146 ДЕ> Някакво прасе, грипозно или не, не ще уплаши душите наши!

  • 27 473
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Ами аз именно с тази цел отидох до аптеката - да взема и Парацетамол за да ги сменим. Но аптекаря ме разубеди, било много натоварващо за черния дроб и каза че Нурофенът бил по-добър и било по-добре да остана само на него, но в по-голямо количество.

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Разсъблечи я и я намажи с белтък. Сложи после малко вода с оцет или мокри чорапки на крачетата. Белтъка няма да й навреди, но със сигурност ще помогне. А за дозировката - прав е, но със сигурност през устата ще си навлечеш ядове - Алекс от високите дози през уста имаше непрекъснато болки в стомаха, както и повръщаше.

# 17
  • Мнения: 7 605
Тя не е навлечена, тениска с дълъг ръкав и от долу потник, памучни. Сега ще я разтрия с влажен парцал, и това помагало, и ще й давам пак Нурофен за през нощта (тя сега си ляга). И утре се изстрелваме при педьов.

# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Не е въпроса в навлеченото, а в това, че е с температура и не можеш да я смъкнеш. Аз ти казвам какво проработи точно при този вид грип, ти си решаваш дали да го направиш Peace Дано детето утре да е по-добре! Имай предвид, че ще бориш около 5 дни висока температура все в рамките на 39 градуса.

# 19
  • Мнения: 7 605
Уф  Tired
Сега имаше 40,6, изкъпихме я с по-хладна вода и я смъкнахме до 39  Sunglasses Дано, дано се оправя по-бързо, че 5 дена с такава висока Т си е кофти.
Гея, а Алекс имаше ли болки в гърлото? Милена от това се оплаква.

# 20
  • Мнения: 7 605
40,3°. Аман.

# 21
  • Мнения: 11 314
Дзак и от мен след двудневно отсътствие.
Нямам глас от пеене. Иначе сме здрави. Да чукам на дърво и дървена глава.
Честита рожба на Диваненце!

Болните да оздравяват и да минава по-леко!

Сега за идването ми до Мюнхен - не казахте хареса ли ви идеята за 5или 6 декември. Да знам как ще пътувам - летейки или търкаляйки са на 2 шини.
Гея, няма проблем за онази мама, важна е идеята и участието.  Peace

Пепе, по презумция не вземат кърмачки! Аз питах за мен. Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 7 605
Пепе, по презумция не вземат кърмачки! Аз питах за мен. Crossing Arms

Пък мен ми казаха че по време на кърменето можеш да се типизираш, но не можеш да даряваш. Вижте и тук https://www.dkms.de/spender/registrierung/voraussetzung/index.html

# 23
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Татяна, той кашляше нон стоп, болеше го стомаха, гърлото и почти всичко, за което се сетиш. Много е неприятно, ужасно трудно се сваля температурата и затова ти препоръчах да пробваш след като й даваш антипиретици, да я намажеш с белтък. При нас оцета и къпането с хладка вода не помогна изобщо. Минахме всичко това само преди 3 дни - с повръщане, кашлица, ужасна хрема и нон стоп 39 и....
Веч, мерси, ще й предам. Hug Мен ме устройва като дата и 5 и 6. Да си кажат другите.

# 24
  • Мнения: 7 605
Гея, първо трябва да ида до супера утре. Мъжът ми направи един кекс днес с последните налични яйца  Embarassed  Но мерси за идеята  Hug

# 25
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Ммм, кофти Confused Другото, което се сещам за сваляне на температура е кубчета лед, сложени на сгъвките на китките. И аз правя и нещо друго - слагам възможно най-високата свещичка - от 125 мг. панадол имам и около 10на мин след това давам 7.5 мл. нурофен или парацетамол. Обикновено комбинацията помага доста бързо да падне поне с по 1 градус надолу.

# 26
  • Мнения: 11 314
Пепе, по презумция не вземат кърмачки! Аз питах за мен. Crossing Arms

Пък мен ми казаха че по време на кърменето можеш да се типизираш, но не можеш да даряваш. Вижте и тук https://www.dkms.de/spender/registrierung/voraussetzung/index.html
Аз имах идея директно да дарявам ако съм съвместина. Типизирана съм отдавна. Peace

# 27
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Е значи и аз не ставам, дори и да се типизирам Sad

# 28
  • Мнения: 558
честито бебче на диваненцето  Simple Smile нека расте здраво, умно и щастливо.

Нека бързо да оздравяват болните дечица. тая висока Т на мен ми звучи страшно.

# 29
  • Мнения: 1 090
Миналата седмица на Алекс слагах мокри чорапки и кърпи на китките. Имаше 39,5, а скоро му бях дала лекарство. Марина съм я къпала със хладка вода, защото друго не помагаше. Дано скоро я преборите пустата температура. Наистина си е закон да се разболяват децата в почивните дни.  ooooh! Алекс уж се оправяше, още пие антибиотик, а от сутринта киха на поразия и кашля. 

Диваненце, честито бебче и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт