КАКВО БИХТЕ ПРЕПОРЪЧАЛИ ПРИ КОСОПАД?

  • 13 372
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Какво сте изпробвали и сте доволни и е спряло косопада?

# 1
  • Мнения: 681
На мен добре ми се отразява пиенето на Фрийдъм - гел от алое с МСМ, както и измиване на косата със шампоана с алое и жожоба на същата фирма. Допълнително правя фрикции със активатор, много добре стимулира растежа на нова коса  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 572
Пантогар хапчета, но все пак зависи от косопада. Ако е доста - съветвам консултация с дерматолог.

# 3
  • Мнения: 6
Шампоан на Ducray,Anaphase.

# 4
  • София
  • Мнения: 606
Препоръчвам хранителни добавки за засилване на имунната система - витамини, добавки за коса и нокти... След това ампули и шампоан...

# 5
  • Мнения: 3
...започнах да ползвам маслото на Икаров за коса...какво ще кажете за него....добър вариант ли е?

# 6
  • Razgrad
  • Мнения: 282
аз сам доволна от продуктите на икаров хем са и достъпни като цена

# 7
  • Мнения: 3
да...така е ...на достъпна цена са...

# 8
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Аз в момента си правя маска с жълтък,хума,витамин А и Д.Стоя с маската около 1 час.След като се окъпя си впръсквам в корените на косата спрей за коса на Билка(против косопад).Мисля че има ефект. Simple Smile

# 9
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Шампоан Прегаин ( 7.50лв) в комбинация с тривитаминолната маска.( от темата "Тайната на дългата и здрава коса"). При мен има невероятен ефект.

# 10
  • Мнения: 3
мисля да я пробвам тази маска с тривитаминол...благодаря ти...

# 11
  • Мнения: 4 785
Хранителна добавка на Ducray - около 35лв. е Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 236
Себорал форте, след измиване. Струва около 2 лева в аптеките.
На мен ми е неприятно миенето на косата,след употреба на масла и т.н, особено тривитаминола-въпреки, че има ефект. Майка ми беше с ужасен косопад, 3 месеца пи 'витамини' някакви, ходи на зъболекари,гинеколози-ефект нулев, но случайно и казаха и започна да маже със Себорал-а и след около месец и половина-два беше с една малка четинка, на мястото на пътя. Лосиона се препоръчва за гнездов косопад, алопеция и наистина помага. Аз го правя есента, около месец и има ефект.

# 13
  • Мнения: 0
чувала съм за една домашна маска.  счуква се една глава чесън,  сока на един лимон, зехтин или олио, оставя се да престои 24 часа в хладилника. после се маже след баня. миришело само, когато косата е влажна или се навлажни (ако завали дъжд примерно), но била много ефикасна.  newsm10

# 14
  • Мнения: 3
тази маска ми я каза и фризьорката...каза,че е много ефективна...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт