Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 474
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
май нещо не се разбрахме тук. Актьорската игра си е отделно, а това, което написах аз като коментар за визията, беше В ОТГОВОР на "ех той Есмерсито сваля гащи с поглед"... КАто пишете за мокри и розови сънища, за сваляне на гащи с поглед, тоест... за визията с еротична нотка, отговорът ми е бил в темата за това. КАто пишете за актьорската игра, тогава ще си напиша и мнението за нея. А то не е отрицателно. Но няма да пиша нищо повече, защото... тук винаги реакциите са такива

# 706
  • Мнения: 262
никой не пуска малко бели букви. И аз не мога да го гледам от-до без да откъсвам поглед затова вечер като заспят децата гледам малко докато заспя. Ето малко от мен  ББ   Кадер знае че е изнасилена и разбира че е бременна и се отказва да се жени.Глиста пък говори с Айлин и тя му казва за Кадер. Бащата на Езел се оказва българина.Ниран също имала дете. Ниран разбира коя е Айлин.  

# 707
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
На всички желая хубав ден с този клип с една   любима сцена !     Hug Hug Hug

Най-слабата част на филма са екшън сцените ! Повечето предизвикват смях и въпроси, а не напрежение, ако се е целяло такова ! Аз например не схванах кои и защо отрови Али . Предположих, когато гледах сериите напред на турски, че са от някаква друга тайна служба, заради английския който се чува да говорят, но така и не се разбра. Или аз съм пропуснала нещо  newsm78

# 708
  • Мнения: 454
Е BGpapa, ти пък сега няма да пишеш. Не съм имала за цел да се заяждам или нещо такова. Просто казвам, че ние харесваме героя Есмер. Той е един идеализиран образ, който ни е завладял с качествата си и ни кара да го харесваме. Относно външния вид, не мога да споря. Това е въпрос на вкус. На мене ми харесва, на тебе не.

Ari888, и на мен това с отравянето на Али ми остана, като загадка. Нито разбрах кой го отрови, нито какви бяха тези, които се мъчеха да говорят на английски. После ще гледам сцената, че отивам за храната на детето.

# 709
  • Мнения: 332
BGpapa ходим на работа. Но аз работя от 7.30 часа и до 16.00 вече съм у нас. Гледах малко ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА, но там драмата с децата ми идва в повече и това, че майката знае че снаха и има дете от другия и син. Не ми се вързва и това, кога го е направил това...сигурно е бил на 15 години...Гледам само по НОВА

Дами, Бербатов има момиченче и се казва Деа

# 710
  • Мнения: 1
Аз също съм на мнение че екшън сцените куцат .В снощната като започнаха да си разменят знаци в къщата ,когато освобождаваха Роза, баха доста изкуствени. нямаше я тази сила както когато се прегръщат Айлин и Кръстоносеца

# 711
  • Мнения: 519
нямаше я тази сила както когато се прегръщат Айлин и Кръстоносеца
  Или когато двамата едновременно целуват Айлин като непослушни момчета.Ей много им се радвам тогава.

# 712
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Верно е,че са им малко слаби екшън сцените,но аз лично ги предпочитам такива.Когато са направени супер реално ми действат тягостно и тежко,като в "Долината на вълците",например.
Но в замяна на това романтичните сцени са много силни.
А за актьорското присъствие няма две думи-добри са.Щом Сарухан накара де що жена има да се влюби в образа му,а Ендер да стане най-мразения типаж,значи наистина са актьори от световна величина.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 18 023
май нещо не се разбрахме тук. Актьорската игра си е отделно, а това, което написах аз като коментар за визията, беше В ОТГОВОР на "ех той Есмерсито сваля гащи с поглед"

Именно де - "Есмерсито", а не Сарухан - не става въпрос за актьора, а за героя.  Wink
BGpapa даваш мнение все за мъжете (обикновено не харесваш любимците ни) За жените нищо не си казал. Sunglasses

# 714
  • Мнения: 0
май нещо не се разбрахме тук. Актьорската игра си е отделно, а това, което написах аз като коментар за визията, беше В ОТГОВОР на "ех той Есмерсито сваля гащи с поглед"

Именно де - "Есмерсито", а не Сарухан - не става въпрос за актьора, а за героя.  Wink
BGpapa даваш мнение все за мъжете (обикновено не харесваш любимците ни) За жените нищо не си казал. Sunglasses

напротив, но не си прочела. В този сериал, такива няма. В Темата "Сълзи над Босфора" си давах мнението за жените, защото там всичките бяха готини. И Лале, и Еда... А за мъжете съм писал в отговор на вашите превъзнасяния, а не защото съм се засилил да им анализирам външния вид.

п.с. Пишете си, все пак това е женски форум. АЗ се ангажирам единствено да направя новата тема следобяд (ако не съм в движение, защото не кисна нон стоп в интернет).  Желая ви слънчев ден.

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 12:35 от BGpapa

# 715
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Хайде сега нямало жени в тоя сериал ли? newsm78 Темите за "СнБ" не съм ги чела защото не съм гледала и сериала.


Приятна разходка. Simple Smile Wink Ако срещнеш Ийт Йозшенер, предай му поздрави от българският фенклуб и да ни посети във Фейсбук. Flutter

# 716
  • Мнения: 0
ами стискай палци да вървят корабите от Кабаташ до принцовите о-ви, защото при лошо време винаги ги спират, става бурно морето. А иначе кьошка знам къде да го намеря. ХейбелиАда и БююкАда са ми добре известни

# 717
  • София
  • Мнения: 1 433
Хайде сега нямало жени в тоя сериал ли? newsm78 Темите за "СнБ" не съм ги чела защото не съм гледала и сериала.


Приятна разходка. Simple Smile Wink Ако срещнеш Ийт Йозшенер, предай му поздрави от българският фенклуб и да ни посети във Фейсбук. Flutter

поздрави на Ийт и от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Верно е,че са им малко слаби екшън сцените,но аз лично ги предпочитам такива.Когато са направени супер реално ми действат тягостно и тежко,като в "Долината на вълците",например.
Но в замяна на това романтичните сцени са много силни.
А за актьорското присъствие няма две думи-добри са.Щом Сарухан накара де що жена има да се влюби в образа му,а Ендер да стане най-мразения типаж,значи наистина са актьори от световна величина.
съгласна съм на 100%. Не държа да са супер идеални екшън сцените, ма поне да има логика некаква, а то требва и да си напъваме мозъците да разгадаем кой от коя групировка е #Crazy #Crazy
Не стига че се пънем да си представим Сарухан без риза, па и това Blush Blush Blush

за мен също актьорското присъствие във филма е страхотно-да не се повтарям за Есмер, Айлин също е страхотна без да е първа красавица, не това е идеята на филма нали. За Ниран, Ендер и Ясемин две мнения няма, страхотно изпълнение на ролите Peace
Единствения слаб актьор според мен е Бурак, моля без домати само newsm43 newsm43
та понякога актьора и артистката може да не са супер красавци, но да са невероятно харизматични и да накарат хиляди да се влюбят в тях Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Two Hearts

# 718
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Напълно съм съгласна с теб.Даже във вчерашната серия Айлин не изглеждаше много добре с мокра коса,но нали това е идеята-да се пресъздаде вярно историята.
А Бурак и аз не го харесвам.Явно са го видяли как изглежда разплакан в този сериал и са го поканили за "Мелодия на сърцето".

# 719
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 470
 Hug Hug  ylinfant Добър ден, Есмер Ханъми! Да е жива и здрава дъщеричката на Бербатов! Една колежка донесе Сагата в офиса ,че четох за филма напред за другата седмица-лошо! Ама ще гледаме,няма как.  Sad

Да питам групата от Варна- навити ли сте в събота в МОЛ-Варна да направим първа среща? Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт