В тази тема се спри,виж и сподели,или ако искаш се похвали

  • 59 007
  • 723
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 505
Какво ще кажете да си направиме темичка в която да показваме новите си продобивки в кухнята.Всяка една жена влязла в един магазин за кухненски потребности винаги си купува по нещо,понякога една солничка,друг път някаква кърпа,друг път чинийка.Смятам,че така,можем да бъдем полезни една на друга с магазини(дори и онлайн,който пазарува),които не сме посещавали,а има сладурски нещица и са ни харесали и искаме да си купиме.
   Знам,че имаше някъде такава тема,знам,че не беше в готварския,търсих я,но не успях да я намеря,защото не си спомням точния раздел,затова пускам тази тема тук,защото все пак това са неща в които и с които приготвяме толкова вкусните си гозби и смятaм,че би трябвало да бъде в готварския една такава тема.
Може да обсъждаме всякакви покупки които искаме да направиме примерно и се чудиме от къде да ги купим.
   Надявам се да се получи една много полезна дискусионна тема и да се хвалиме със страхотни нови продобивки.

# 1
  • Мнения: 1 202
Темата  ми се струва доста добра! Ще разменяме идеи за нови покупки в кухнята , а също и адреси кой от къде ги купува! Страхотна си enamorada  Hug!

# 2
  • Мнения: 7 420
  Веднага да споделя за скорошната ми придобивка фурната Gorenje.
  Сега ,ако ме питат за тайната на бухналия кекс,отговарям "фурната еди коя си".
  И досега не мога да се оплача,че не са ми бухвали сладкишите,но в нея.....Бухват поне  1.5 пъти повече!

# 3
  • Мнения: 1 798
Искам да си купя форма с подвижно дъно.
Моята форма за печене на блатове беше на Д-р Йоткер,но не бях доволна от нея.
Приемам предложения Hug

# 4
  • Мнения: 1 505
Селма ,знаех си аз,че има някаква тайна за тези вкусни сладкиши които приготвяш,а то какво било,дори не ми е минало и през ум,че би могла да бъде фурната.И в тоя ред на мисли,ние също ще сменяме фурна,нали изгоря предната(лятото повече на вън затова и не ни беше нужна до сега,но сега зимата вече без нея не може)и тези дни трябва да разглеждам какво се предлага,та ако някои има отзиви за други марки да сподели.Но ще имам в предвид и горение.Искаме да бъде с котлони на гac,а фурната на ток,ако има значение де това за марката.

# 5
  • Мнения: 364
Да споделя за покупката на мини чопър.Вече режа лук без да плача  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 375
мдаа и аз да се спра тук Mr. Green
за фурната Горение съм съгласна и аз съм с такава, за чопъра - също, спрях да рева за свекито откакто го имам Mr. Green

сега съм решила да си купя "прасе" за мивката - много съм му навита

такава мелачка за боклуци нямам, иначе съм обзаведена от всякъде - малко маниак си падам
 супер тема bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 387
Аз да се запиша с едно въпросче.Скоро бях пускала тема, но никой не ми отговори, освен Блонди, така че тук може някой да ми помогне. Искам да си купя машина за паста и по-точно за спагети, талятели и други такива дълги, ако има. Казвам ако има, защото италианците имат много видове паста, които на мен на пръв поглед ми изглеждат еднакви, но те си ги наричат с различни имена. Благодаря предварително!

# 8
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Ето моята нова придобивка от която съм изключително доволна.Сега съм се навила и на нова готварска печка с керамични плотове но да е на нормална цена,ако някой знае къде  мога да си купя да пише.Прегледах каталозите на Техномаркет и магазини Зора,но не ми се спря окото на нещо определено.Цената да бъде някъде до 600 лева.Другата ми нова придобивка е подарък от дъщеря ми.Машина за хляб CLATRONIC



Последна редакция: пн, 28 сеп 2009, 14:02 от dunia53

# 9
  • Мнения: 5 001
На мен новите ми придобивки са машина за хляб(Мулинекс с приставка за багети) и Кухненски блендер Мулинекс пак....Вече си правя пастети,кайма...Режа всичко без да губя време и нерви....

И от двете придобиФки много съм доволна....

# 10
  • Мнения: 1 505
delicate,Аз съвсем наскоро си купих форма откопчаваща се от carrefour,в бг вече  има тази верига магазини.Но аз също не съм доволна,понеже тече ако има течности,аз затова и питах в една друга тема какво да правя в този случая,момичетата ме посъветваха да ползвам фолио,така правех и на предната си форма,удържаше,това поне съм пробвала и знам със сигорност.Та затова ако ти е такъв проблема като моя,пробвай с фолио,безцветно или алуминиево,и дано си решиш проблема.

# 11
  • Мнения: 1 798
Моята не изтичаше ,но много залепваше и се захаби бързо ooooh!
Накрая и се счупи и закопчалката Mr. Green
Искам по-качествена форма.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 939
enamorada   bouquet за темата, наистина ще е много полезна  Peace
Питаш за фурна и моята е точно каквато търсиш - с газови котлони и фурна на ток и с вентилатор и съм много доволна - е вярно, че не е от най-скъпите, марката е Волтел, но си ми върши чудесна работа, а и на харизан кон зъбите не се гледат много нали  Wink Майка ми има същата, ползва я вече повече от две години и също е много доволна от нея  Simple Smile
delicate аз преди няколко месеца си купих за първи път в живота такава форма, е голям късмет изкарах - тортена плюс кексова форма в комплект за 8 лв. и някакви дребни стотинки беше. Не съм сигурна че е много маркова, но според мен са много качествени, а и тефлонови при това - смятам да се запася скоро с още един комплект, че както казваш ти с времето се захабяват така или иначе  Wink
dunia53 а мен ме интересува на каква цена ти е пасатора и доволна ли си от него, че моя е със същите екстри, но ми се струва че скоро време ще ме изостави и май ще се налага да го сменям  Sad
ЧЕстито на всички с новички придобивки - със здраве да си ги ползвате   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 798
didnik,не разбрах формата ти на Д-р Йоткер ли е?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 939
didnik,не разбрах формата ти на Д-р Йоткер ли е?
Не - под такава, имах предвид - тортена, а не че е на доктора. Иначе на етикета пише като че ли на чешки ли и аз не мога да разбера точно, ама на там бие де Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт