Penny Market

  • 20 648
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
От какво се интересувате, да ви дам информацията - от супермаркета като клиенти или от работното място?

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Първият магазин ще бъде открит много скоро - до броени дни в  Ботевград. По-късно и останалите.

# 17
  • Ловеч
  • Мнения: 69
E тук в Ловеч се чу, че всички магазини на Пени в страната ще ги отварят на един ден.Сега май излиза, че са на различни дни, за да могат шефовете на Пени във всеки град да блеснат при откриването  Laughing

# 18
Във Ботевград вече работи магазина PENNY MARKET

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 140
И как е?

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Това е експерименталният магазин в Ботевград. В понеделник ще отворят и другите магазини.

# 21
  • Мнения: 1 483
Нищо особенно.Един обикновен квартален магазин има повече хубави неща от колкото тук.
Едва ли ще отида пак там Whistling

# 22
  • Мнения: 803
Не очаквайте много. Писах го в темата за магазини Плюс.
Това са дискаунтери - малки, удобни магазини, с ниски цени, но непретенциозна стока. Много орязан асортимент. Повечето продукти са собствени марки, донесени от бившите соц.страни с преминаващ срок на годност и средно към ниско качество. Българските стоки или са от неизвестни производители и марки, или са произведени специално за дискаунтера с орязани характеристики. Откриват ги по малките градове и гранични пунктове, но ще се настанят и в големите. Ако ви е наблизо и бюджетът ви е броен, ще влизате. Ако сте свикнали на изобилие и по-качествени стоки ще подминете.

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 18:11 от Дедо

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
Ами ако се съди по тия дебелани с връзки, които се обучават в Билла Ловеч и ще работят в Пени маркет и 260лв са им много! Не ми се иска да съм им клиент в първите дни на откриването. А ако се съди по това какво са научили като касиерки по време на обучението внимателно си гледайте какво ви връщат, че незнаят на кой свят са  Cry
Много мразя просташки изказвания,но за съжаление с това съм съгласна.В нашата Била се обучаваше явно подобна персона,вида и беше кофти и грешките бяха ужасни.На някакъв дядо пред мен вкара в касата 500лв-той и даде 50лв,аз чаках поне 5 минути да ми върне ресто от 2лв и нещо и то с помоща на касиерката от Била.Може и първи ден да и е било обучението,ама Close

# 24
  • Ловеч
  • Мнения: 69
E Inka, може да ти се струва просташко написанато от мен, но това си е живата истина поне за моя град! Персоните с кофти вид са 90% от персонала.От 20 души -само 2 мъже. В малкият град дори в такива магазини работят само хора с връзки и затова качествено обслужване не може да се очаква. От тях може да се очаква да висят по рампата, за да пушат и да се скатават. Извинявам се ако съм засегнал някой с коментара си..

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Просто за мен външния вид няма значение,важно е самото обслужване.Но явно забелязах от описанието ти,че критериите при избора на касиерки е един и същ. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4
Здравейте, предполагам  магазинът щом е дъщерна фирма на БИЛА ще бъде подобен. На ул. "Резбарка" (София) ще го отворят много скоро, защото момчетата бачкат здраво и са почти на финала.
А конкурентните фирми явно се притенсяват много, защото нападателните постове, които са пуснати в началото на темата са разпространени на много места в мрежата. И госта, който ги е пуснал е просто гост - т.е. може сами да се сетите, че той е тук само за да оплюе марката PENNY. Аз нямам никакво мнение по въпроса, но това ми направи силно впечетление, но в България винаги е така.
Моя съседка кандидатства там за работа и ако я одобрят ще видиме дали ще взима 250лв. Не ми се вярва просто:) В Европа, Фантастико, Била взимат по - високи заплати от 400лв., та в тоя маркет ли да взимат никакви пари.

# 27
днес откриха магазина в нова загора.много тъп магазин аз повече там няма да отида.неизвестни марки,съмнително качество,малък асортимент.не ми хареса не можах и 20лв да похарча

# 28
  • Ловеч
  • Мнения: 69
И в Ловеч го откриха  и считам формулата им за предлагане на ограничен асортимент стоки за успешна. Стоките им основно са български, част от които действително с неизвестен за нас производител, но и много немски видях. Нещо което в Билла почти не може да се види, а са в една група.Цените са по-ниски, но почти като на другите магазини. Особенно ми хареса везната за мерене на зеленчуци и плодове, която е на касата. Такива устройства отдавна трябваше да въведат Билла и Кауфланд, за да пресекат наглите кражби от потребители  дори пред персонала от сорта на изтеглени 3 чанти с плодове и по пътя за касата вече са се претопили на две  Cry

# 29
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Може ли някой да ми каже къде в Обеля се намира Пени маркет? Останах с впечатлението, че е някъде около Хит-а, или се забуждавам?

Коригирам се - удпях да се преборя с картата. Идва малко на майна си Райна. И все пак имате ли впечатления от този магазин специално, че ми е удобен като си правя месечния пазар в София.

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 16:34 от Просто_майка

Общи условия

Активация на акаунт