Бебета през МАРТ очакваме, вече здраво си похапваме.(22)

  • 17 844
  • 761
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 190
и аз да се запиша, че сте изписали цяла тема  Simple Smile

# 61
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз като съм на работа нямам голям избор и в повечето случаи ям някакви боклуци,добре,че наблизо има магазин поне и си купувам по малко плодове за следобедна закуска към 15.00 часа.

# 62
  • Мнения: 521
anik79  аз мисля да работя само до коледа... ама тя фирмата ни е затворена от 19ти декември до 4ти януари... така че дефакто на мен последен истински рбаотен ден ми е 18ти декември!  newsm44 Е после догодина че трябва да дойда 1-2 дни до офиса ама да си бъбря с колежките  lalalala, едва ли ще ме тормозят да работя... иначе  bambam

# 63
  • Мнения: 103
И в нашия  Tired - ако не пишеше, че си от Варна, щях да заподозря колежката срещу мен, че  е бременна и си мълчи  Twisted Evil
Tink , зачеркна ли празничните дни около Коледа и Нова година - така ще останат още по-малко  Party
Joy Joy Joy яявно по това време във всички офиси е налегнала скуката.
аник79 аз пак сутрин си жзимам плодоже да закусжам и после за следобедна закуска да имам. Ами ако не си взема плодове съвсем ми става гадно, а плодовете някак успокояващо ми действат. И аз не знам що така ама си е факт.

# 64
  • Мнения: 14
О привет и от мен за днес.
Аз нали очаквах че след 15.10 ще се кротна с работата обаче май не се очертава така да бъде.
Като че ли всички сега се сетиха че трябва да правят какво ли не и то свързано с моята дейност.
С голямо нетърпине чакам коледните празници поне през тях да се почина малко. че как ще искарам до 01.02.2010 когато ще изляза офицялно в болнични незнам.

ДОБРЕ ДОШЛИ И ТО МЕН Н АВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА ВЪВ НАШАТА ТАЙФА.

Пожелавам ви леко бременеене и весело изкарване в нашата тайфа.

Хубавото в цялата работа е чев ече съм минала половината време до раждане 20 седмици. Лошото е ЧЕ ОСТАВА ОШЕ ТОЛКОВА  Joy Joy Joy Joy 20 СЕДМИЦИ ДО 40.

А относно яденето какво да направя като от момента в който ми мина гаденето започнах да налитам на кокво ли не, гледам да са плодове и супички ама май много не успявам. То си пролича и в последните 3 кг за последните 3 седмици. Grinning Grinning Grinning

# 65
  • Мнения: 103
Ох Тинк хубаво че имаш пове4е колежки около теб. Мен шефовете до последно ще ме изтормозят тази седмица и грам няма да се смилят, но о6те 3 дни 6те ги изтрая някак си. Аз много лошо се настроих още като ми намалиха заплатата като разбраха че съм бременна. От тогава не мога да ги понасям. Такова безочие не очаквах от тя, като се има предвид че съм им толкова съвестна работничка 2,5г. И съм само аз в офиса. Разбирам да сме още 20 човека, а то съм само аз. ОХ нямам думи, по добре да спра, че още повече се нервя като се сетя.

# 66
  • Мнения: 14
Аз нали съм отговорник по броенето та да отчета
ВЕЧЕ СМЕ 117 МАМРТЕНСКИ МАМЧЕТА

оЩЕ 3 И ЩЕ СМЕ ЗЪВЕТНАТА ЦИФРА 120 Joy Joy Joy

Хей даже априлките са ни минали!!!! Ето вижте:

Януарски мами 154
Февруарски мами 129
Априлски мами 120


ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ ТЪРСИМ ОЩЕ ПОНЕ 3 МАРТЕНСКИ МАМИ 2010 Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 17:45 от STELLEE

# 67
  • Мнения: 190
момичета аз имам един въпрос нашето ТРЗ ми каза, че нямам повече отпуска, а аз мисля да излизам болничен от към 15.11 но сега в петък ще пътуваме с милото до Смолян и тя ми казва ами ще видим може би неплатена а аз и казах, че имам право на отпуска до деня на раждането и мога да си я изтегля предварително. Бях го чела някъде ама не мога да намеря къде. Т.е имам си право на отпуска до март месец. Нашите са ебати дебилчетата та и до средатата на ноември им е много да работя ама аз заради осигуровките. Някой имали повече инфо

# 68
  • Мнения: 3 591
Tasty, доколкото съм запозната с Кодекса на труда, няма такова нещо като право за предварително ползване на отпуска от следваща година...

Аз днес бях на преглед, всичко е наред, ще ви помоля да ме облечете в розови гащи - на дата 24 март само момичета ще се раждат  Laughing

Да ви питам - при вас размерите на плода засичат ли се с развитието по седмици в този календар?  newsm78
http://www.ladypill.com/calendar.php

Док каза, че данните на бебка са си точно по седмица и термин, но аз реших да ги засичам в интернет и се вкарвам в некви филми - BPD, FL и т.н. не ми излизат по този календар.... Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 68
мамчета исках да ви попитам,дали някоя от вас има някакви ;предрасъдаци за подстригването,защото незнам какво да равя.едни и казват даваи други не,поне мъжа ми не вярва в тезаи неща.ама съм объркана малко и незнам какво да правя.не че съм толкова зле,но до тпогава има  толкова много време че ще заприличам на вещица smile3511

днес бях малко на маникюр,махнах си покритието,но пак се поглезих поне малко,по нататък пак ще си сложа,но сега не ми трябват.ох какво да ви занимавам с моите глупости,тинк и аз чакам рецептичка,направо може да я сложиш на заглавната ни страничка,защото маи всички мами ще въртим щолени hahaha
аз нямам търпение да доиде следващата седмица да видим нашето малко палаво момче как е дали е по дпобре.ама много мрачно днес времето лелееее ужассс,направо е подтискащо Sad

# 70
  • Мнения: 2 926
eniq
аз се подстригвам, косата ми е дълга и ако я оставя така до март месец, ще заприличам на нищо.
Казаха ми и на мен тия щуротии, че като съм се подстригвала и съм подрязвала или късмета или пишока на мъжлето ми, ама нещо хич не успяха да ме убедят  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 10
мамчета исках да ви попитам,дали някоя от вас има някакви ;предрасъдаци за подстригването,защото незнам какво да равя.едни и казват даваи други не,поне мъжа ми не вярва в тезаи неща.ама съм объркана малко и незнам какво да правя.не че съм толкова зле,но до тпогава има  толкова много време че ще заприличам на вещица smile3511

Според мен това са глупости.Аз вече съм се подстригвала два пъти.То ако слушаме всички тия суеверия трябва да не мърдаме от леглото,а и да не забравяме да не се яде заешко и какво ли още не hahaha.Доколкото съм чувала такива кофти суеверия само в България си ги имаме.

# 72
  • Мнения: 35
ения,  аз ходя всеки пети ден на изсушаване, всеки втори месец се подстригвам, всяка четвърта седмица се боядисвам. нямам намерение да заприличвам на баба яга.
опитвам се да изглеждам така, както винаги до преди да забременея. нон-стоп съм с грим и червило. работя с хора и достатъчно се уважавам. искам да изглеждам добре. имам ори1телки, които изкараха цялото си майчинство с халати, нон-стоп разчорлени и с мръсни коси. мен тези неща ме ужасяват. добрият външен вид е част от визитката за една жена. когато гледам добре изглеждащи възрастни жени си казвам, че искам да остарявам като тях.
надявам се да съм ти била полезна и да ти пожелая да се стремиш към същото. мъжът ти ще го оцени със сигурност, хората около теб - също.
стели, както винаги, много ме развесели. аз се надявам , че до края на седмицата ще стигнем заветната бройка и ще започнем да гоним 150.
и а зпо цял ден гледам бебешко обзавеждане, спални комплектчета, дрешки, но пазаруването съм го оставила за януари. надявам се да има намаления, че си харесвам все най-скъпите марки. а и сестра ми е в лондон и се надявам да помага в пазаруването за бебето. лека вечер и много прегръдки от мен

# 73
  • Мнения: 68
благодаря ви мамчета,точно толкова малко м и трябваше за да ме убедите,аз също смятам че трябва да изглеждаме добре,няма значение дали сме си вкъщи или не,както казвате и мъжете го оценяват.а пък и аз така се депресирам,когато не правя нищо,в смисъл да се подстригвам,аз също като карамелчето съм с мн дъ;лга коса и си представям каква ще съм ако не се подстрижа.особено малкото възможност която си позволявам да изляза или до док или за малко на кафе,което е мн рядко,е немога да съм катоооо...смотла.

прегръщам ви,благодаря че ми обърнахте внимание Hug

# 74
  • Мнения: 521
Такаааа ето ме и мен. Първо да отговоря...

slan4ice_85 в нашият "офис" (то е цяла сграда) работиме към 350 човека, от които 90% са мъже... инежинери... какво повече да ти казвам... имам си 3 колежки дружки, но са ми много мили и повеяе не ми трябват, че офис пълен с жени... Обаче ние работим по проекти и понеже аз ще излизам в майчниство ще трябва да си предам всички проекти преди Коледа, после... верно януари трябва да ида 4 дена още да работя, но няама да имам какжо да правя. Най-много да вися във форума нон стоп... не че сега не го правя същото  hahaha А тебе щом са ти намалили заплата им тегли една майна, излизай си в болнични и да се оправят!  #2gunfire

Tasty0703 така е, до края на болнияния ти около раждането ти се начислява отпуска. Не знам как е ж БГ но тук има болничен 6 седмици преди и 8 седмици след раждането. Аз вчера получих писмо от човешки ресурси, че ще ми е в болнични до 3ти май (по предварителни изчисления) и, че за догодина ще ми се начислят 10 дена отпуска за този период до май, която трябва да взема преди да изляза в болничен. Не е ли така и в БГ?

eniq това с подстригването са абсолютни бабини дивитини. Изобщо не им се връзвай!

Ми то ми стана толко дълъг поста, че сега ме срам да ви разкажа за щолена!  Blush


Общи условия

Активация на акаунт