Движение на българските майки - ПАЗАРДЖИК

  • 16 894
  • 449
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 577
Антоме, казвайте какво ви трябва като инфо- брой деца ще се обадя утре - друго... Нещо комуникацията с домовете е ужас. В Брацигово от дни не мога да открия никой:ooooh:Никой не откривам.
Ма все съм от гората, лесно е да се ориентираш!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Децата ще са 10.

# 32
  • Мнения: 2 577
Молба за помощ

Мили майки, пак се обръщам за всички, които чет темата ни. Има момченце, нашия Комплекс за соц услуги - пълен сирак, българче на 11 годинки. Много мило  добро детенце, но за жалост само и без пари задреки за зимата. Директорка се обарнъ към нас с молба да дрешки за момченцето.
Високо е около 140  - слабичко момче.

Дадени  и 30 лв за майката с трите деца за РД на едното за торта и подарък.

# 33
  • Мнения: 1 350
Здравейте и от мен !
Яна ,включвам се и аз ,още днес ще проверя и се опитам да намеря дрешки от брат ми !

# 34
  • Мнения: 2 577
Здравейте и от мен !
Яна ,включвам се и аз ,още днес ще проверя и се опитам да намеря дрешки от брат ми !


Hug Hug Hug HugПиши ми ако намериш!

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
копирам от общата тема Peace

МОЛЯ ВСИЧКИ КОРДИНАТОРИ ПО ГРАДОВЕ ДА МИ ПУСНАТ НА ЛС МЕЙЛИТЕ СИ, ЗА ДА ИМ ИЗПРАТЯ БЛАНКА ЗА МЕСЕЧЕН ОТЧЕТ НА ДЕЙНОСТТА
ЗА ТЕЗИ, КОИТО НЕ МОЖАХА ДА ДОЙДАТ ПОЯСНЯВАМ - НА СРЕЩАТА РЕШИХМЕ, ЧЕ НА САЙТА ЩЕ СЕ КАЧВА МЕСЕЧНО ИНФО, КАТО БЛАНКАТА ЗА ПОПЪЛВАНЕТО МУ Е ГОТОВА - ВИДИН И РУСЕ НЕ ЗНЯТ, ДАНО ДА СА ДОБРЕ ДЕСИ И ДЕТЕТО И И МОЙТЕ ХОРА ВЪВ ВИДИН
ОСВЕН ТОВА, ВСИЧКИ ЗВЕНА ПО ГРАДОВЕ - ИСКАМ ДА ПОЛУЧАВАМ НА МЕЙЛА НА ДБМ БЪДЕШИТЕ ВИ ПЛАНОВЕ, СНИМКИ ОТ ИЗМИНАЛИ АКТИВНОСТИ И ИНФОРМАЦИЯ ЗА ТЯХ .

# 36
  • Мнения: 158
Момичета, и тук да попитам
какво става с детенцето от дома в Пазарджик на което
предстоеше операция за поставяне на клапа?

# 37
  • Мнения: 2 577
Момичета, и тук да попитам
какво става с детенцето от дома в Пазарджик на което
предстоеше операция за поставяне на клапа?
Директорката повече не се обади - значи са се спрел на вариант клапа от "Добро сърце". Подробности утре или понеделник за самата операция. Hug В момента никой не отговаря в дома на телефон.


За момченцето, което е настанено в Комплекс за соц. услуги. На 11 годинки е, пълен сирак.
Точни размери: обувки 38-39 номер, около 150 висок, 40 кг. носи размер по мъжка номерация - S
Пак да помоля ако някой има такива подходящи дрешки да помогне!

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 14:25 от Даскалица Кукундрелова

# 38
  • Мнения: 2 577
Вчера бяхме в Брацигово с Тони.
Занесохме:
50 бар. хавлиени кърпи за ръце - 55лв.
7бр. омекотител за пране
11бр. плътни чорапогащници
От Тони:
голям чувал с почти нови мъжки спортни обувки
чифт дамски ботуши, дачска чанта, раница, палта, якета и дрехи - 2 чувала

Най-важното - видяхме се с персонала и децата. В дома нямат финансови проблеми.
Много нови неща има там, приятно съм изненадана.
От германски дарения кухнята долу е изцяло оборудвана/ дарението е над 100 000лв/ с най-новите техники за професионално готвене. Всичко е по последен писък на техниката. Освен това масички, столчета, нови покривки - въобще страшно приятно за децата. Поддържат чисто и спретнато.
В момента текат ремонти на дамското крило. Стаите се правят като студия с кухненски помещения, бани, тоалетни. Всичко се санира. Като станат готови ще са им необходими за там тостери, ютии, сешоари. Те си пазят нашите ютия и сешоар, но ще им трябват още. Дано покрай Коледа когато се заобаждат повече фирми да им помогнат.
Децата си имат и  нов клуб. Много се зарадвах като видях, че в клуба е наредена и нашата уредба, която купихме с пари от Коледния ни базар. Всичко вътре е обзаведено с мека мебел, хубав телевизор, секции, въобще децата са много щастливи и много си пазят.
Като ходим следващия път ще снимам. Освен това компютърните зали действително функционират и се ползват от децата, което също много ме радва.
Винаги имат нужда от хавлиени кърпи за ръце, защото имат дарения, но са плажни кърпи.
В трепетно очакване са за Коледните картички, които трета година получават от чужбинските майки.

Все още пазят и  мартеничките, които ние - пазарджишките майки им изпратихме и смятам таи година да направим пак такава кампания с мартенички.
Предвид грипната епидемия в момента всякакви посещения са замразени. Отложихме и рождения ден на децата от бебешкия.

# 39
  • Мнения: 32
Молба за помощ

Мили майки, пак се обръщам за всички, които чет темата ни. Има момченце, нашия Комплекс за соц услуги - пълен сирак, българче на 11 годинки. Много мило  добро детенце, но за жалост само и без пари задреки за зимата. Директорка се обарнъ към нас с молба да дрешки за момченцето.
Високо е около 140  - слабичко момче.

Дадени  и 30 лв за майката с трите деца за РД на едното за торта и подарък.
Какво стана с 11 годишното сираче, намериха ли се дрешки и обувки за него?

# 40
  • Мнения: 2 577
zezata , якета - да. Обувки - не.

# 41
  • Мнения: 32
Защото и аз намерих якета и зимни дрешки, но обувки още не. Не съм се отказала и продължавам да търся.

# 42
  • Мнения: 2 577
Защото и аз намерих якета и зимни дрешки, но обувки още не. Не съм се отказала и продължавам да търся.
Благодаря ти! Hug
Детето ми е болно и за това отложих с няколко дни посещението при детето. Искам да поговоря с него ако има някакви лични нужди, освен дрехите. Ако ще  там и за Коледа да го изненадаме с нещо от Дядо Коледа.

# 43
  • Мнения: 32
Защото и аз намерих якета и зимни дрешки, но обувки още не. Не съм се отказала и продължавам да търся.
Благодаря ти! Hug
Детето ми е болно и за това отложих с няколко дни посещението при детето. Искам да поговоря с него ако има някакви лични нужди, освен дрехите. Ако ще  там и за Коледа да го изненадаме с нещо от Дядо Коледа.
Ако има някакви други нужди пиши в темата и ние да разберем и с каквото можем да помогнем.

# 44
  • Мнения: 2 577
Защото и аз намерих якета и зимни дрешки, но обувки още не. Не съм се отказала и продължавам да търся.
Благодаря ти! Hug
Детето ми е болно и за това отложих с няколко дни посещението при детето. Искам да поговоря с него ако има някакви лични нужди, освен дрехите. Ако ще  там и за Коледа да го изненадаме с нещо от Дядо Коледа.
Ако има някакви други нужди пиши в темата и ние да разберем и с каквото можем да помогнем.
Да, ще пиша непрменно! Hug


Не мога да се свържа с бебешки дом, за даразбера как е минала операцията. Звъня от дни, но никой не отговаря, а от счетоводството не дават инфо Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт