Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 560
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
25 беше.
Има я вече в Лапаче-то.

# 676
  • София
  • Мнения: 3 414
Мерси,вече я свалих отивам да гледам.

# 677
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Ох момичета, умирам от смях с вас !  rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao
Големи сте сладурани всички  Hug
За най-нетърпеливите ето я сцената с "навървянето по костюм"
Има си всичко, камина, вино  и ..... дотам.  Shocked
 
Сергин абла, ако толкова държи да е облечен и го пази от простуда, ще му купим еротични гащи с дупка, но ще я направим по голяма, да не се издъним с размера !  Joy Joy Joy

# 678
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
е, сигурно останалото са оставили на въображението ни Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Тя кака Сергин, ако знаеше какво въображение имаме, можеше да пусне малко аванта, че да не си въобразяваме толкова. Иначе, тез мечти, ако вземат да се реализират, лошо и се пише.
Какво въображение бе брат? То бива цензура.... ама тва на нищо не прилича.Значи другите може да ги гледаме полу-голи а Есмерсито не!!!!!АААААААААА ядосах се вече  #2gunfire #2gunfire :

# 679
  • Мнения: 263
'Начи.... на кака ви Сергин и боя и е малко #2gunfire С удоволствие бих я наритала по меките части #Cussing out
Да знаете в комбина са с режисьорката Thinking
Ей го на -  една цАлувка имаше като хората и те я снимаха от 100 километра #Cussing out Ми мама му стара и ний сме хора...като толкоз не ще да го показва, ми да си го беше държала у тях #Cussing out
Мноо' съм Идосана Crossing Arms

А за навървянето, по поло беше бе...сакън да не му се поразтвори малко ризата #Cussing out А на сутринта той по тениска и анцуг, а тя с потник и панталон Joy Че не ги и мързи да се обличат...нормалните хора след такива навървяния спят кат' буби до сутринта Thinking
е, сигурно останалото са оставили на въображението ни Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Е стига дееее, цял филм на въображение го караме, да пусне малко фъндък мама му стара. На Айлин дупето го скивахме, а на Кръстоносеца  ръцете до лактите Crossing Arms Joy

# 680
  • Мнения: 454
И аз не издържах, та гледах сценката. Първо, тия субтитри, много ме разсейват. Аз откога ги търся, ама баш ся, не бяха нужни. Второ, тая Сергин е прекалила с цензурата, до степен, че сама дърпа дявола за опашката. А са се сбъднали всичките фенски фантазии, а си е останала на сухо до живот. Направо да се хваща за клонката Давидова и да забрави за копието, оръжието, пищака, кулата и т.н., ако ме разбира.

# 681
  • Мнения: 165
Ох момичета, умирам от смях с вас !  rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao
Големи сте сладурани всички  Hug
За най-нетърпеливите ето я сцената с "навървянето по костюм"
Има си всичко, камина, вино  и ..... дотам.  Shocked
Peace
Аз отдавна я гледах и много се разочаровах. #Cussing out Добре, че сте вие да се посмея. Hug

# 682
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ееееййййййййййй, тоя Есмерсито сваля гащи с поглед!!!!!! Blush Blush Blush

# 683
  • Мнения: 454
И сега какво, това ли е най-пикантната сцена в целия сериал? Аз си мислех, че я обсъждаме, просто защото предстои в следващия епизод. Ако е така, лошо. Лошо, Сергин, лошооо! Не можеш да различиш личния живот от професионалния. Хм, мъкааа  Crossing Arms

# 684
  • Мнения: 0
ееееййййййййййй, тоя Есмерсито сваля гащи с поглед!!!!!! Blush Blush Blush

no отвратителен, грозен, със селска физиономия и скубани вежди

# 685
  • Мнения: 263
ееееййййййййййй, тоя Есмерсито сваля гащи с поглед!!!!!! Blush Blush Blush

no отвратителен, грозен, със селска физиономия и скубани вежди

BGpapa  love001 Какво да ти каже човек.....

# 686
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Брей, колко много загорели съфорумки има! Shocked

# 687
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
ееееййййййййййй, тоя Есмерсито сваля гащи с поглед!!!!!! Blush Blush Blush

no отвратителен, грозен, със селска физиономия и скубани вежди

Спокойно, не става въпрос за твоите гащи  hahaha Joy Joy Joy

# 688
  • Мнения: 640
BG papa ,защо не му харесваш веждите? Смятам, че оформените са за предпочитане.

# 689
  • Мнения: 0
ам... вземи си го вкъщи тогава

Общи условия

Активация на акаунт