® E-bay - тема 37

  • 33 538
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 85
По принцип нося сутиени 90 B, но от вълшебните с ортопедична чашка  и сага незнам от Е bay какъв размер да поръчам.
Благодаря 

Извинете, не се стърпях  Joy Joy Joy
Иначе и аз тук съм 90B, но с много уговорки - има разлики при различните марки. Обсъждано е много пъти. Най-добре премери в някой магазин марката, която те интересува.

Много,много благодаря за бързита отговори

# 47
  • Мнения: 1 670
Ще ви чета,нямам муза нещо!   Tired

# 48
  • Мнения: 22 473
Аз от всички марки, които съм пробвала си нося 85D. Само един сутиен имам от Германия, страхотен, памучен, който е 85С, но просто защото нямаше с чашка D.
Така че според мен няма особена разлика. )

# 49
  • Мнения: 1 095
Аз от всички марки, които съм пробвала си нося 85D. Само един сутиен имам от Германия, страхотен, памучен, който е 85С, но просто защото нямаше с чашка D.
Така че според мен няма особена разлика. )


Kak искам и аз да съм така!
Имам 75С, 80С, 80Б... (това подгръдна, чашка)
Добре, че е майка ми да и оставям поръчките, които не ми стават.

# 50
  • Мнения: 5 790
Да не пропусна нещо.
Нямам с какво да се похваля... Нещо съм занемарила пазаруването.  Sad

# 51
  • Мнения: 260
 Hug И аз тук, няма с какво да се похваля, но съм заредила снайпера с ботушки за свекито, брей дано да ги хареса, оставила е избора на мен  ooooh!

# 52
  • Мнения: X
аз да се похваля, току що спечелих тези боти, предварително попитах за доставка до Швеция, продавача се оказа много свестен и ще ги прати за 4,45 паунда, общо  15 паунда, много изгодно  Grinning
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3900992 … X:IT#ht_968wt_958

# 53
  • Варна
  • Мнения: 6 880
И аз нямам с какво да се похваля... размислихме се със щерката за коледния маскен благотворителен карнавал и поразгледахме костюми. Вече била голяма да е принцеса... аз и харесах това тя обаче иска да е    Crazy
...отвътре ми иде да я излъжа, че пингвините са малки размери и да и взема пчелата... ама пък на нея и светнаха очетата като видя пингвина. ooooh!
и се чудя какво да правя с миналогодишния комплект... ще го пускам май в ибей.

# 54
  • Мнения: 70
Сакън, да не изпусна нещо Hug

# 55
  • Мнения: 1 540
аз да се похваля, току що спечелих тези боти, предварително попитах за доставка до Швеция, продавача се оказа много свестен и ще ги прати за 4,45 паунда, общо  15 паунда, много изгодно  Grinning
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3900992 … X:IT#ht_968wt_958

Много са сладки, честито  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 163
И аз да се цопна тука. Вие четири страници сте изписали.

# 57
  • Мнения: 2 109
Да се запиша и аз.
Колко внеме смятате,че ще пътува чанта /дамска/ от щатите до БГ? Изпратил ми е и тракиг номер. Сега ще сепробвам да гопроследя Grinning

# 58
  • Мнения: 9
да питам,направих си регистрация,обаче не ми пращат мейла с кода за потвърждение,къде бъркам  newsm78

# 59
  • Мнения: 114
Здравейте бих искала да ви задам 1 въпрос.Имах за плащане 3 неща от един продавач и без да искам отбелязах едното като платено и сега не мога да го платя ,а другите 2 неща си стоятнеплатени с доставката в ибей и сега незнам как да платя  това което всъщност не съм платила.

Общи условия

Активация на акаунт