В тази тема се спри,виж и сподели,или ако искаш се похвали

  • 60 559
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 798
Бетина,страхотни нещица си купила Crazy
Във Варна всичко има  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 2 149
Най-новата ми придобивка е машина за хляб на Izzy,засега успях само хляб да си изпека,доволна съм.В акоро време ще се пробвам и за кекс и блат за пица LaughingРазкошна работа ще ми върши,усещам аз Laughing

# 32
  • Мнения: 151
Здравейте дами, радвам се за новата тема, да не остана по назад  от вас , и аз да се похваля с новата си комбинирана –
микровълнова  на Whirlpool – http://www.craquezpourcrisp.com/

# 33
  • Мнения: 1 505
   Dina.K ,браво,честито,ще ти вър6и страхотна работа да знаеш,а пък и в микровълновата е по икономично да се готви,изпитах го след като останах без фурна няколко месеца.
   betina33,не мога да се нагледам на красотите ти,моля те дай повече инфо,как и ние да се сдобием най-вече с формите сърца за мъфини.
   

Доволни ли сте от силиконовите форми за кекс[/b],чудя се още дали да си купя.Споделете опит.

Аз лично от силиконовите форми за мъфини съм много доволна,но имах една голяма за кекс силиконова,какъвто и кекс или блат да правех в нея всичко излизаше глетаво,подарих я,а може и в самата форма да е бил проблема,но все пак за сега не мога да се престраша да си купя друга.

# 34
  • Мнения: 151
Enamorada  – Мерси, не е спряла да работи, а и функциите които има са супер – регулирам температурата,ватовете и времето +  сензори за влажност +вентилатор, системата  Crisp 6 Sense  е уникална , има грил, функц. за готвене на пара, печа еклери, мъфини и тн.,  с две думи – мечта за всяка домакиня. Е, аз малко се унесох, но наистина  си е  за хвалене. newsm10

# 35
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
enamorada -формите са от америка -от сайта на уилтън-някои моичета в тортената тема са много добрички и помагат на такива като мен дето нищо не разбират от поръчки от сайт  Laughingте ги купуват от там и ми ги пращат аз само отидох до пощата да ги получа и така ако не бяха те некога нямаше да ги имам -а и там излиза всичко много по-евтино от тук -утре мисля да опитам формите за мъфинки н не знам още по каква рецепта да ги направя тъй като не съм правила до сега

# 36
  • София
  • Мнения: 178
Великолепна тема Simple Smile

# 37
  • Варна
  • Мнения: 29
Ето, и моята нова придобивка от преди един час, на която много се радвам(форма за мъфини) закупена от "Метро".

# 38
  • София
  • Мнения: 3 789
Страхотна тема! Peace
Поздравления за идеята!  bouquet Hug

Бетина, от къде си купи тези джиджавки, и аз искам такива Crossing Arms Mr. Green

# 39
  • Варна
  • Мнения: 939
betina33 не е чесно сега да се дразним така с тез чудесийки дето си ги показала - и аз искааааааааааааам пък  Crossing Arms Simple Smile
А иначе аз съм питала в този магазин за такава каничка и тогава нямаха, ама май скоро пак трябва да проверя  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 11 607
Леле...завиждам ви за хлебопекарните...Моята си отиде и чичо доктор в сервиза каза,че не може да се направи нищо за нея, решението било - нова хлебопекарна....

Мастерче, моля те...ако може по куриер една бегетка.....Дядо Коледа каза,че бюджета му за тази година бил изчерпан поради покупките на мамите от бг-мамма и за мен нямало да има такава машинка.

Затова ще си меся на ръка, както съм го правила години наред, пък дано портмонето се смили и за мен......

Иначе - преди 2 дни послучай рожденния ми ден се чудех много между 2 евентуални нови придобивки......Най-накрая надделя в мен това,че същия ден правим и годишнина от сватбата и да съчетаем подаръка един вид 2 в 1 - хем за моя радост, хем за семейството.

Едното бе - табла за сирена от Метро - 24лв. в момента ги има, но тази табла може да се използва да се нареди почерпка за гости, въртяща е и за мен е оригинално. От това се отказах.

И си купихме пак от Метро барбекю за 20лв. Сефтосахме го още на рожденния ден и съм много доволна от придобивката.....Нищо не може да се сравни с храната приготвена на жар.......Малко вече отмина сезона за барбекюто, но се надявам все що години да са пред нас.......

Ще ви следя покупките, Енаморада, благодаря за темата......

# 41
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
http://www.wilton.com/това е сайта има страхотни неща-само виза карт -да имаш Mr. Green а който не може сам да се справи да попита в тортената темичка -има мами в америка те помагат при такива поръчки-и цените са много по-поносими от тук така че си заслужава


Леле...завиждам ви за хлебопекарните...Моята си отиде и чичо доктор в сервиза каза,че не може да се направи нищо за нея, решението било - нова хлебопекарна....



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

по този повод и мойта се развали миналата година и тук във варна има един магазин за немски стоки -някои са нови някои 2ра
употреба но не им личи та от там си купих хлебопекарна-не беше чистонова но не и личеше- е няма таймери и много функции-с 3 копченца за 3 вида хляб но съм много доволна и сега най-хубавата част-купих я за 19 лева  не знам дали ги има все още не съм ходила там скоро но може да се  провери-каквото и да съм купила от този магазин съм изключително доволна-немска работа

Последна редакция: вт, 29 сеп 2009, 09:38 от betina33

# 42
  • Мнения: 1 283
Поздравления за страхотната тема ЕНИ    bouquet Имам доста неща, които наскоро съм си купила и ги крия по шкафове и гардероби Laughing , щото в най-скоро време ще ме изгонят барабар с "безмислиците" ми. За всеки сладкиш, торта, питка, мъфин, си имам отделна форма. Е, това ако не е Плюшкиновска работа..... Да ама нямам комплекта Уилтън като на Беринчето. Мила, не можах да намеря комплекта в линка, който си изпратила. Мами, хайде всички, които искат от този комплект да се съберем в тортената тема и някоя благосклонна мама да ни ги изпрати, моля ви ....... Praynig По нататък ще снимам и ви покажа какви джунджурийки имам, ама като няма никой, че ще ме разстрелят  Wink #2gunfire

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 858
..Сега съм се навила и на нова готварска печка с керамични плотове но да е на нормална цена,ако някой знае къде  мога да си купя да пише.Прегледах каталозите на Техномаркет и магазини Зора,но не ми се спря окото на нещо определено.Цената да бъде някъде до 600 лева...

Здравей  bouquet.
Аз съм с такава печка.Доволна съм от нея,и цената те устройва Peace

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09015446

Наистина полезна тема,Благодаря на авторката Hug  bouquet
Моята най-нова придобивка е ,ей тази сокоизстисквачка.Отдавна исках и сега съм много доволна от избора си Peace
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010211

# 44
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
http://www.wilton.com/store/site/product.cfm?id=3E30D6EB-475A-BA … -5F363A0047978DFF ето го комплект -някои момичета го взимат с отстъпка и е още по-евтин а доколкото разбрахи в софия го има на Кадмлия -нооо е 70 лева -а на мен със формите за мъфинки и доставката ми струва 40 лева

Общи условия

Активация на акаунт