8 броя.Който купил купил, който не ще чака другата примоция Mr. Green

# 60
Kak moje takova neshto .. ?? Otktit be magazina i na 3tiq den sireneto beshe s iztekal srok .. kak moje takova neshto .. ??? bezobraziee !! Nemoga da si predstavq 4e shte dam na deteto si mlqko koeto izti4a sled 4 4asa !!!! Palnooo bezobrazie !!!

# 61
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Айде няма му стане нищо на детето ти, ако изтече годността на млякото след 4 часа. Какво на петия вече ще е развалено ли? Въпроса е да са единични случаи, а и персонала още не знае на кой свят се намира като ги гледам. Пълно безобразие е и в много други известни утвърдени вече в БГ вериги магазини, ав кварталните магазинчета-редовна практика...

# 62
  • Мнения: 81
в Бургас ще отвори ли скоро ?

# 63
 Mr. Green Магазините от този тип ( така наречените дискаунтъри ) са аутлет хранителни магазини. Не очаквайте да има нещо прясно и свежо там, гледайте срока на годност  Peace

Общи условия

Активация на акаунт