Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 473
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 454
Сега гледах един откъс, който ще дават днес или в следващата серия, няма много голямо значение. Просто ми прави впечатление, че за разлика от американските си колеги, турските актьори не са особено придирчиви към вида на зъбите си. Бурак Хакъ сме го дъвкали, но като видях тоя Шереф, направи щях да падна. Долните му зъби са под всякаква критика. Не че е от голяма важност за филма, но просто бие на очи.

Струва ми се, че Роза не е някоя случайна обаче. Като я гледам как се държи на моменти, имам чувството, че не разчита само на любовта на Сюлейман, за да се ползва от доброто му отношение. Има ли някакви скрити козове, за които още не ни е известно, ББ например българина.

# 61
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893

А в интервюто го питаха вярно ли е, че някаква шампионка по плуване от Арабските страни му е предложила брак и той каза, че й е отказал и тя тогава не знаела, че е женен от дълго време и има деца.

Имал деца? Е,как няма никаква информация за тоя човек!

# 62
  • Мнения: 4 706
Аз пък се чудя на тази Кадер,щом толкова мрази баща си,защо живее с него под един покрив ами да си върви... много странно

# 63
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче,мисля че ще харесаш и Есмер. Може би , не колкото Демир,но също е готин ,нали!?
Много го харесвам, но Демир си ми и слабост. Wink

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Здравейте.  Hug Hug
Аз гласувах още снощи че Али ми е скучен и безличен.  Crossing Arms
Върви ли новата диета . Laughing Качихте ли някое и друго килограмче заради Есмер.  Joy Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 15 486
Не можах да разбера кой отвлече Ниран и как така после се оказа свободна?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Не можах да разбера кой отвлече Ниран и как така после се оказа свободна?
Те май само телефона и взеха не са я отвличали.  newsm78

# 67
  • Мнения: 165
Върви ли новата диета . Laughing Качихте ли някое и друго килограмче заради Есмер.  Joy Joy
Това е най-лесната работа, от снощи насам си хапнах порядъчно количество сладки неща...Май по-добре да прекратявам, че да не настигна лелката.... hahaha Joy Joy Joy
Не са  я отвличали, ама как веднага реагираха службите заради Шереф Shocked, Есмер защо никой не го пази така, явно отдавна са го пожертвали, американците и те затова търсеха изоставени деца... #Cussing out

# 68
  • Мнения: 454
Да, на Ниран и взеха само телефона заради снимките, които направи. Така и потвърдиха съмненията, че фалшивата Езел не е дъщеря на Роза.

Върви ли новата диета . Laughing Качихте ли някое и друго килограмче заради Есмер.  Joy Joy
Това е най-лесната работа, от снощи насам си хапнах порядъчно количество сладки неща...Май по-добре да прекратявам, че да не настигна лелката.... hahaha Joy Joy Joy

Щом човека е отказл на шампионка по плуване, значи му се е видяла много постна. Давайте смело с мекиците, че иначе нямате шанс. Аз слизам от клона и ще въздишам само по снимки, че няма да се справя с диетата.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 0
Да, взеха и само телефона, защото снима фалшвата Езел с него, предполагам, че от специалните служби и го взеха, защото онзи с голата глава, не се сещам името му, видя, че я следят

# 70
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Само на мен ли ми се струва неестествено, да си влюбен в детето,което си отгледал? А иначе много ми харесва как показват силната си любов един към друг, но това не мога да приема. Все едно брат и сестра да са влюбени.

Да, не е много естествено, но се случва дори и в истинския живот - спомнете си Уди Алън , който се разведе с Миа Фароу заради осиновената си дъщеря
. Crazy

# 71
  • София
  • Мнения: 15 486
Само на мен ли ми се струва неестествено, да си влюбен в детето,което си отгледал? А иначе много ми харесва как показват силната си любов един към друг, но това не мога да приема. Все едно брат и сестра да са влюбени.

Да, не е много естествено, но се случва дори и в истинския живот - спомнете си Уди Алън , който се разведе с Миа Фароу заради осиновената си дъщеря
. Crazy
Знам го това, но пак ми е неестествено.Друго щеше да изглежда, ако беше само братска любов и привързаност.Но пък от друга страна, като се замисля, Есмер и Езел все още не знаят, като нас, че са те.Влюбиха се без да знаят кой кой е, та е горе-долу допустимо.

# 72
  • Мнения: 454
Аз пък не виждам нищо неестествено. Есмер намери Езел, но не я е отгледал. Те са отгледани заедно в един детски дом, от хората които работят в него. Може да са били близки, като брат и сестра, но те не са брат и сестра, за да има нещо неуместно в тяхната любов. Имам познати, които са живели къща до къща, и са делили общ двор. Израснали са заедно от деца, и са си били близки като брат и сестра, а от 3 години са семейство. Просто детското им приятелство е прераснало в любов, в момента в който са започнали да изпитват влечение към срещуположния пол. Какво чудно има в това?

# 73
  • Русе
  • Мнения: 299
Включвам се със закъснение,че гледам повторенията.Някъде в темата писахте,че Мерал познава децата/директорката,вестниците/,но сега видях че не е така.С охота прие Синан в къщата си,дори и гостоприемна бе.

# 74
  • България
  • Мнения: 457
И аз не виждам нищо неестествено.Никъде не се споменава,че Есмер обича Езел като сестра.Още когато я намери,думите му бяха:"Вече си моя"или нещо подобно,но никъде не се споменава братска обич.Той я обича още от самото начало,чувства я като част от себе си,тя него също.Единствено Али спомена,че обича Есмер като брат,но това е друго.Дотук нито Есмер,нито Езел са казвали нещо подобно един за друг,или може би съм го пропуснала  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт