Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 521
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 353
Всъшност сега като се замисля вместо само да вземат телефона на Ниран можеха да я убият и така щеше да се разкрие по трудно че Езел е фалшива.  Thinking Или на мен така ми се струва.

# 76
  • Мнения: 3 453
Всъшност сега като се замисля вместо само да вземат телефона на Ниран можеха да я убият и така щеше да се разкрие по трудно че Езел е фалшива.  Thinking Или на мен така ми се струва.

   Ееее, много лесно ще се да стане.Тя има доста интересна роля. Laughing Стига с тези убийства че вече ми призлява.Само дет не дадоха как си е извадила умрелия шофьор и се е прибрала с окърванения джип. Sick

# 77
  • София
  • Мнения: 1 433
ето ме и мен Hug
да знаете че днес пак съм на мекици,така че яко следвам диетата Сарухан/вместо дюкан/ hahaha hahaha
само това че има деца ме обърка тотално, дали е истина newsm78
иначе много му тича да си има  Blush Blush
нещо това с тайните служби е много нелепо измислено
чак ми дожаля за фалшивата
ми те не я подготвили момичето, издъни се пред Али и Есмер още, а я тикнали право в устата на вълка-визирм Ниран и Сюлейман #Crazy
и Шереф като видя че ги следят как така се върза на фалшивата акция, пък обвини мацката само
взеха телефона на Ниран, ми логично е тя да се усъмни и да се пробват да ги хързулнат
и освен това така изгарят и ф. Езел и Есмер, щото той я доведе Sick Sick Sick
егати тайните служби #2gunfire #2gunfire #2gunfire
а за любовта на Есмер към Езел, за мен е нормално, той никога не я е обичал като сестра
пък и понеже съм в тая сфера-много често децата от интернатите и сиропиталищата се женят помежду си.
Както имам и аз комшийчета израстнали от деца заедно, живеещи в един и същи вход през един етаж-цял живот бяха в една компания и накрая се ожениха, нищо чудно Peace 

# 78
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Май тайните служби са го прежалили Есмер.нали в предния епизод Шереф каза,че е станал твърде силен и за мафията и за тях.

# 79
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
http://www.izlesene.com/video/tv-aynali-tahir-efsanesi/311854

Сарухан в сериала Aynali tahir от 1998 год.
Там играят отново заедно Йешим Бюбер-Езел.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 353
http://www.izlesene.com/video/tv-aynali-tahir-efsanesi/311854

Сарухан в сериала Aynali tahir от 1998 год.
Там играят отново заедно Йешим Бюбер-Езел.
Те затова се справят толкова добре с любовните сцени вече сигорно са се опознали.  hahaha hahaha Mr. Green

# 81
  • Мнения: 31 375
Запис.  bouquet

# 82
  • Мнения: 8
Хайде пред телевизора  Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 1 433
тия пък двамата Whistling ooooh!
ф. Езел дето толкова мреше за Есмер и Али, дето уж е влюбен в Айлин #Crazy #Crazy

# 84
  • Мнения: 454
Али много бързо забрави какви ги дрънкаше на Айлин. Веднага пусна въдицата. Ей, все на историята с ангелите звъни тоя телефон.

# 85
  • Мнения: 8
Ухаа, Айлин хич не е пияна  newsm78 Mr. Green Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 1 433
иииииииии, тамън да разкаже на Есмер Sick Sick
те затова не го харесвам Али-уж обичал Айлин, пък веднага се фърли на следващата #2gunfire
и сега пак ще забърка всички в неприятности, едно момиче не можа да опази Whistling

# 87
  • Мнения: 454
Да бе, чак баща на Ася еше да става.

# 88
  • София
  • Мнения: 220
Ама и Али не си поплюва. Същият е като Ясмин- щом мърда - под ножа. И ги гледа влюбено наред.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 353
Как бинтовали Али. hahaha hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт