Работа в Кол-Център - Против ли сте и защо?

  • 55 769
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 614
Аз понеже с това се занимавам и сега, мога да ви кажа, че нещата доста са се променили.
Поне заплащането на вече доказана продажба  Peace
Но всичките ни хора са на трудов договор с твърде заплата+% (именно от тези вече доказани продажби Peace)

# 91
  • Мнения: 1 195
Сестра ми работи на слушалка. Приема обаждания от цял свят, защото компанията е международна. Има по над 200-300 обаждания на ден и вечер е като пребита. Боли я глава и едва успява да си почине. Не е добра работа това. Имай го предвид.
200-300 oбаждания на ден???Приети???
знаеш ли какво прави това, разделено на 8 часа? ooooh!

Физически не е възможно, или те е метнала.


Възможно е Peace Зависи в какъв кол център работиш. На мен ми се е случвало в края на смяната да заеквам. Стигала съм до 300-320 обаждания на ден ooooh! Това е в кол център с входящи обаждания, които ти влизат веднага след като затвориш. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 13:50 от Mpulle

# 92
  • Мнения: 32
Вижте, засега ще приема, че е ок да ми плащат на доказана продажба ...
относно договора - да ви кажа честно, не съм очаквала друг. Известно ми е, че 4-часовият работен ден с плаващо време много често от фирмата си го водят като работа на хонорар - и затова договора е граждански. Аз не съм и очаквала трудов. Само че ще са поети естествено такси и осигуровки - така ми каза шефката.  Peace

Започва се от понеделник - тъй като имам лекции, аз ще започна от вторник. Да видим как ще е ....сега след обученията не ми се види толкоз страшно да проведа разговор  Mr. Green Разбира се в началото сигурно ще съм скована..... щото не съм правила това досега, но се надявам да потръгне - и като работа и като мое изпълнение  Peace

# 93
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт