Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 412
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Е, то е нормално Есмерсито и Езелита да си сритат коните за малко, иначе то ще стане една идилия....интригите къде ще останат? Нали трябва да се ядосваме .Кой кво не разбрал ? Кой кво не в #Cussing outидял?Тва е требва да ни е гадно.Земи са тия ядове.....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 736
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Като за последно да ви пусна една преведена сцена.
ПРЕДУПРЕЖДАВАМ,ЧЕ Е НАПРЕД В СЕРИИТЕ !

http://www.youtube.com/watch?v=H-AJF-_dCi8&feature=related

# 737
# 738
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ББ: Ако става въпрос за напред, аз да ви метна съвсем на края.Чудя се като нашите хора правят секс облечени как си направиха дете? newsm78 Да не би Мурат като пере боксерките на Есмерсито  вятъра да вее към квартала на Езелита ? По друг начин не виждам как е станало... newsm78

# 739
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! вчера не можах да гледам серията, защото имах гости.. и хванах само някои моменти.. сега гледам повторението .. тази прословутата сцена няма да я изпусна.. ! тая Сергин много алчна беееееееееее.....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out  ..  ааа аз ще пиша до Нова Тв .. да поканят Саруханчо .. за интервю в България .. , само че ако дойде.. не знам как ще си тръгне..   hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт