Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 138 095
  • 2 801
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 590
cecitooo, а къде е графиката, че нещо не я виждам  newsm78
В подписа и Laughing
Ох нета ми тази вечер хич го няма и не ми беше заредила страницата като хората, та подписа нещо ми се загуби Blush

По същество нещо не виждам двуфазност, поне засега и май май О не е минала все още.

# 46
  • Мнения: 879
CECITOOO, при теб Ову още не е настъпила. не виждам двуфазност, нито трайно покачване на БТ.   bouquet

# 47
  • Севлиево
  • Мнения: 162
Здравейте!След перфектна графика,каквато до сега не съм имала,днес ми дойде!С гинеколога ми се бяхме разбрали отново да отида на преглед декември.Искаше да види дали има нужда от стимулация на овулацията.Но аз така като гледам,нямам нужда.Имам ясно изразена двуфазност,което ще рече, че овулация има ,нали?.И се чудя на кой ден от цикъла да отида.Вие какво ще кажете?Мисля че ми беше казал на 6-ти ден.Но щом няма да ми се налага стимулация,може и по-късно!А може и да отложа повече...Но като се замисля,колкото повече отлагам,толкова по-нещастна се чувствам!

# 48
  • Мнения: 48
Съжалявам зя неоправданите ти надежди, Дунда! Но... Все ще стане!
Моята гинеколожка ми каза да отида точно на десетия ден от настъпването на новия цикъл , за да се установи дали има фоликул, после ходих през ден за да се установи дали расте и така ми установи овулацията.

# 49
  • Мнения: 965
Ей момичета ,ама вие сте страхотни,благодаря за бързите отговори  Hug
Днес температурата е малко по-висока  newsm78 , което мисля че е добре  Praynig
Лек и усмихнат ден ви желая  Hug

# 50
  • Мнения: 879
Момичета БТ изведнъж скочи от 36.6 на 37, а днес е 12 ден  newsm78 Веднага събудих половинката и се заехме с бебеправенето  #Crazy Много рано ми се вижда за ову, при положение, че миналия месец с Док видяхме, че Ову е на 18-ти ден  newsm78 Знам, че една БТ сама по себе си не е показателна, но все пак.... такъв скок.....Дори още не съм започнала с тестовете за О.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 703
Момичета БТ изведнъж скочи от 36.6 на 37, а днес е 12 ден  newsm78 Веднага събудих половинката и се заехме с бебеправенето  #Crazy Много рано ми се вижда за ову, при положение, че миналия месец с Док видяхме, че Ову е на 18-ти ден  newsm78 Знам, че една БТ сама по себе си не е показателна, но все пак.... такъв скок.....Дори още не съм започнала с тестовете за О.
хмхмхм...и аз миналиая месец ОВУ на 17-18 ден и гледай този какво става...и хаха..и ние се заехме като вас тази сутрин Blush

# 52
  • Мнения: 879
реди малко направих ову тест, и е +, утре пак ще правя зада видя какво точно се случва, явно този месец съм с доста ранна О....

# 53
  • Мнения: 486
реди малко направих ову тест, и е +, утре пак ще правя зада видя какво точно се случва, явно този месец съм с доста ранна О....
Стискам ти палци ,вярвай че ще се получи!!! Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 10 703
реди малко направих ову тест, и е +, утре пак ще правя зада видя какво точно се случва, явно този месец съм с доста ранна О....
не си сама...и на мен така ми се случва:миналия месец късна,този месец ранна овулация.... newsm78 добре че правих рано тест...не от 13-ден примерно...друг е въпроса дали сме хванали яйцето...ще си проличи рано или късно Praynig

# 55
  • Мнения: 965
Здравейте момичета,дано да не ви досаждам ,като ви пиша отново,ама нищо не разбирам наистина от моята графика,вижте как варира  newsm78
Благодаря ви отново  Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 48
Не виждам нищо необичайно във варирането, cecitooo, перфектна ти е графиката според мен !

# 57
  • Мнения: 965
vasieli ,миличка,много ти благодаря за бързия отговор Hug,ами притеснявам се ,че не е висока и за това  Sad

# 58
  • Мнения: 48
Мисля, че е достатъчно висока засега, а пък и си направила необходимото, когато трябва  Wink, така че - надявай се, скъпа !

# 59
  • Мнения: 2 590
cecitoo, много ти е добра графиката.
Важна е разликата между ФФ и ЛФ, а не колко е висока Т.
В Бейбиплан усредняваха температурите през тези две фази и даваха каква е разликата.

Общи условия

Активация на акаунт