Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 422
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
терминът е оксиморон, ама защо така на контра пак Laughing

# 16
  • Мнения: 454
Привет и от мен в новата тема. По въпроса за актьорите, снимката, която беше сложена в предната тема и трябваше да е на Сема Чейрекбашъ, всъщност беше на актрисата Aysen Barutcuoglu, която е кака ви Маджиде. Актрисата, която играеше Бахар пък се казва  Senem Betil, а не Pelin Budak.
За анкетата, все още не мога да избера. Имам чувството, че на фона на силното присъствие на Сарухан Хюнел, всеки друг мъжки образ ще бледнее, независимо дали е изигран от Бурак Хакъ или някой друг. Иначе, самия Бурак ми е симпатичен като мъж, въпреки че, по принцип, не е мой тип.

# 17
  • Мнения: 640
Може ли и аз в новата тема? Аз мисля ,че Бурак е хубав мъж с грозна усмивка. С моите приятелки го оприличаваме във филма като Том от "Том и Джери". Все не му върви и изпада в много комични ситуации.Той много ме развеселява и го гледам с удоволствие.Само да не се усмихва.

# 18
  • Мнения: 8



Една снимчица на " попребитата " ф. Езел от снимачната площадка.

П.п Не знам как точно става оразмеряването на снимките във форума.

http://img224.imageshack.us/img224/6820/555.png

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 20:10 от anna mari miller

# 19
  • Мнения: 454
В предната тема, някой май беше писал, че сериала го има с английски субтитри. Може и да съм се объркала нещо, но моля, ако някой знае нещо такова, нека го напише.

# 20
  • Мнения: 4 706
Както бях намразила Бурак заради Кенан в мелодията сега много го заобичах (наистина външността няма значение за да ти се вижда някой красив или грозен) хаха и хубав ми се вижда и ролята ми е интересна и добре я играе,много е самотен  Weary newsm45 newsm45 много ми е тъжно заради него

# 21
  • София
  • Мнения: 1 433
В предната тема, някой май беше писал, че сериала го има с английски субтитри. Може и да съм се объркала нещо, но моля, ако някой знае нещо такова, нека го напише.

има го на арабски с англ. субтитири, но май не целия newsm78

гласувах с друго-образа на Али си е на самотен и слабохарактерен човек-само се обвинява, тюхка и забърква в каши, пийва си и пак се оплита в ситуациите.
Че е самотен, самотен е-но и Есмер е расъл в подобни условия, пък е борбен и решителен, знае какво иска и се бори за него. Докато Али се мята насам натам и не знае точно какво иска. Пъки в крайна сметка е отгледан от добро семейство-сам каза че полицаят не е превил разлика между собственото си дете и него.
Обича да плече на нечие рамо и да се самосъжалява-сто пъти повтори колко е самотен #Crazy
Ми и Есмер е самотен, но не циври на нечие рамо.
Та затова го описвам като слабохарактерен образ, а Бурак се справя добре с ролята Wink
Все очаквам че ще извади в някой момент цигулката и ще заскърца под прозореца на Айлин hahaha hahaha
Моля ви не ме бийте Embarassed Embarassed
Иначе не е грозен Бурак, само да не се хили и да не преиграва с емоциите, че хич добре не успява да ги покаже Rolling Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=A3PbTGFW6kc&feature=related

този клип като пример-там където пише транслейтед-е преведено с англ. субтитри Peace

# 22
  • Мнения: 4 706
Според мен Али добре се справя с емоциите,вярно че все плаче и се тюхка но е прекалено чувствителен и много самотен изгубил всичко и няма на кого да се опре  newsm45 много ми е гадно оф как мразя да се натъжавам заради някаква роля

# 23
  • Мнения: 454
А мерси galia2007. Жалко, че не са преведени целите серии.

# 24
  • Мнения: 191
Аз не съм го гледала в другият сериал и на мен ми харесва /Али/.Няма как да го сравнявам.А на снимката по горе е ...супер.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 5 334
Момичета, днешната серия има ли я някъде (освен в lapache) качена?! Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 640
в ю туб непреведена

# 28
  • Мнения: 640
Тинче,мисля че ще харесаш и Есмер. Може би , не колкото Демир,но също е готин ,нали!?

# 29
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Много ми е слабохарактерен Али,не уважавам такива мъже-все се оплакват,плачат и при първото сътресение се наливат.Но явно артиста се справя много добре и достоверно предава образа.Випреки силното присъствие на Есмер,Али не се губи на екрана.Има си своето място.
Може би и това е целта на сценаристката,да противопостави два коренно различни образа и характера,и промените,които настъпват в тях в течение на историята.

Общи условия

Активация на акаунт