Свестен зъболекар в София?

  • 12 264
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Моята докторка се намира на Сточна гара - Др Стойнева, страхотна е. Преди изпитвах страх дори само от мисълта за зъболекар Embarassed Откакто ходя при нея съм супер доволна, и синът ми и мъжът ми, цялото семейство си лекуваме зъбите при нея  Simple Smile И отношението е уникално и цените са нормални.

тел: 0888 257 496

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Препоръчвам горещо моята зъболекарка:

д-р Мариана Татарева, 0888 241346

Кабинета й е на ул. "Аспарух" № 9, Сградата на бившата Градска Стоматология. Работи със НЗОК.

Невероятна! Стотици пъти ме е спасявала от последиците на отвратителния ми зъбен статус!

Грижи се за зъбите на всичките ми колеги, роднини и много приятели, особено чужбинските.

# 17
  • Мнения: 214
за мене д-р Тянков е най- добрия зъболекар. Никога не  съм вярвала, че ще ходя с желание на  "стола на мъчението". 02/9583094 . Дано  повече да са такива професионалисти.

# 18
  • Мнения: 93
Да направим бял списък на зъболекарите в София?

# 19
  • Мнения: 360
Морковче, относно клиниката в бл.122 в Люлин...Би ли разказала от какво точно си доволна.   bouquet

# 20
  • Мнения: 8
Д- р Петър Бакърджиев! На
ул. " Христо Белчев" има частен кабинет, иначе работи на 6 - ти етаж в Стоматологичния факултет в София.Там е детската стоматология!

# 21
  • Мнения: 232
Някой има ли впечатления за д-р Александър Вълев, има кабинет в Люлин, в Силвър Център?

Общи условия

Активация на акаунт