Бебета през МАРТ очакваме, вече здраво си похапваме.(22)

  • 17 825
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
аз днес си взех болничен и съм вкъщи до края на седмицата, заради вируса. На 10.11. съм на жк и мисля вече да си поискам болничен за 1 месец (ако мине)

# 46
  • Враца
  • Мнения: 21
ЗДравейте милички. Дойде ми ред и аз да се запиша. От учене и теми не мога да вдигна глава. Вени мила аз се чудя къде изчезна и от скайп и от тук а ти се ядосваш с мъжа. Ама не си заслужава нервите те и без това не схващат за какво става въпрос, а само чакат да ни мине. И аз се ядосвах с моя сега само гледам да изпусна парата като съм сама и си въздишам и чакам да стане март та да мога да си върша всичко сама, че сега заради бебо не смея. Мацки с командированите мъже не знаете по някога как ми трябва едно такова. Моя мъж като е постоянно в нас така си омръзваме и се караме за най малкото нещо. Пък аз си имам нужда понякога от свое време. Днес е на нова рабта стискайте палци да го харесат и да остане там че иначе го закъсваме.Стискам палци и аз на всички които имат нужда и добре дошли на новите мами. Леко бременеене при нас.

# 47
  • София
  • Мнения: 285
Аз се върнах. Професора говори говори ама аз дали го разбрах не знам. знам само, че ме прати на няколко изследвания и после пак ще трябва да отида при него и тогава вече ще ми запише всичко, което ми каза днес. Най-важното е, че според него вече няма почти никакъв риск за бебка. Аз това запомних, въпреки всички усилия на бременния си мозък да разбере всичко, което каза, за да си оправдае хонорара. Най-странното е, че въпреки не лошите новини се почувствах страшно депресирана и толкоооова изморена. Случиха ми се някои неприятни неща последните дни и много лекари и изследвания и сега съм скапана от умора. Утре ще отида до бейби мола, дано това ме накара пак да се чувствам съвсем добре.
Виждам, че днес настроението е доста потискащо, но сигурно е заради времето. утре Тинк като ни даде рецептите пак ще се настроим на коледна вълна.
jilian81, честити розови гащи и добри новини.
Маринекс, стискам палци да е малкият дявол и да го утрепате бързо #2gunfire, че да не те мъчи  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 2
Леле момичета много поспаливо ми е днеска.Изобщо никакво желание за работа CrazyНо какво да се прави.Искрено завиждам на тези, които са отпуск.Simple Smile)

# 49
  • Мнения: 103
Ахоней радвай се на добрите новинки. Всичко друго се нарежда. Легни си поспинкай да си починеш. Влез в някой сайт за дрешки разгледай, дори да не са само бебешки, ей тъй да си гледкаш. На мен като ми е скапано тъй правя или звъня на някоя прияттелка НЕОМЪЖЕНА за да ме развесели с някоя забавна слу4ка покрай нея и ми минава малко по малко. А и друго се сетих влез в някой кулинарен сай и вземи спретни нещо поне дкато готвиш ще мисли6 само за него и ще се разсееш. Не знам до колко мога да съм ти полезна, ама се надявам да съм ти помогнала малко.
Wola, стискам палци мъж ти да го харесат, че знам какво е иначе положението. И моя мъж седя един месец без работа и сега още е в пробен период и не можем да се оправим с финансите. Чакаме да го повишат от другия месец.
А липсата на Тинк много се усеща. Тя винаги е положително настроена и много се усеща като я няма. А за тозищолен и мен ме разпалихте вече и аз нямам търпение за рецептата. Че от другата седмица като си остана и аз вкъщи има да готвяяяяяяя по цял ден  Grinning
Нанина би трябвало да ти дадат болничен, аз нямам проблеми при моя док, той си ми дава вече два пъти ми дава все за по месец. Казват че не си струва толкова писаане само за една седмица и айдееее направо по цял месец ми дават, хем и за да е непрекъснат болничния.

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Честито на мамите разбрали пола! ahoney и на теб честито за добрите новини!
Вчера бях на фетална морфология, вече и аз мога да се похваля, ще си имаме МЪЖ. Бях се настроила да връзвам панделки, но видях с очите си неоспоримо доказателство  Grinning, доки каза, че е 100% сигурен. Много съм щастлива, защото бебо е добре и се развива чудесно.
Исках да попитам дали ви се подуват пръстите на ръцете. Вчера едвам си свалих халката.  Знам, че по време на бременност се задържат течности, но си мислех, че това се случва чак през третия триместър  Thinking Дали е добре да се пие зелен чай или нещо друго, което има диуретичен ефект?

# 51
  • Мнения: 26
Я да се включа и аз....я не унивайте...слагайте усмивките на лицата...аз с такова нетърпение чакам да дойде зимата,  (не за друго, ама колкото по-бързо дойде, толкова по-бързо ще дойде и март) така че това време хич не ме депресира, даже напротив.
Пък и защо да сме депресирани те първа ни очакват толкова много неща, емоции...като се започне от коледните празиници.
 Така, че мамчета  newsm51 ...усмихвайте се и няма да сбъркате

# 52
  • Мнения: 2 926
Оффф аз така обърнах режима...вечер съм будна, а през деня спя.
Будя се, ям и лягам...и така 2-3 пъти докато не стане следобяд  ooooh!
Сега станах и ми е такова едно замаено, даже и тиквата ме боли.
А имах намерение да отида днес да се разходя до морската градина.
Ще го оставя за утре, че сега докато се набутам и ще се стъмни.

Днес моят малък мъж е много кротък - обадил се е точно 3 пъти  Laughing
И той като майка си мързелува  hahaha
Аз дето най-не искам да пазарувам предварително, май ще се окажа с най-много неща за бебето в момента  Embarassed
Кумовете ми наскоро се прибраха окончателно в България и дойдоха с 2 чувала бебешки дрехи, одеалца, пеленки и такива неща.
Разгледах ги набързо и ги запокитих в най-високия възможен шкаф, защото не ми се дърпа дявола за опашката.
А и както се чувствам кофти последните дни, съм подготвена вече за какво ли не.
Иначе с мъжа ми се смяхме ужасно много на бебешките чорапи, които бяха сред подаръците  hahaha
Няма такива размери.... hahaha Точно колкото за на мъжа ми единият пръст на ръката hahaha

# 53
  • Мнения: 221
И на мен ми се спииии, а отделно ме боли гърлото и носа ми тече като река! Искам в къщии, не издържам вече на работа  #Cussing out
Тъкмо реших да влезна малко тук да се поразсея, а то всеобщото настроение е едно такова поспаливо и неработно ooooh!
Запишете и мен в групата на жени с комндировани мъже  Tired С тая разлика, че това положение продължава вече повече от година, а аз все така не мога да свикна с отсъствието му. Но поне детето ме разсейва и не ми позволява да се отпускам. А сега като станат две съвсем  Crazy

Didka1 , аз отдавна свалих халката и не рискувам  Peace
slan4ice_85 , много се накефих на предложението за "неомъжените приятелки", понеже и аз имам голям набор от такива и наистина като им се обадя много се разсейвам Hug С тях не говорим на обичайните бебешки и бременлийски темички. А хората като те видят в такова положение и се чувстват длъжни да те разпитват само за това, да дават съвети, да разказват за техните бременности и деца и т.н ooooh! А човек има нужда отвреме навреме да се разтовари със странична тема. Peace

# 54
  • Мнения: 103
Фезидат точно така си е. Много са забавни. Просто те са далеч от проблемите ни и имат съвсем други , които на нас са ни смешни така да се каже. И си се забавляваме заедно. Наистина всеки като те види /вече минал по нашия път/ и почва само за това да ти говори. Ама така си е.
Нинчо и аз искам да идва зимата вече. Ама искам истинска зима със сняг и да си седя вкъщи на топличко. Ох ако е така по цял ден сигурно ще спя. И на мен ми се ще да идват коледа и нова година вече. Само дето тази нова година ще я прекараме по съвсем различен начин от миналата. Но няма как така ще е.
Карамелче аз се чудя що те няма а ти си спинкала през деня. Искам и аааааааааз да спяяяяяяя.

# 55
  • София
  • Мнения: 285
аз пък не искам още сняг, защото като станат поледици ще е кофти, но ти slan4ice_85 за сняг е по-добре да дойдеш в София, във Варна май не се случва често. Иначе много искам да издва декември и да украсям елха и да купувам купувам купувам подаръци. И да правя коледни сладки.
Аз вече си оправих настриението. хайде сега и всички останали  smile3533

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 16:38 от ahoney

# 56
  • Мнения: 521
Виждам, че днес настроението е доста потискащо, но сигурно е заради времето. утре Тинк като ни даде рецептите пак ще се настроим на коледна вълна.

Ahoney,  миличка ако това ще ти помогне още днес ще изровя рецептите... даже може да взема да извъртя един щолен пробен  cook и таман да ви снимам стъпка по стъпка как се прави, не че е много труден за правене...  hahaha

Важното е настроението да е добро! Аз преброих, че имам 52 календарни дни до отпуската и края на работата преди раждането и ми стана кофти като ми се видяха много дни... затова зачеркнах днешният ден като минал... станах 51... после зачеркнах и съботите и неделите и останаха само някакви си 37 дни работни... Ми че то нищо работа!  Joy И така си оправих настроението... После отидох и накупих един куп бебешки неща от и-бей... а сега и като реших, че ще си тръгна в 4 часа и ще ида да си меся щолена и съвсем кеф! Като взема пък да си го хапвам послееее...  eat 261uu

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 16:36 от Tink

# 57
  • Мнения: 103
 Joy Joy Joy ох много ме разсмяхте.
Аз пък сега четох тук за килограмите, и как да се храним по време на бременност. Ми то хубаво са писали хората ама аз така мога да се храня само и единствено ако съм си вкъщи.Пък като съм на работа нямам твърде избор. Както и да е. Иска ми се да ви напиша нещо забавно ама не се сещам сега newsm78. Голяма скука в офиса ви казвам, ужас просто.

# 58
# 59
  • Мнения: 221
И в нашия  Tired - ако не пишеше, че си от Варна, щях да заподозря колежката срещу мен, че  е бременна и си мълчи  Twisted Evil
Tink , зачеркна ли празничните дни около Коледа и Нова година - така ще останат още по-малко  Party

Общи условия

Активация на акаунт