146 ДЕ> Някакво прасе, грипозно или не, не ще уплаши душите наши!

  • 27 478
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моята вечер беше кошмарна, аз като нямам дете, което да ме държи будна с температури и тн, обикновено сама се докарвам така. Имах кошмарен пристъп на мигрена, до четири сутринта не можах изобщо да мигна, да си намеря място в леглото, изобщо... Кошмарно беше. Много силно главоболие и така ми се повръщаше, не е истина... От болка дори не виждах ясно. Сега съм по добре, усещам си тежестта в главата като след подобно преживяване, но съм добре. Само че сутринта като звънна часовника в девет и аз го изключих и само се отпуснах в леглото за една минута и като погледнах телефона беше вече 11.30. Simple Smile Тотална черна дупка, не помня да съм заспивала за това време, да съм спала, да съм се събудила... Simple Smile

# 46
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Татяна, как е Милена?
Сърф, това са добри новини за малкото Сърфче Hug
Мато, дано е нещо временно! Praynig
Сбъдваща, да ти е жив и здрав Ники!  bouquet

# 47
  • Мнения: 638
Мата,ето за този термоментър се пишеше тук преди време http://www.amazon.de/Braun-Fieberthermometer-ThermoScan-IRT-4520 … &sr=8-1-spell
Меря Т и докато де4кото спи,а когато е буден го залъгвам някак да потрае за няколко секунди.Родих се с него!.Поръ4ах го от амазон и дойде за 2 дни.
Тити на няколко пъти ве4е носи хрема,но не е имал Т .За сега удържам фронта!
Как са болни4ките дечица,дано минат леко тоя гаден грип,племенниците ми в БГ го изкараха с 3 дневна Т .
Сбъдваща, да ти е жив и здрав Ники!  bouquet

# 48
  • Мнения: 7 605
Честит рожден ден, Ники, с пожелания за много красиво детство   bouquet Мишенце, наздраве!  Hug

При нас нощта беше добра. Но аз не можах да спя и съм парцал, нито кафе съм пила днес, нито съм закусвала - нямаше кога. Хукнах сутринта да нося урина, бях в задръстване, а бе кофти ден. В кабинета ми казаха веднага да доведа детето, хайде обратно и пак до кабинета. Според лекарката много приличало на баш свинския. Тест нъц. Само за стрептококи направиха след като попитах (Сърфи  Hug ), отрицателен.
Шашнах народа в ДГ, казах й че има съмнение за свинския, те не знаят какво да правят след като нямаме тест и няма и да имаме. Пък и директорката е в отпуска и изобщо...цирк  Mr. Green

Иначе детето е по-добре днес, пу пу, 38 тази сутрин, повече не съм мерила.

# 49
  • Мнения: X
 Благодаря за пожеланията, страхотни сте!

 Wink

И двете торти не се получиха както си ги представях, но Ники много ги хареса, а и се ометоха за отрицателно време.

Болничките да се оправят бързо!
Ясно ми е колко е нищожна вероятността да ни пропусне свинския грип в къщи, направо е учудващо как все още не сме цъфнали. Всеки ден всички сме навън, сред непознати, в затворени обществени помещения, градски транспорт и прочие.

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 22:14 от Анонимен

# 50
  • Мнения: 1 242
Сбъдващата, да ви е здрав и щастлив рожденика! Много весели игри и пакости!
Чудесни са ти децата!
Браво ти  - и време за торти си намерила. Особено тази в детската градина не е за подценяване!

Татянски, как е Милена?

Гея, а вие?

# 51
  • Мнения: 4 138
алекс днес не е имала температура. мислех да не излизаме, ама ме заврвънка и нямаше начин. ходихме в тойстнамсиквоси. голям купон Twisted Evil
сега си гледа филмчето преди ядене, няма никави симптоми, че не е добре. да се надяваме, че температурата е изгорила гадните гадове, а и давах ударно коластра.

сбъдваща, големи сладури.

# 52
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Абе моя ли Браун само излезе кофти...тук за кой път го хвалите, аз имам същия, но е под всякаква критика  Thinking ама никак не мери верно , да не кажа, че до сега веднъж не е било като хората  ooooh! А колко пари се изръсих.... и си карам с един Чико за дупе за Симон - той наистина е супер точен, ама скоро няма да ме огрява там да меря, а за  Саши пак на Чико за под мишничка  Crazy

# 53
  • Мнения: 3 521
Сбъдваща и децата ти хубави и тортите и те Laughing . Това твоето "не станаха каквито си ги представях" малко като ония девойки, който на 54 кг. повтарят "Дебела съм, дебела съм" ми звучи  Mr. Green .

# 54
  • Мнения: 7 605
Сбъдваща и децата ти хубави и тортите и те Laughing . Това твоето "не станаха каквито си ги представях" малко като ония девойки, който на 54 кг. повтарят "Дебела съм, дебела съм" ми звучи  Mr. Green .
Laughing да, и аз така, аз ако можех такива торти да спретна, ехеее....  Crazy

Деси, как разбра че не мери вярно? Вдигаш ли ухото леко за да уцелиш хубаво слуховия канал?

# 55
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Сбъдваща, да ти е здраво и щастливо Ники-то!  Heart Eyes newsm59

# 56
  • Мнения: 166
Сдъдваща да ти е здрав и щастлив малкия Малчуган.  bigdance2 Ако това не са станали торти не знам какви ще са ако са станали  Wink сигурно ще са толкова сладки като дечицта ти. Просто са невероятни сладури и тримцата. А Ани е такава чаровничка. Евала  newsm20  ТИ напредваш ли с немския?  smile3529

dezita и мен ми стана интересно как разбираш, че не мери правилно. Сигурно дава доста голяма разлика  newsm78
Обаче имаше една тема кои термометър мерел по-вярно дигиталния или живачния. И всички се клеха в живачния колко е точен. Е аджеб как разбират, че той е точния? Rolling Eyes

МАте дано вече сте оздравели.  Praynig
Татяна МИлена подобри ли се?
И моята сестра в БГ е хванала свинския грип  Confused В събота чакала 4 часа пред детския кабинет, за да прегледат децата и, ама явно от това чакане на нея се е лепнал вируса  Cry Дано опази дечицата  Praynig

# 57
  • Am Dorf (BB)
  • Мнения: 512
Момичета, малко неадекватно се включвам, нямам време да чета и темата за Анджи. Молбата ми е, ако има някой, който следи изкъсо нещата, да ми напише като за малоумни само ноер на сметка, има ли сметка в Германия или само на бг става. Мразя тея теми по 50 страници, като пате в калчище съм и не мога да намеря къде го писахте скоро всичко.
Благодаря ви  bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 153
Привет,момичета

 Сбъдваща, да ти е много здрав и щастлив рожденника,да има весело и безгрижно детство newsm59
И тримката са много сладки HugМъничко ти завидях,но благородно за малката ти принцеса Wink

Иначе и ние сме някъде между болните и здравите.В събота бяхме излезли малко да поергенлуваме,тъй като си имахме
вуйчо-бавачка,но много скоро след като се бяхме настанили с коктейл в ръка,бяхме принудени да излетим от заведението.
Анджи повръщал!В неделя нищо,само малко температура.Снощи-много температура.Днес -беснее!Ще видим тази нощ как.

Хайде,малко да поразведрим темата-кой къде мисли да ходи на ски?

От сърце се моля,болните ни дечица да оздравяват бързичко!
Ако има болни мами и татковци и те!

# 59
  • Мнения: 11 315
Сбъдваща, всичко най-най-най- за Ники и едно тихо и кротко място в детска градина!   bouquet

Мацки, официално обявявам, че пътуването ми до Мюнхен ще е от 4 до 7.
Летя на 4 натам и наобратно на 7 (няма полети през уикенда, а цената на билета за железниците ляга също толкова).
Организирайте се там да имаме подслон по възможност с голям прозорец, за да има прилична светлина.
Ако времето позволява (разбирайте без дъжд или сняг, мъгла и силен вятър) може да направим снимките и навън в някой парк.

Общи условия

Активация на акаунт