Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 469
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 433
e, как ще си го вземе, аз съм първа, откога пукам мекици на корем, ааааааааа #Cussing out
БГпапа, за теб сме запазили Ендер, знаем че той е твоят любимец, за него не се бием Laughing

Ха, добро утро,   bouquet  bouquet
че се впрегнах че някой се предрежда Laughing
'Начи.... на кака ви Сергин и боя и е малко #2gunfire С удоволствие бих я наритала по меките части #Cussing out
Да знаете в комбина са с режисьорката Thinking
Ей го на -  една цАлувка имаше като хората и те я снимаха от 100 километра #Cussing out Ми мама му стара и ний сме хора...като толкоз не ще да го показва, ми да си го беше държала у тях #Cussing out
Мноо' съм Идосана Crossing Arms

А за навървянето, по поло беше бе...сакън да не му се поразтвори малко ризата #Cussing out А на сутринта той по тениска и анцуг, а тя с потник и панталон Joy Че не ги и мързи да се обличат...нормалните хора след такива навървяния спят кат' буби до сутринта Thinking
е, сигурно останалото са оставили на въображението ни Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Е стига дееее, цял филм на въображение го караме, да пусне малко фъндък мама му стара. На Айлин дупето го скивахме, а на Кръстоносеца  ръцете до лактите Crossing Arms Joy


те все така, бе, през цялото време #Crazy #Crazy
първо реших че не им работи ТЕЦ-а, и затова все с дрехи спят, но Айлин и Ендер, Али и Ясемин беха полу голи, та не ща да е от кризата, кака ви Севгин ще да е причината #2gunfire #2gunfire

# 691
  • София
  • Мнения: 338
no отвратителен, грозен, със селска физиономия и скубани вежди
BGpapa, голям си провокатор! Twisted Evil Не виждаш ли че ние тук сме готови човек да убием за Сарухан и скубаните му вежди  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не ревнувай, върви си ги оскуби и ти твоите  Joy

# 692
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен !!! В турската преса има няколко изказвания на кака Сергин - общо взето се пише за голяма защитничка на правата на жените . Едни ги реди - не е за вярване . А къде останаха нашите права? Да не можем да видим нищо под костюма !!!!

# 693
  • София
  • Мнения: 220
BG Papa , защо да са му скубани веждите. Има снимки в нета като малък, ми те са си същите. Пък и скубани да са- какво от това. Важното е, че е супер харизматичен, обаятелен, еротичен и каквото още се сетиш мъж. Нали знаеш, че не е въпроса да си красив, трябва да имаш чар, излъчване.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Хубав ден на всички.  Hug Hug Hug
Много лоша съпруга има Сарухан ,много лоша.  bowuu #Cussing out

# 695
  • София
  • Мнения: 220
Тя както ги е подкарала, скоро и Тимур ще го гледаме по гащи. Само нашето момче не. Май ще си останем само със спомена като беше в линейката гол до кръста Laughing Повече няма да ни отпуснат

# 696
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Добро утро и от мен,момичета   bouquet

Днес съм малко тъжна и няма да пиша,но ще ви чета със сигурност  Hug

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Защо от нова телевизия не поканят Сарухан.  Thinking Вече идваха Али Кемал от ,,1001 нощ'' и Инджи от ,,Перла'' скоро и Мехмет ще дойде.  Rolling Eyes Да поканят Сарухан без съпругата му ,а ние добре ще се погрижим за него.  Laughing
anubhis  spoko

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добро утро и от мен! Как си представяш тая да го пусне сам. Нема да стане.Аз се чудя дали поне в тоалетната ходи сам ...... newsm78 Ами ако има скрита фенка вътре.....?Ей , ама поне малко да го беше съблякла....ама НЕ и сега ние кво...земи тия фантазий...да знаете накрая че го опущи така. СКРЪНДЗА... само тя да гледа. Па добре че не му е сложила фередже...... #2gunfire #2gunfire

# 699
  • Мнения: 0
Не виждаш ли че ние тук сме готови човек да убием за Сарухан и скубаните му вежди  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не ревнувай, върви си ги оскуби и ти твоите  Joy
да ревнувам? хахаха... точно той е последният, от когото ще взема да ревнувам Joy
А да взема и аз да си ги скубя...  това е още по-смешно. Не си ги виждала, за да знаеш дали имат нужда от скубане или не.

Аз това, което щях да питам е... всичките ли гледате сериалът наживо от 16ч? (никоя ли не е на работа по това време в средата на деня)? защото голямото писане в тази тема започва баш по време на сериала. А в същото време по бТВ върви ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА, който се оказа доста по-добър. То е ясно, че ... едното на запис се гледа, другото наживо (в моя случай, и двете на запис)

# 700
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Ха,добро утро!

Аз сериала го гледам в офиса от 16 часа,но изтървам края,защото вземам малкия от градина.А "Пътища на съдбата" не го гледам.Не е лош,но не може да устои на конкуренцията на "Изгубени години".

Сега изгледах и въпросната сцена с навървянето.Ама с къв замах я завъртя CrazyПак се препотих Blush

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 10:09 от Indira

# 701
  • Мнения: 0
имам колежки, които... се бият за дистанционното (не за климатика, а за телевизира)... особено след 17.30, дали да е АСИ, дали да е БРАК С ЧУЖДЕНЕЦ...  Аз тия комедийки нещо... не ги смилам много. Прекалено много празни приказки и малко действие. Това празнодумие ме съсипва. Гледах малко от Ey aşk nerdesin с Murat Yıldırım... то не се издържа. От утре поредния комедиен сериал (2 семейства... или СЕМЕЕН САРАЙ, както се води у нас)

# 702
  • София
  • Мнения: 1 433
това от 16ч е супер неудобно време, сега го гледам щото съм отпуска, но и аз към края взимам децата от градина.
та после или повторението или в нета.
и на работа се бием за дистанционното hahaha hahaha
не гледам ни пътища на съдбата, ни брак с чужденец
Изгубените и Аси са ми предостатъчни, че може скоро да ме изнесат на палатка, доде Редеми мине да ни земе от пристанищата hahaha hahaha hahaha hahaha
Семейния сарай- като гледах актьорите на заглавната страница, ми нещо ни един не ми фана окото Blush
оставам вярна на Есмер и Демир Flutter Flutter Flutter

# 703
  • Мнения: 0

Семейния сарай- като гледах актьорите на заглавната страница, ми нещо ни един не ми фана окото Blush

e то това ли е важно? ако само външността беше критерий, май щяхме да гледаме само Сълзи над Босфора. Важно е и действието, актьорската игра, сюжет... МЕлодия на сърцето... всичките на визия бяха ... (да ти леят куршум), но беше добър сериал .
Нико, Назлъ, Кадир и Анна като са красиви, та какво от това? Брак с чужденец е пълен ужас

# 704
  • Мнения: 454
no отвратителен, грозен, със селска физиономия и скубани вежди
e то това ли е важно? ако само външността беше критерий, май щяхме да гледаме само Сълзи над Босфора. Важно е и действието, актьорската игра, сюжет...

Еми ти сам отговаряш на въпроса, защо толкова жени харесват тоя "отвратителен, грозен, със селска физиономия и скубани вежди" актьор. Защото играе добре. Както някой беше казал, ние отъждествяваме човека Сарухан Хюнел с героя му Есмер. Може самия Сарухан да е пълен шундак в реалния живот, но на екрана е това, което една жена, иска от един мъж. Самия актьор, пресъздава образа по неповторим начин. Толкова добре успява да изрази всяко едно чувство, само чрез погледа си, че даже няма нужда да говори. Знам ли, тая изразителност, може да идва от скубаните вежди  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт