Бебета през МАРТ очакваме, вече здраво си похапваме.(22)

  • 17 831
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 521
НаНина много добре те разбирам за това, че ти е мъчно... И аз съм така, но какво да се прави, ще търпиме...  Hug

marinex дано изследванията докажат, че е малкият дявол и да не се притесняваш повече!

jilian81 честити хубави, розови новини!! Аз както още не са ми 100% потвърдили принцеската, а накупих един куп неща в розово, най-много да раздавам през март...

Рецептите ще давам, няма да забравя, но от как се прибрах н съм имала грам време да ги потърся. Ще се пробвам довечера, ако не хукна пак по магазини да пазарувам бебешки дрешки!  Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 329
Момичета и на мен днес ми е криво, ама  стомаха ми така се е запекал, че ми е тежко и гадно чак. Вие имате ли такива проблеми и ако е да как се справяте. Аз уж си яма само супи и манджи, и пълнозърнест хляб и активия,круши даже си купувам въпреки че са ми гумени, и грозде и вода повечко уж, ама не и не ooooh!
Помогнете
 Hug

# 32
  • Мнения: 521
Хммм, аз имах един период с такъв проблем, но отмина... пробва ли с овесени ядки на закуска? Активия с овесени ядки на мене много добре ми повлия...

# 33
  • Мнения: 1 768
Щастлива съм! , ако е толкова трагично положението иди в аптеката и си купи едно две сашета дуфалак .Много е гаден на вкус , но помага и няма да имаш проблем с газове и тнт. Не те съветвам да си постоянно на него , но за спешни случаи помага.Опитай сини сливи и ако и с тях не се справиш остава храната за птици демек мюсли  Laughing

# 34
  • Враца
  • Мнения: 94
Ох,аз съм на другия фронт.От както съм забременяла не излизам от WC,а преди бях с много нередовен стомах ,ходех на 10 дни един път.Каквото хапна ,след 30мин. съм се запътила във"офиса".Вече незнам какво да правя и килограми не вдигам от тези ми чести посещения Embarassed

Нанина май,че ние с теб не стига ,че ще си седим по голо дупе ,ами и без мъже.Моят също постоянно е в командировка,вечно го няма

# 35
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета и на мен днес ми е криво, ама  стомаха ми така се е запекал, че ми е тежко и гадно чак. Вие имате ли такива проблеми и ако е да как се справяте. Аз уж си яма само супи и манджи, и пълнозърнест хляб и активия,круши даже си купувам въпреки че са ми гумени, и грозде и вода повечко уж, ама не и не ooooh!
Помогнете
 Hug

Щастлива съм , знам за какво говориш. Аз от време на време имам същия проблем. Нещото, което правя е сутрин на гладно пия топъл чай, може с захар или мед, или без нищо, според вкусовете ти. Аз съм доволна, въпреки, че ако съм хапвала повече суха храна ефекта не е очакнавия, но всеки стомах е различен.  Hug

# 36
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
marinex, Tink, veni_sasi Благодаря ви за подкрепата! Много сте мили!  Hug Ще се справим. Сигурно сега и хормоните отежняват положението, но ще мине  Wink

# 37
  • Мнения: 103
Аз да ви кажа в началото имах ужасен проблем с това и единственото което ми помогна беше мусли с кисело мляко и шоколад4етата, които са ужасно гадни на вкус. Дуфалака изобщо не действаше при мен. Ако се сещате за шоколад4етата конфорт, отвратителни са, но много помагат. Сега вече ми се налага много рядко да ги ползвам, но когато ми се наложи направо едва дишам докато го сдъвча. Имам чувството ч еще повърна. Но само това ми помага. Овесените ядки са по-добър вариант. Чувала съм за киви, но не съм пробвала. Иначе активия всеки ден действа също добре.Този проблем е най-кофтито нещо за цялата бременност си мисля аз.
Нанина и аз те разбрам много добре. Когато се наложи моя мъж да заминава в командировка и аз откачам много. И много му се сърдя сякаш той е виновен и сякаш той иска да ходи. Ама няма как наистина когато се налага ще седим и ще ги чакаме. После като дойде бебо поне няма да ни е скучно и ще ни се отвлича повече вниманието. Иска ми се да ти кажа да не се ядосваш ама знам аз как се чувствам и кой каквото и да ми говори аз не спирам да се ядосвам докато сама не предценя. Ох пак много писах.

# 38
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен....набързо минавам да кажа здрасти и пак изчезвам...много работа при нас, много нещо  Wink

# 39
  • Мнения: 68
здравеите мамчета,честита ни нова темичка
честито на разбралите пола и палчета за всички на които им трябват Wink
тинк,много се радвам за твоите предполагаеми розови гащички,още като ти видях коремчето и ти казах,т.е. предположих че ще са Ттакива,но разбира се наи важното е да е жива и зьдрава Hug
ох това със запичането е много гадно и аз наскоро имах такъв проблем,но незнам какво точно ми помогна,знам че после пих доста бусколизин,че ме заболя корема,ама дано да не се случва повече
а за мъжете мамчета и аз се присъединявам,знам че не е точно същото катио при вас,но ние с него успяваме да се видим и то не на 100% само  неделя и понеделник.през останалото време е по цял ден и цяла нощ на работа.в смисъл през деня има зарежданя,ревизии и тем подобни които са цял ден,след това като се прибере ядье и ляга да спи,след това става и тръгва за работа и отново цяла нощ....ужас.ама какво да се прави,понякога и аз изпушвам smile3515,ама нямам търпение са се роди живи и здрави бебчо да си правим компания.а пък и аз като съм си вкъщи никои не смее да доиде да ме види за да не ме разболее с това болно време и съм си напълно сама по цял ден и по цяла нощ.ох маи много дълго стана,оплаках се и аз.не се притесняваите,поне тук можем да се подкрепяме Hug

# 40
  • Мнения: 16
 Hug  привет на всички от мен много успехи през деня и веселба през вечерта

# 41
  • Мнения: 0
здравейте и от мен,мами в новата тема!!! Hug
Аз сащо имах подобен проблем първите месеци и нищо не ми помагаше.Направо имах чуството че ще се пръсна  ooooh! и моята доки ми предписа едно сиропче 'Лактулоза-mip'.Пие се по 1/2 мерителна чашка при нужда,но го препоръчвам при 'спешни'случаи!! Simple Smile

# 42
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Днес е много тихо тук  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 103
Да наистина е тихо. Аз нямам и работа за момента в офиса и се чудя какво да правя. Голяма ми е скука днес. А как искам да отида и да си легна просто не е истина. Ужасно ми се спи  smile3524

# 44
  • Мнения: 2
И на мен искам да си ходяда полегна но уви требе да се работи, а бебка след обяд се счупва да ме рита и само протестира от вчера не е спряла... но това е хубаво, татко и казва , че ще бъде футболистка  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт