Penny Market

  • 20 655
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Ловеч
  • Мнения: 115
От чисто любопитство посетих и аз  Penny Market в Ловеч. Ами какво да ви кажа...... още щом влязох ме обзе чувство на погнуса. Нямате си на представа каква мизерия беше навсякъде. Магазин, който е отворил врати преди броени дни...... Теракота в ужасно състояние, кал, боклук, празни кашони разпиляни навсякъде......И за капак без абсолютно никакво отопление...... Колкото до цените- да, значително по-ниски от другите магазини. За нашия беден град, магазин от такъв тип е добре дошъл. Но трябва сериозно да обърнат внимание на хигиената.

# 46
  • Мнения: 804
днес и при нас отвори врати.УЖАС като чета  постовете явно навсякъде е едно и също.мизерия,разпилени кашони и почти празни рафтове...а днес и е първи работен ден

# 47
  • Мнения: 105
В събота ходихме да вземаме майка от задушница в Радомир. На входа на града са отворили магазин от тази верига и май е единствения от големите вериги в града. Влязох от любопитство. Магазина беше открит предния ден, а цареше хаос, мръсотия, но беше препълнен. Хората се изтрепваха да вземат банани под лев/кг и зеле за 14 стотинки. Аз купих няколко дреболии, колкото да не е без хич, и се оказа, че срока на годност им изтича след ден-два. Най ме беше яд за чийзкейка, който във вторник беше вече мухлясъл. Аз съм човек, който винаги гледа срока на годност, но в този магазин не погледнах, подведена от инфото, че са отворили предния ден.

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Странно ми е как става така, че верига магазини отворила преди две седмици вече има стоки с изтичащ срок. newsm78

# 49
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Валка, ами има стоки с изтекъл срок, понеже продуктите от чужбина стояха на палетата отвън пред магазина и така близо 2 месеца докато открият магазина. В момента цените са на ценови нива близки до останалите магазини, няма съществени промоции, няма и тълпи от хора. И теракота в Ловеч си е чистичък вече и няма разхвърлян амбалаж.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 040
Онзи ден влязох в магазина им в Обеля. В брошурата им имаше промоционална кафе машина, но ...в магазина я нямаше. Попитах управителят къде е кафе машината, жената искрено обясни, че още не са получавали такава - това на 15.11., а промоцията е валидна от 12.11.-18.11.09г. Не обичам лъжливата реклама, няма да посещавам магазина повече.

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Може бройките да са били ограничени и да не е имало за този магазин.

# 52
  • Мнения: 2 524
Онзи ден влязох в магазина им в Обеля. В брошурата им имаше промоционална кафе машина, но ...в магазина я нямаше. Попитах управителят къде е кафе машината, жената искрено обясни, че още не са получавали такава - това на 15.11., а промоцията е валидна от 12.11.-18.11.09г. Не обичам лъжливата реклама, няма да посещавам магазина повече.
Мен магазина в Обеля  почти с нищо не ме впечатли. С изключение на една тълпа от хора, които купуват зелени като този емотикон Sick банани в промишлени количества.
Евала на народната лакомия, добра маркетингова стратегия се оказва.

# 53
  • Мнения: 5 647
Васил Фечко.
Що питаш? Laughing

Някой български шеф нямат ли?

# 54
az sam dovolna ot magazina.nito vidqh mrasotiq nito stoki s iztekal srok.a kolkoto do kafe ma6inite ima6e no se bqha prodali za minuti.

# 55
  • Мнения: 574
Аз също съм доволна от магазина (в Русе). Нарочно изчаках стадото да се разпръсне първите няколко дни, дори и с риск да свършат бананите и зелето Grinning. Харесаха ми стоките им, магазина беше подреден. Нормален магазин от този вид. Не го сравнявам с никой друг магазин, всички са различни, всички си имат плюсове и минуси.

# 56
  • плевен
  • Мнения: 644
Заинтригувахте ме с този магазин.В Плевен гледам висящи табели с надпис Penny Market но още не съм разбрала кога и къде ще го отворят.Ще отида да го разгледам задължително,но ще преценя дали ще повторя  Peace

# 57
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Засега служителите в Пени маркет Плевен се обучават в Ловеч, така че най-късно до 2-3 седмици ще го открият

# 58
  • плевен
  • Мнения: 644
Засега служителите в Пени маркет Плевен се обучават в Ловеч, така че най-късно до 2-3 седмици ще го открият

Благодаря ти за инфото  Peace

# 59
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И в Свищов отвори днес магазина. Като всяко ново нещо  има доста народ. Цени като навсякъде евтини банани няма, но пък е имало евтини перални по 240 лв. и 8 броя.Който купил купил, който не ще чака другата примоция Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт