В тази тема се спри,виж и сподели,или ако искаш се похвали

  • 60 557
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 798
didnik,не разбрах формата ти на Д-р Йоткер ли е?
Не - под такава, имах предвид - тортена, а не че е на доктора. Иначе на етикета пише като че ли на чешки ли и аз не мога да разбера точно, ама на там бие де Grinning
Ясно Simple SmileИ последен въпрос към теб Blush
От Метро ли я купи?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 939
Ясно Simple SmileИ последен въпрос към теб Blush
От Метро ли я купи?
Няма проблеми - питай на воля, нали затова е темичката  Peace
Не, не е от Метро - от магазинче за домашни потреби в близкия до дома ни пазар. Аз самата също много се учудих, защото знам какви са цените на съдовете, особено на тефлоновите. Познатите ми също много се учудиха като разбраха, затова и потърсих и на друг от близките пазари, където по принцип цените са доста по-високи - и там на същата цена комплекта. Да не ти разправям колко хора обзаведох вече с него  Crazy
Сега чакам да се накани някой да спретне сладкишче, че да се сети да ме почерпи за добрата работа  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 798
Благодаря ти мила  Hug
Ще се огледам и аз за нещо на по-сносна цена.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 939
Благодаря ти мила  Hug
Ще се огледам и аз за нещо на по-сносна цена.
ЗА нищо  Peace
Ама наистина се огледай, защото преди няколко дни ходих при една позната, която работи в такъв магазин и предлагаше същия комплект, но на двойна цена. Каза, че и го зареждали от Метро, е вярно че имаше в допълнение още две купички - едната във форма на сърце, другата като цвете май, но малки колкото форма за мъфинче. Не мисля, че си заслужава само за това да се дадат толкова пари, като се има предвид, че и като размери и като материал бяха еднакви  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 425
didnik,не разбрах формата ти на Д-р Йоткер ли е?
Не - под такава, имах предвид - тортена, а не че е на доктора. Иначе на етикета пише като че ли на чешки ли и аз не мога да разбера точно, ама на там бие де Grinning

Ако може и една снимчица на опаковката, за да знаем какво да търсим  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 1 832
Ето и моята придобивка


и в действие...





Машина за спагети съм виждала в италия, бяхме през месец май и в един супермаркет имаше по 10 евро.

# 21
  • Мнения: 931
И да ви се похваля и аз имам си хлебопакрна Мулинекс супер доволан, комбиниран пасатор , блендер и миксер  - 3в1 или там както се казва, от Комо си купих сервиз за хранене от 92 части , микровълнова с грил.
Сега искам да си купя керамични тави или както там се казват но тук няма мн голям избор , д ами препоръчате магазин хвърлила съм им око ако някой има наблюдения нека да сподели

# 22
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
enamorada   bouquet за темата, наистина ще е много полезна  Peace
Питаш за фурна и моята е точно каквато търсиш - с газови котлони и фурна на ток и с вентилатор и съм много доволна - е вярно, че не е от най-скъпите, марката е Волтел, но си ми върши чудесна работа, а и на харизан кон зъбите не се гледат много нали  Wink Майка ми има същата, ползва я вече повече от две години и също е много доволна от нея  Simple Smile
delicate аз преди няколко месеца си купих за първи път в живота такава форма, е голям късмет изкарах - тортена плюс кексова форма в комплект за 8 лв. и някакви дребни стотинки беше. Не съм сигурна че е много маркова, но според мен са много качествени, а и тефлонови при това - смятам да се запася скоро с още един комплект, че както казваш ти с времето се захабяват така или иначе  Wink
dunia53 а мен ме интересува на каква цена ти е пасатора и доволна ли си от него, че моя е със същите екстри, но ми се струва че скоро време ще ме изостави и май ще се налага да го сменям  Sad
ЧЕстито на всички с новички придобивки - със здраве да си ги ползвате   bouquet

Моят комплект е на цена 44  заедно с доставката по куриер.Поръчах си го онлайн от Megashop.bg.Много съм доволна от него и нямам никакви проблеми.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 939
Ако може и една снимчица на опаковката, за да знаем какво да търсим  Mr. Green
Опаковката е прозрачна и се виждат формите от нея, които са една в друга - само този етикет е сложен

малко е измачкан, но мисля че добре се виждат формите на него  Peace
dunia53 благодаря за инфото, а какво производство е. Не, че е много важно, по-важно е да върши добра работа, просто от любопитство  Peace

# 24
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Ако може и една снимчица на опаковката, за да знаем какво да търсим  Mr. Green
Опаковката е прозрачна и се виждат формите от нея, които са една в друга - само този етикет е сложен

малко е измачкан, но мисля че добре се виждат формите на него  Peace
dunia53 благодаря за инфото, а какво производство е. Не, че е много важно, по-важно е да върши добра работа, просто от любопитство  Peace

На единтия етикет пише,че е английско производство а на другият Китай

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 425
Ако може и една снимчица на опаковката, за да знаем какво да търсим  Mr. Green
Опаковката е прозрачна и се виждат формите от нея, които са една в друга - само този етикет е сложен

малко е измачкан, но мисля че добре се виждат формите на него  Peace
Пък като е купувана от Варна, да споделиш и адрес на магазинчето (не видях отначало, че сме съгражданки  Crazy) или някакви обяснения на местоположението му. Предварително благодаря   bouquet

# 26
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Ако може и една снимчица на опаковката, за да знаем какво да търсим  Mr. Green
Опаковката е прозрачна и се виждат формите от нея, които са една в друга - само този етикет е сложен

малко е измачкан, но мисля че добре се виждат формите на него  Peace
dunia53 благодаря за инфото, а какво производство е. Не, че е много важно, по-важно е да върши добра работа, просто от любопитство  Peace

А този комплект на каква цена го купи и къде по точно от Варна.Имам познати там и веднага ще им кажа да ми вземат ако все още има

# 27
  • Мнения: 2 011
Да се поспра и аз тук.
Същото нЯщо като на dunia53 имам,но е на BRAUN.Баба ми ми го подари преди 2 години и съм много,много доволна.Всичко става с него - реже,бърка,пасира,кълца и т.н.Ползвам го много често,мие се под струята на мивката направо,идеално с две думи.
И тук да попитам: Доволни ли сте от силиконовите форми за кекс,чудя се още дали да си купя.Споделете опит.

didnik,фурната на майка ми е Волтел с газови котлони.Определено нейната фурна пече по-добре от моята,при все,че моята е Електролукс и е по-скъпа.  Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 939
dunia53 благодаря - както казах, няма много голямо значение, важното е работа да върши  Peace
А формите писах по-рано, че са за 8 лв. и нещо купувани - доста сносна цена според мен  Wink
k_savova от Базар Левски е моята, но на Чаталджа в магазините до бариерата също ги имаше.
dunaika май за пореден път се оказва, че не цената определя качеството  bowuu
Момичета а къде във Варна мога да си купя мерителна каничка, разграфена за различни продукти, течни плюс сухи - до сега където съм питала все са нямали, някой скоро да се е сдобил с таквоз нящо  Wink

# 29
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
здравейте момичета много хубава темичка -честито на всички ви за новите придобивки със здраве да си ги ползвате и да радвате домашните с вкусни изненадки ето я и моята съвсем нова придобивка преди час я получих благодарение на Рая и Ели от тортената темичка за което отново им благодаря
didnik -провери на пазар чаталджа магазина до бариерата-там има страхотни неща предполагам че и такава каничка ще има -аз от там още си взех формички за сладки по 1.30 алуминиеви форми за тарталети по 0.20 за брой питах за окопчаваща форма за торта -сърце обаче беше свършила -тя е била около 13 лева направоне ми се излизаше от него магазин Laughing

Общи условия

Активация на акаунт