Помогнете за един въпрос

  • 4 940
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Моля , мами кажете знаете ли дали по време на бременност може да се приема клеева тинктура има ли някоя от вас , която да я е взимала.от една седмица съм с болно гърло и незнам дали мога да си правя гаргарс нея , тъй като няма опътване дали може да се ползва от бременни , моля кажете , ако знаете Cry

# 1
  • Мнения: 750
Мисля, че ще получиш различни отговори.
Според мен може да я ползваш за гаргара, аз съм я давала на малката си дъщеря да я пие - помогна.
Може да пиеш чай от шипки, борови връхчета, липа, лайка.


Но все пак се посъветвай с лекар  Peace

# 2
  • Мнения: 2 521
Може.Ето виж тук и тук

# 3
  • Мнения: 107
За клеевата тинктура немога да ти кажа дали може но един много ефикасен метод за лекуване на болно гарло е три четири пъти на ден по една лъжичка мед порасена с джинджифил помага на 100 % аз бях с червено гърло и кашлица през първата ми бременност и много ми помогна

Бързо оправяне

# 4
  • Мнения: 940

благодарско за инфото, имам му много доверие на д-р Михайлов, щом казва че може, значи може, вече и аз ще взимам профилактично  Peace   bouquet

# 5
  • Мнения: 943
Благодаря ти galina_743 , успокойме , значи може , много , много ти благодаря  Hug

# 6
  • Мнения: 943
rika най - после някой да ни каже Peace

# 7
  • Razgrad
  • Мнения: 282
консултирай се с гинеколога си.

# 8
  • Мнения: 472
Ако те боли и не минава питай лекаря си за Биопарокс,той е с локално действие.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 047
Биопарокса е единствения спрей за гърло с антибиотик, прочети внимателно листовката дори и лекар да го изпише!
Пчелният клей е чудесно антисептично средство: ползвай си го спокойно. Може да откъснеш малко парченце, колкото грахово зърно и да го завиеш и дъвчеш с дъвка ,освен гаргарите  (по-твърда, Орбит не става)  Peace

# 10
  • Мнения: 2 447
Според мен - може

# 11
  • София
  • Мнения: 44 133
много ефикасен метод за лекуване на болно гарло е три четири пъти на ден по една лъжичка мед порасена с джинджифил помага на 100 %

това ще го пробвам задължително Simple Smile по колко джинджифил поръсваш?

# 12
  • Мнения: 860
За болно гърло през бременността - смучех витамин С /не го пиех идеята е да полепне по гърлото/, и бонбони Кармолис и чайчета с мед и лимон, това беше. И сега пак така продължавам, ако се налага да лекувам гърло.

Гаргара мисля че може да правиш, но дали ще ти помогне не зная......все пак ти не гълташ, а само жабуркаш.


Лека бременност Hug и бързо оздравяване.

# 13
  • Мнения: 1 219
Аз в момента съм с болно гърло.Не съм бременна,но съм кърмачка,така че и при мен няма много лекарствени препарати,които да са позволени.Все пак ще споделя с какво се лекувам аз.Първите дни-ударана доза Витамин "Ц",Кармолис на капки(разтварям 20 капки в малко вода и го пия),Стодал-сироп за кашлица,останал от бебка,бирена мая(не знам тя дали помага или не,но тя е съвкупност от много витамини и аз по принцип си я пия)Също така смуча едни много ефикасни таблетки за смучене-ИслаМинт-билкови с исландски лишеи.Май това е.

# 14
  • Мнения: 1 677
И аз мисля, че гаргарата няма как да навреди. Ако глеевата тинктура е домашно приготвена - още по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт