146 ДЕ> Някакво прасе, грипозно или не, не ще уплаши душите наши!

  • 27 479
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 138
и моята талибанка започна да вдига температура, засега не съм мерила......ама определено е бая топла. леко е кисела, ама дано да премине, въпреки че знам, че баш нощем се вдига : Sad

# 31
  • Мнения: 7 605
Уф и вие ли бе Мате  Cry

# 32
  • Мнения: 166
Мен малко ме е страх да се запиша в тази тема като гледам как всички дечица са с температура  Confused Дано бързо да я свалят и отново да правят пакости  Praynig
Леле Татяна за какви високи температури говориш.   Shocked Аз ако измеря такава сигурно ще се побъркам. ДАно е спаднала вече.

Честито бебче на Диваненце.

Веч аз мога само на 6.12. и то след 12 часа някъде. Преди това не сме в града.

# 33
  • Мнения: 3 521
Мен малко ме е страх да се запиша в тази тема като гледам как всички дечица са с температура 

Споко грипа не се предава онлайн...все още Mr. Green.

# 34
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Абе Сърф, от къде знаеш, това вероятно е най-новия модерен вирус Mr. Green

# 35
  • Мнения: 9 052
Сърфи този грип и Сашето го изкара. Сънища та даже 2 пъти цопна от кревата, запушен нос (май затова се мятка толкова на сън) , гневливост, даже се оплака от ушобол ... ама мисля попремина  newsm78 Тази вечер спа добре и сутринта беше фит. За сега ги караме без Т (чук-чук) . Ако в момента само свински върлува, то вече същия ни хваща сигурно за 4 или 5 ти път  Joy Ама лекичко, като много малко морско прасенце  Hug

# 36
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Е значи и аз не ставам, дори и да се типизирам Sad
Това означава, че и аз отпадам  Confused
Стискам палци на всички борещи се с Т и вируси  Hug


Жабе, ти ме сплаши сега, Мартин нощес снова наред из леглата, като всяко събуждане беше съпроводено с рев, че му запушен носа Thinking

# 37
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Мише, благодаря за пожеланията  bouquet
 И на свой ред нека ти честитя малкият пораснал рожденик Ники  bouquet Нека расте все така палав и любознателен, много здраве и щастие му желаем  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 138
ноща мина без инциденти, ама май ударихме 40 градуса преди лягане. меря с една лентичка термометърна, защото иначе има кански вой и писъци, а отлагам времето, в което да ползвам термометър за дупето.
съблякох я по боди с къс ръкав и така заспа, температурата спадна доста, после през ноща пак вдигна веднъж, но за малко.
засега пие течности, витална е и почти не кашля, ама още спи де. имаме излизане, което няма как, а и не искам да отложим. след това ще видим как е положението...........

преди време мернах, че си говорите за някакъв добър термометър, я кажете какъв е, д закупя един. макар че вече имаме 5.

# 39
  • Мнения: 9 052
бибитка, честито за малкото съкровище. Пепеляшка не се плаши. Сашето го изкара без проблемуси освен , че ми се нерви няколко дена и хърка с нослето. На градина си ходи и на плуване също го пуснах ... оцеля  Hug
Не вярвам да има само един вирус и затова избягвам лекарския кабинет до последно.

# 40
  • Мнения: 1 090
Честит рожден ден на Ники на Сбъдваща!

Да расте много весело и щастливо дете!  nbirthday

# 41
  • Мнения: 4 138
честито, сбъдваща, да ти е живо и здраво отрочето.  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 521
Сбъдваща, наздраве. Да ви е жив и здрав младежът  bouquet.

И при нас нощта премина криво-ляво хорошо - в 3 ч. се събуди с вой и рев, че ушите я болят и натискат, видя ми се и топла - по случай случката пи един нурофен, капки в ушите и носа, сдъвка 2 гумени мечета, метна си 2 топли киршкерн-възглавници на ушите и заспа като Чебурашка Mr. Green .
Сутринта нахлу в стаята да ми съобщи, че носа и е "фрай" и ушите не я болят вече. Преди 5 мин. замина на санаториум при баба си, че нашите съседи ремонтират банята и е мамата си джас... ooooh!

Татянка, как е Милена?

Лек ден на све и здрави  дечурлига, майки, бащи, чинки, стринки и калековци.

# 43
  • Мнения: 1 677
Здравейте,
Сърфи, радвам се, че Симона днес е по-добре.
Татяна, Мате, Как са вашите момиченца днес?

Диваненце, честита рожба! Да е жив и здрав!

Сбъдваща, Честит Рожден Ден на Ники! Да е жив и здрав, лъчезарен и поносимо палав.

# 44
  • Мнения: 4 138
моето още спи Rolling Eyes, което изобщо не е типично за нея. оставила съм я обаче, докато иска. няма температура, но явно е много уморена.
а аз имам неотложно ходене, ще товаря един електрически инвалиден стол за бг, та няма как да не ида. освен да я оставя с баща и у дома, макар че хич не ми се ще. свежия въздух е добро нещо и е катализатор понякога.

Общи условия

Активация на акаунт