Движение на българските майки - ПАЗАРДЖИК

  • 16 895
  • 449
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 577
Днес ходих при момченцето. Запознахме се, поговорихме. Не мога много подробности да дам, защото е забранено. Детето в момента си няма никого и е настанено там. Не  от града иначе. Ще остане тук до Коледа поне. Най-важното. Детето има рожден ден на 11 декември и ще се опитаме да го изненадаме с подарък и торта.
Помоли ме за помагала за училището, защото няма. Днес вечерта ще разговарям с неговия соц. отговорник.
Якето ще му стане, което му занесох. Верчето ще занесе и маратонки, дано му станат. Помоли ме и за игла да си напомпа топката. Това си поиска.
Размерите на детето са 150 висок, около 40 килограма, номер 38-39 обувки. Няма зимни обувки.
Все още никой не отговаря на телефоните в бебешкия, за да ви дам инфо за операцията на детето.

# 46
  • Мнения: 322
Добър вечер Hug
Янче добре тогава ще пратя като нарисувам блузките и бодинцата за Коледният благотворителен пазар в Пловдив ,но ако има нужда от тези неща може да ги раздадете и в домовете в Пазарджик,като коледни подаръци за дечицата newsm03
Днес ги купих от борсата и тия дни смятам да ги рисувам за малките слънчица Two Hearts
Размерите са 80см за по-малки дечица.
Това е от мен
Хубава вечер и лека седмица на всички Hug Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 2 577
ЕЕЕ, Теди, душице, появи се!
Видях едва вчера , че си ми писала съобщение на стария телефон. Писах ти он вия ми скайп, но не ми отговори.
Ние за Коледа няма да правим базар, както разбра. Може да ги изпратим в Пловдив за техния базар или да ги подарим на дечицата в дома, както ти прецениш Hug Hug Hug Hug
Пиша ти на лични телефона ми, че ти ми пишше на стар телефон Hug

# 48
  • Мнения: 2 577
Малко инфо за детето от бебешкия, което трябваше да оперират за поставяне на клапа. Няма да се впускам в подробности, но е направена операция - оказало се е, че хематома е голям и всъщност операцията е била за махане на хематома. Отложили са поставянето на клапата. В момента все още са в реанимация. Бебчо се чувства що-годе добре. Благодарности на майките от ДБМ София, които занесоха храна на детето и на придружителката Hug

Благодарности и на г-н Гавазов, който освен, че осигури клапа на това дете, осигури клапа и на още едно бебенце с хидроцефалия от с. Алеко. Семейството живее в крайна бедност и нямаше възможност да си осигури пари за клапа. Възхитена съм от личния лекар на това дете, който сам потърси помощ за него. Благодарности и на Марис Hug Hug HugДоброто съществува!

# 49
  • Мнения: 1 938
Ех, че хубаво! Hug
"Ако до всяко добро същество застане поне още едно!..."

# 50
  • Мнения: 158
Радвам се, че поне са отстранили хематома.
Дано детенцето се възстанови по-бързо и да успеят
все пак да сложат и клапата.
Радвам се и за другото дете.
Стискам палци да всичко да мине благополучно. Praynig
Благодарности и на софийските майки, които са се погрижили за тях.

# 51
  • Мнения: 2 577
Забравих да кажа, че бебенцето от с. Алеко има нужда от дрешки,храна. Ако някой има възможност. Момченце е на около 10 месеца. Пиша около, защото не знам какви размери има за тези месеци.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Забравих да кажа, че бебенцето от с. Алеко има нужда от дрешки,храна. Ако някой има възможност. Момченце е на около 10 месеца. Пиша около, защото не знам какви размери има за тези месеци.

Ян4е,имаме доста дрехи ,ще ти кажа допълнително кога ще  ти пратя.В момента ми е малко трудно физи4ески #Cussing out
Много искам да говоря за бебето в болницата,но се 4удя има ли смисъл,по-скоро НЕ.Важното е ,4е е добре и ако останат за по-дълго ще сме около тях Peace

Храната я закупихме с парите на майките от Канада,които са били предадени на Криси преди време PeaceИма останали още ,но ако се наложи ще намерим Hug

И аз благодаря на се.Гавазови  bouquet
Благодаря и на теб за бързата реакция Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 577
Роси, и аз за това не коментирах с  подробности - не виждам смисъл.  Hug

Наглеждайте ги и ако ви трябват пари си вземете от нашите Hug

# 54
  • Мнения: 371
Аз само да се запиша. Ако бебенцето от с. Алеко го оперират в Пловдив, моля да ми пишете. Ще отида да ги видя, поне майката.
Даскалица Кукундрелова , Благодаря ти, че помогна още едно детенце да има по-различно бъдеще Hug

# 55
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Здравейте момичета,
днес звънях на жената, която е с детенцето от бебшкия дом в Пазарджик, за слагане на клапа в София. Детенцето е добре и очакват утре или други ден да решат вече какво ще правят. Едния вариант е да му сложат още тази седмица клапата, другия да изчакат пак.
Във връзка с липсата на храна, жената ме увери, че това което сме занесли в петък ще и стигнело до утре-други ден защото, детенцето пие от шише и всичко се разреждало  ooooh!. Утре отново ще се чуем с нея и ще ви пиша.
Това е от мен а сега  Peace

# 56
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Karol&Erik и аз чакам информация. Моля те когато разбереш начин по който да се пратят пари на жената драсни ми. Момичето което беше осигурило парите за клапата чака информация на кого и как да прати  Hug

# 57
  • Мнения: 2 577
Карол, дано всичко е наред, ще чакам новини. Антоме, радостна вест носиш! Hug

# 58
  • Мнения: 2 577
Момичета, момченцето от Комплекса си замина в петък, благодаря на Аила за прекрасния подарък, който направи на детето. Благодаря и на Вера! Hug

# 59
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Янче, мерси за информацията. Купих дрешки за 7 месечното бебе и една пелена - одеало за повиване. Дано да са от полза. Ако нямаш нищо напротив ще ти се обадя днес да ти ги дам, защото утре просто няма да мога да донеса всички чанти. Миналият път , когато носих храна на бебетата страшно много ми тежаха чантите с пюретата....

Общи условия

Активация на акаунт