Розов лишей

  • 102 673
  • 94
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 100
Това, което дава много добър ефект почти при всички, е чай от коприва 5-6 дни подред.
Това, което дава много добър ефект почти при всички, е чай от коприва 5-6 дни подред.
Това, което дава много добър ефект почти при всички, е чай от коприва 5-6 дни подред.
при мен има и сърбеж, казаха ми да не се къпя мога ли със спирт да мажа

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Винаги има сърбеж, спиртът не виждам с какво ще помогне освен още да изсуши кожата.

# 92
  • Мнения: 100
Винаги има сърбеж, спиртът не виждам с какво ще помогне освен още да изсуши кожата.  Да май така стана кожата ми почна да се лющи и стана на петна

# 93
  • София
  • Мнения: 134
Моята история с подобен кожен проблем  е от 2 години. Преди ми излизаше на клепача на окото. От самосебе си минаваше за месец. Сега ми се появи на брадата. Реших,че ще се махне пак само. Мазах с какви ли не глупостите,които влошиха проблема. Най-зле се отрази слънцезащитния ми крем.
Така....след като стана доста зле започнах да се ровя и информирам. Започнах с цинков крем + чаено дърво и чай от коприва. Това е резултата на 3 ден от самолечението. Вечер само сърби много. Мия си лицето с измивнкте продукти ,без да нанасям на участъците с лишея(ако е такова чудо Simple Smile )

Последна редакция: ср, 07 дек 2022, 13:48 от inrad

# 94
  • Мнения: 1
Здравейте!
И аз имах розов лишей и се излекувах с
FUCICORT LIPID два пъти на ден
Когато почнах да се мажа с него
Някой от лишите ставаха по червени  но след няколко дни почнаха да избледняват и до две седмици изчезнаха
Докторът който ми изписа това лечение ми каза че лекарството подпомага на лишеите да избият по-бързо и след това да се излекуват
Затова някой от тях ставаха по червени.
А за сърбежът ми изписаха ALLEGRA едно хапче на ден след хранене.
Не знам в България дали ги има тези лекарства

Общи условия

Активация на акаунт