КАКВО БИХТЕ ПРЕПОРЪЧАЛИ ПРИ КОСОПАД?

  • 13 382
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
аз скоро имах този проблем и ми препоръчаха Мерц.След първата опаковка определено имаше ефект:)

# 16
  • Мнения: 3
Ползвам ампули против косопад на Alfaparf - midollo di bamboo и наистина са страхотни, още след първата имаше ефект  и мисля след третата да спирам Laughing. Преди съм ползвала шампоана от същата серия и с него имаше ефект, но с ампулите определено ефекта е по бърз. Другото което съм ползвала и има ефект е  един флуид на EKS Vtality  http://-spam083-/Fluid-protiv-vremenen-kosopad-profesionalen-vitality-p-43.html 

# 17
  • Мнения: 1 645
Да попитам и тук за тези продукти:
http://oth.strawberrynet.com/haircare/ds-laboratories/

# 18
  • Мнения: 698
Бих препоръчала повече сън, повече плодове, повече риба и по-малко нерви. Но колкото и да си го препоръчвам, не ми се получава.  Wink

# 19
  • Мнения: 1 280
  Аз миналата есен имах страшен косопад, падаха ми малки кичури чак. Пих Мерц и мазах с една маска тук от форума - зехтин, бадемово масло и витамин А /завивах косата с найлон и топла кърпа. Ефект определено имаше. Мисля, че маската я видях в темата за Дългата и здрава коса  Peace

# 20
  • Мнения: 3
много ги хвалят тези витамини Merz...явно наистина са много ефикасни...

# 21
  • Мнения: 18
изпих 4 опаковки от тези витамини, пих и Ревалид, мазах какви ли не бабини  дивотии и резултат никакав Sad след това си купих шампоан на KUNE не много спъп, с катран. Косата  ми спря да капе, а от пархута и помен не остана Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2
На мен ми помогнаха шампоана и ампулите на Виши Peace

# 23
  • Мнения: 3 317
шампоан и ампули Фитовал  Peace

# 24
  • Мнения: 0
Аз лично след раждането имах доста проблеми с косопада (между другото по време на бременността косата ми направо "избухна"). По принип не вярвам почти на нищо, но реших да тествам ампулите на Виши и останах безкрайно доволна, колкото и да не ми се вярваше - ефект имаше. вярно е, че са малко скъпички, но спорд мен един път в годината си струва, а през останалото време - витамини А и Е (има ги в различни форми).  И все пак е строго индивидуално, аз по принцип нямам големи проблеми с косата, по-скоро с кожата  Sad.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 956
Витамини Priorin (на Bayer, в България не се продават обаче) + шампоан без SLS +ампули (Rene furterer, Kerastase - от тях съм имала ефект, за други не знам). Резултатът е до месец -два да ти стане целия скалп в маки новорастящи косъмчета.

# 26
  • Враца
  • Мнения: 76
аз ползвах шампоана Фитовал и съм доволна!

# 27
  • Мнения: 1 875
аз ползвах шампоана Фитовал и съм доволна!
+капсули Фитовал + фрикции със Себорал на влажен скалп.

# 28
  • Мнения: 190
Хининов шампоан на Клоран и Анафаза на Дюкре-добре е да се редуват-иначе хининовия много изтощава.Аз имах наистина сериозни проблеми с косата,опитала съм всичко що има на нашия пазар и половината от чуждия.Т.нар.витамини и добавки за подсилване и укрепване на косата и стимулиране на растежа,можеш да ги пропуснеш -при положение ,че нямаш недостатъци в храненето.С тях или без тях косопада си спира.Казвам го от опит,защото преди 2 години беше последното ми пиене на  витамини за коса и от тогава ми писна и ги зарязах.А и като се пият ,трябва да се пият поне 3-4месеца.

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 16:57 от RS5

# 29
  • Исландия
  • Мнения: 60
На мен само чесънът ми е помагал за спиране на косата и растеж. Какво ли не съм слагала на главата си, какви ли не боклуци не съм си мазала, какви ли не хапчета съм пила не ми е помагало. Преди 15 г. много ми падаше косата и изглеждаше ужасно. Тогава майка ми ми правеше маски с чесън- миризмата е ужасна, дори и с месеци след като спреш да си я правиш (особено при влажно време), но ми спря косопадът и започна да расте. Вариант на чесъна е лукът. Преди 4 месеца открих маска с чесън и от нея ми никне коса- появи се бебешка коса, в момента имам едно ореолче от новопоникнала косичка, разхвърчала се навсякъде Grinning , миризмата е туширана, 1 кг за 10 лв, бразилска.Lorys се казва.  Пила съм и Mерц, с години, и не ми помогна много- нито на кожата, нито на нокти, нито на коса. От маската с тривитаминол пък ми цъфтеше косата, изобщо нямаше угодия на тази моя коса... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт