Бебета през МАРТ очакваме, вече здраво си похапваме.(22)

  • 17 832
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 94
Tink много благодаря за подкрепата Hug.В малко по-добро настроение съм,но все още ми е гадно,а и бебо не прави нищо за моето настроение ,поне да се покаже де.Ще видим другия понеделник.На ЖК съм и много се надявам да се видят панделки


П.П.Tink и аз чакам рецептата за щолена и сладките

# 16
  • Мнения: 2
slan4ice_85  супер е да знаеш че няма кой да те ядосва.  Мислех да изкарам до края на месеца, но започнаха много да ме ядосват и реших да си остана вкъщи на спокойствие  Mr. Green

# 17
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Запис,после,ще 4ета 4е имам работа.

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Мартенски мамчета! newsm39 Бързам да се запиша!
Добре дошли на всички нови мами,леко бременеене и на финала догодина само  здрави бебоци.
На всички, нуждаещи се от палчета имат нашите Flutter.
Честито на узналите пола.
Относно усещането на бебчо-от края на 4ти началото на 5ти месец се усещаме.В началото не беше много интензивно движението.Сега мога да кажа, че понякога ритничетата са доста силни и имам чувството, че се появяват възвишения  на коремчето:)Но точно когато почнем да гледаме корема спират ритничетата.
Да ви призная нещо, коеот установихме с таткото.Един ден като пуснахме малко музичка в нас-Shade и да знаете каква веселба настана в коремчето на мама.Танци-манци danceОттогава всеки път като пуснем такава музичка настроението на бебка е танцувално:) Пожелавам на всяка от вас да го изпита,много е яко.
Стана дълго писането.Лек ден от нас.

# 19
  • Мнения: 535
Здравейте, момичета, и аз най-накрая ви прочетох  Mr. Green Честито на всички узнали пола и минали успешни прегледи  Hug

Tasty0703, това с пилатеса ти ли го организираш  Shocked Моля те дай малко инфо (може ако искаш на лични) къде мислиш да се провежда, ти инструктор ли си или само идея имаш да се направи нещо такова? Аз съм навита като свинска опашчица  Laughing

Между другото аз съм редовен потребител на Ларедута, така че поръчки от там ще има през януари със сигурност. За качеството не съм много съгласна, че е супер, но за тези пари повечето от нещата си заслужават. Аз специално бебешки дрехи (в смисъл под годинка) не съм пазарувала от там, но много мами се бяха оплаквали, че бодита не били много качествени - късали им се копчетата, разтягали се при пране и тем подобни. Ама то пък, не че ще стават на бебето повече от 1-2 месеца, така че поне толкова дано издържат  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 82
Здравейте, мами.
Вчера бяхме с тате и каката на ФМ при доц. Томова - всичко с бебето е наред, има си всичко, и може и на мен да ми сложите сини гащи. Сега ще трябва са се "уча" наново как се гледа бебе, само че в "синьо"  Joy

Привет на новодошлите мами.
Момичета дали да не сложим на първа страница колко мартенки сме и колко бебета в розово и в синьо са се показали, че всеки път като искам нещо да проверя и се започва едно броене  smile3511

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 291
Здравейте! Някой ще ходи ли на отворени врати в Майчин дом днес? Няма нужда от записване поне на мен така ми казаха.
При нас всичко е наред. Бебка рита много, а снощи корема ми направо подскачаше от ритниците, а може и юмруци да са били Simple Smile

# 22
  • Мнения: 535
Момичета дали да не сложим на първа страница колко мартенки сме и колко бебета в розово и в синьо са се показали, че всеки път като искам нещо да проверя и се започва едно броене  smile3511

Чудна идея  Peace  Аз съм виждала така да се прави в повечето отчетни теми, но не бях забелязала, че при нас няма преброяване  Grinning

# 23
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За редута и аз не съм поръчвала бебешки дрехи,но една приятелка поръчва и каза,че е много доволна,особенно има едни гащеризончета едни цели с ръкави много са готини.За бодита не знам но съм виждала блузки,панталончета много готини.Тя каза,че е доволна.

# 24
  • София
  • Мнения: 286
здравейте и от мен.
честито за всички розови и сини новини, Тинк и теб те броя в розовите, сигурна съм, че мечтата ти за момиче ще се сбъдне  Hug
lindiana, не се притеснявай, че не го усещаш, вероятно е много слабо активно още и просто не си разбрала кога те е риткало. Скоро ще започнеш да го усещаш съвсем ясно. По повод танците, моята принцеска вчера се скъса на денси на Елвис Пресли, явно с дядо си ще си го слушат заедно. Имам чувството, че дори беше в ритъм  hahaha
Стискам палци на всички, които имат нужда и ако не е нахално да поискам пак и за мен, че сега пък отивам на хематолог. Не знам какво може да излезе, ама все пак стисвайте по някое палче да не ме мъчи много и да не трябва да ми бият инжекции всеки ден.
Вени Саси, не съм най-подходящия човек да ти каже да не се ядосваш заради мъжа си, защото и аз изхабих страшно много нерви с моя, но пък мога да ти кажа, че сме до теб и те подкрепяме.

# 25
  • София
  • Мнения: 286
Леле какъв съм заплес Rolling Eyes
newsm51ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ  newsm51

# 26
# 27
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Здравейте, мамчета!

Стаси, добре дошла и на теб! Леко и безпроблемно бременеене Hug
veni_sasi надявам се, че сте се оправили с мъжо! Сега най-малко ти трябват негативни емоции и нерви!  Hug А и нали знаеш, че ние те обичаме  Heart Eyes Simple Smile А относно гащите - и ние май ще си седим по голо дупе  Joy

Стискам палчета на всички, които имат нужда!

Аз да се оплача - от вчера ме боли гърло! Оказа се, че съм лепнала някакъв вирус! Днес ходих при личния лекар и се наложи да чакам 2 часа права. Предписа ми Тантум Верде за смучене като каза, че няма нищо страшно щом вече съм в 5 месец. А в листовката пише да не ползват по време на бременност, освен ако не е наложително. Не се чувствам чак толкова зле, но се зарадвах на болничния. И без това имам доста работа вкъщи. Днес ще ни домонтират шкафовете в кухнята и поне там ще мога да поподредя малко. На всичкото отгоре мъжо пак замина командировка. В четвъртък се върна и днес пак! Имам чувството, че неговия шеф откакто разбра, че ще имаме бебе се чуди къде да го прати! Преди приемах по-добре нещата, ама сега като го видя да си оправя сака и ми идва да почна да му вадя дрехите. Много мъчно ми става! Той сякаш не разбира, че ми е мъчно и ми се кара, което още повече влошава нещата  Weary

Аз май малко прекалих. Извинявайте! Пожелавам ви един ден с много слънчево настроение

# 28
  • Мнения: 1 768
ahoney , стиснала съм мило и хич няма да пускам  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig Praynig Всичко ще е ОК ,а ти колкото ти е възможно по - спокойно  Hug
Гушкам ви всички маменца мартенски и добре дошли на новите сладкишки. Hug
Ние днес дадохме кръв в института по педиатрия и сега ще си чакаме изследванията до петък. Пуснахме 4 вируса , да видим какво е положението. Аз продължавам да си мисля , че май съм била настинала , без дори да имам симптоми , защото от два дни се сдобих с херпес на устните.Дано е този малък дявол и всичко да е ОК. Снощи наш тати ни прави ретро парти с мелодии от преди 20 години , демек от моята младост , а малката се разби от танци.На майка си ще се метне явно  Crazy Laughing
Желая ви хубав и лек ден , а на всички в нужда стискам палчета  Praynig Praynig Praynig
НаНина , не тъгувай милинко , мисли си за това как скоро ще си имаш компания и заедно ще замисляте здрави лудории Hug

# 29
  • Мнения: 2
Привет на всички мами, и добр едошли на новите и на всички в новатат темичка:) Нашите резулатати от ФМ са отлични и ни потвърдиха розовите гащи  Laughing , а днес нашия тати купи кова кола в която да вози малката госпожица  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт