КАКВО БИХТЕ ПРЕПОРЪЧАЛИ ПРИ КОСОПАД?

  • 13 380
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Само чесън-той оправя работата  smile3521

# 31
  • Мнения: X
Препоръчвам ви продуктите на EKS  Vitality За косопад има ампули шампоан и флуид които наистина помагат,пробвала съм ги ефекта е веднага ето и сайта можа да се поръча on-line www.eks-bg.com
Рекламата тук не е позволена особено в повечко теми ...

# 32
  • Мнения: 216
Себорал форте, след измиване. Струва около 2 лева в аптеките.
На мен ми е неприятно миенето на косата,след употреба на масла и т.н, особено тривитаминола-въпреки, че има ефект. Майка ми беше с ужасен косопад, 3 месеца пи 'витамини' някакви, ходи на зъболекари,гинеколози-ефект нулев, но случайно и казаха и започна да маже със Себорал-а и след около месец и половина-два беше с една малка четинка, на мястото на пътя. Лосиона се препоръчва за гнездов косопад, алопеция и наистина помага. Аз го правя есента, около месец и има ефект.
действа безотказано този себорал Peaceпък и наистина е най-евтиния вариант Laughing

# 33
  • Мнения: 698
Наскоро ми се случи. За първи път в живота се изплаших за косата си. Стрес, депресия, силна тъга и съответно - загуба на коса. Не мога да пия Вит.В комплекс. Оправих се с два хомеопатични препарата и увеличаване на пълнозърнестия хляб и бобовите в храната. Нищо друго.  Peace За месец имаше резулгтат. Фризьорката ми го забеляза.

# 34
  • Мнения: 0
Какво сте изпробвали и сте доволни и е спряло косопада?

аз ти препоръчвам pilfood  изпробвала съм ги вече ги има и ф БГ мога да ти пратя на на английски какво пише в тях че съм ги копувала от англия,но вече ги има и тук и не са много скъпи,има и някакво описание на български след малко ще ти дам саит че ги гледах някаде но трябва да потърся.
по принцип пише че е хубаво да се слагат и едни ампули на pilfood но аз не съм ги слагала,дадох ги на една приятелка,че ми беше малко скъпо,но и двете вече нямаме проблем,аз имам още една опаковка и после ще се запасявам пак ако не мога да ги купя от тук.

# 35
  • Мнения: 0
Какво сте изпробвали и сте доволни и е спряло косопада?
ето ти саита както обещах,но не обещавам че ги има,не съм проверявала.

http://www.bgsalon.com/index.php?option=com_virtuemart&page= … d=82&vmcchk=1

# 36
  • Мнения: 7 162
Много съм доволна от това:



Ползвам го повече от месец, да чукна на дърво, косопадът ми спря. Купих го от Германия,  но предполагам и у нас го има по аптеките или във веригата ДМ.  Peace

# 37
  • Мнения: 246
Пантогар и Себорал Форте, както и вит. В комплекс  Peace

# 38
  • Мнения: 950
Пантогар помага и за ноктите    Peace ,но е ако е много силен косопада задължително направи консулт с дерматолог ,причините можеда са много

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 94
След 4 месеца косопад и коса която остана наполовина, пиене на Мерц, Ревалид и всякакви ампули , шампоани знайни и незнайни разбрах за Приорин, който за съжаление не се продава в България. Точно на шестия ден косата спря да капе  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 6 810
При "стандартен" косопад биха помогнали хубави витамини (Пантогар, Приорин, Анакапс), хубави ампули и качествена храна. Обаче ако не помагат със сигурност има друга причина, необичайна. Хормонална да речем. При много дълго продължаващ и неподлежащ на лечение косопад не отлагайте срещата с лекар - ендокринолог най-добре. А може да се окаже, че се дължи на гъбички, да речем. Но при всички случаи при упорит косопад трябва да се намеси лекар.  Peace

# 41
  • Мнения: 270
алгопикс/3.50/съдържа катран. мирише неприятно,но е много добър.

# 42
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз пия Ducray Anacaps добавки за коса, капсули, и съм много доволна. След като родих започна кошмарен косопад, който вече е история.  Peace

# 43
  • Мнения: 0
На мен много ми помогнаха ампулите на LONEA BIO против косопад. Аз ги ползвах 2 седмици по 3 ампули на седмица и имаше страхотен ефект. LINEA BIO имат и още 3 вида ампули:                                                                                                                     1. OLIO ESSENCIALE - Лосион за блясък и подхранване подходящ за всеки тип коса. С екстракт от ленено семе и микрокристали. С отмиване.                                                                                                                                                                    2. OLIO LENTIVO - Предпазващ лосион при боядисване за третиране и увредени  коси. Слага се в боята за коса при боядисване                                                                                                                                                                                               3. MIDOLO - Възстановяващ лосион за много увредена, цъфтяща и слаба коса. С екстракт от бамбук                                             Страхотни са и тези

Общи условия

Активация на акаунт