Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 414
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 433
за образа на Али може да поспорим към края на сериала, още не  е развихрил в пълна сила самосъжалителните си способности Wink
Много ми е слабохарактерен Али,не уважавам такива мъже-все се оплакват,плачат и при първото сътресение се наливат.Но явно артиста се справя много добре и достоверно предава образа.Випреки силното присъствие на Есмер,Али не се губи на екрана.Има си своето място.
Може би и това е целта на сценаристката,да противопостави два коренно различни образа и характера,и промените,които настъпват в тях в течение на историята.
много точно казано-два образа и два различни характера, които реагират по различен начин на обстоятелствата Peace

# 31
  • Мнения: 4 706

много точно казано-два образа и два различни характера, които реагират по различен начин на обстоятелствата Peace
[/quote]

Да..абе турците ги бива да правят сериали

# 32
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Страшен фен съм им на кино индустрията като цяло,обаче и как ме е яд,че ние не можем така.
Ни артисти,ни режисьори-уж в университети учат,пък на края нищо.

# 33
# 34
  • Мнения: 263
Пляяяссссс и аз тука Mr. Green

Не гласувах, 'щото Али го прескачам...ми нямам време пак за неговите сълзи....съсредоточвам се върху Есмерито Heart Eyes
Иначе Актьора много красив, ама като не се усмихва Peace

















# 35
  • Мнения: 454
Сега взе да ме мъчи един въпрос от ББ, та ще питам, ако някой знае да ми каже. ББ Вчера се разбра, че боса е стъкларя, а българина е бащата на Айлин и аз веднага реших, че е сегашния и баща. Та въпроса ми е Селчук ли е българина или се имаше предвид истинския и баща, или те двамата са едно и също лице?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 433
Сега взе да ме мъчи един въпрос от ББ, та ще питам, ако някой знае да ми каже. ББ Вчера се разбра, че боса е стъкларя, а българина е бащата на Айлин и аз веднага реших, че е сегашния и баща. Та въпроса ми е Селчук ли е българина или се имаше предвид истинския и баща, или те двамата са едно и също лице?

ББ
селчук не е българина, той си е осиновител на Езел
българина се появява по-нататък

# 37
  • Мнения: 454
Аха, а аз в каква заблуда бях изпаднала. Аз още от началото разбрах, че бащата на Айлин е българин, но в един момент помислих, че той и осиновителя са един човек. Затова се зачудих как Роза е забременяла от баща си, а той и е набор, кажи речи.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 22:36 от Velesa

# 38
  • Мнения: 0
радвам се, че поне засега първият отговор в анкетата е с най-много гласове. Слабохарактерен и незабележим като цяло. Безличие тотал.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 433
http://www.youtube.com/watch?v=NvqC7v7U0B4&feature=related

линк за другата песен от филма

и другата песен-моята любима
http://www.youtube.com/watch?v=6kM4APch1HA&NR=1

само да предупредя че има кадри  които тепърва ще се излъчват, който не иска да ги знае, да не гледа

и едно интервю на Сарухан Хюнел за арабска телевизия, с което изглежда представя филма, но ако може някой по-разбиращ да го погледне, може да има и нещо друго

http://www.youtube.com/watch?v=Qj1lB2XH3Os&feature=related

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 23:26 от galia2007

# 40
  • Мнения: 0
Аватари, подписи, лентички

а между другото имам целия саундтрак, десетина песни са (мп3), но не знам как да ги кача в някой торент сайт. В LaPache например...
Защото този RapidShare линк от първия постинг вече не е активен Sad

# 41
  • Мнения: 8
Внимание: Това е финала на сериала.

Според превода в Този клип, точно Стъкларя е Българина. От 00:01:43 нататък дават 20 години по - късно, разказвачът е самия син на Есмер и Айлин. На 00:02:25 - " The mission continued, and the true about glassmaker being the real bulgar has been discovered so late. " Тук е и момента в който казват, че Али и Ашраф са баща и син.

P.S Утре май ще чуем вълшебната думичка за пръв път - Seni Seviyorum

Последна редакция: пт, 09 окт 2009, 01:04 от anna mari miller

# 42
  • Мнения: 6
да има я ето тук -bananabg.com

# 43
# 44
  • Мнения: 0
ето момичета това са най главните песни във филма Grinning

Общи условия

Активация на акаунт