Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 138 120
  • 2 801
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 965
vili_2703,сега ще се регистрирам в руския сайт,въпреки че не знам много руски Embarassed. но горе долу се надявам да се оправя,да видим какво ще покаже  Peace

# 61
  • Мнения: 2 590
То и аз не знам много , много руски, ама не е толкова сложно.
Исках да кажа, че е удобно да разбереш колко ти е средната температура през фоликулярната фаза и колко е средната през лутеалната. И на база това ти изчислява и разликата, мисля, че разница го пишеше.

# 62
  • Мнения: 965
vili_2703 ,успях да си сложа графика и от този сайт  Laughing
Възможно е някъде да съм написала някоя глупост,(напр там където пише  "Начало планирования   01.01.2006 ") ,незнам точно какво трябва да въведа  newsm78 от кога планираме бременност ли????? Embarassed Embarassed Embarassed
Може и руската графика да коментирате,много ще се радвам
Прегръщам ви силно всички  Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: X
vili_2703 ,успях да си сложа графика и от този сайт  Laughing
Възможно е някъде да съм написала някоя глупост,(напр там където пише  "Начало планирования   01.01.2006 ") ,незнам точно какво трябва да въведа  newsm78 от кога планираме бременност ли????? Embarassed Embarassed Embarassed
Може и руската графика да коментирате,много ще се радвам
Прегръщам ви силно всички  Hug Hug Hug
 Там се въвежда деня в който започваш да си водиш графиките за да може компютъра да добавя лутеалната фаза/червената линийка на края показва това/,в зависимост от това колко дни си посочила в настройките и началния час сутрин,в който мериш температурата,но нещо не си нанесла както трябва,или може би има големи разминавания в часа,в който мериш и отбелязваш-незапълнената точка това показва.Иначе,би трябвало овулацията вече да ти е засечена.След третата висока температура компютърът си я засича веднага.
  Графиката ти за сега е супер и дано се е получило сладкото бебоче fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 07:19 от Анонимен

# 64
  • Мнения: 965
lubkar1975  ,благодаря за обяснението,уж го поправих ,нанесох 1ва дата на мерене на БТ 6ти ,дано  така трябва да се направи,сега нямам много време,но довечера ще си поиграя като се прибера от работа  Hug
Благодаря ви отново  Hug

# 65
  • Мнения: 879
Добро утро момичета! Кога според вас е О, ако не е минала вече или предстои! Вече се обърках тотално!!! Мисля си, че при мен О постоянно се мести!  newsm78

# 66
  • Мнения: 48
cecitooo, чекнала си вероятно "Не учитьвать" и не си въвела точна температура на мерене всяка сутрин. Ако отново въведеш данните с точен час , ще ти пресметне и овулацията.

# 67
  • Мнения: 2 590
Ами според мен на Бейбиплан му трябват малко повече от 3,4 високи Т за да ти засече О.
При мен на предния цикъл дори я засече доста по-късно на 36-ти ден, а на фоликулометрията се видя, че е била на 30-ти.
Малко не е достоверен според мен.
Аз го препоръчах от гледна точка на това, че смята осреднените температури.
Иначе имах нанесен точен час, но програмата сбърка и трябваше сама да нанеса линията с О , доказана от УЗИ.
Иначе Фертилити Френд сам ми сложи линията на 30-ти ден без да му помагам Wink
Как и защо се получи така нямам идея, но явно взе под внимание данните, които въведох от тестовете за О + ЦС и така.

bebe26, на мен ми изглежда за 13-ти ден, ама май трябва да се въведат още 2,3 дена Т за да сме по-сигурни. newsm78

P.P. Някой може ли да ми обясни как да изтрия цикъл от тези, които са в Бейби план, понеже нещо обърках, след това изтрих от календара това което бях нанесла, ама не се махат. Стоят едни дълги цикли , а реално нямам нищо нанесено в календара. Мисля, че това обърква програмата и бих желала да изтрия два цикъла, които не отговарят на истината   bouquet
А няма нужда. Справих се.

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 12:58 от vili_2703

# 68
Добро утро момичета! Кога според вас е О, ако не е минала вече или предстои! Вече се обърках тотално!!! Мисля си, че при мен О постоянно се мести!  newsm78

Според мен 11 ден, но с тези пропуски в измерването на температурата е трудно да се каже  Peace

На мен трябваше днес да ми дойде. Лутеалната фаза ми е 13 дена. Имах 3 дена спад на температурата и вече си чаках за днес да ми дойде, но сутринта отново се покачи. Симптоми нямам никави за нищо, бях го отписала този месец, мислех че сме изпуснали момента.Не вярвам да ми се е удължила лутеалната фаза, това е доста малко вероятно, Ову-то може да ми е било по-рано (първоначално ги засече на 11-ти ден, после смени на 15-ти), но по-късно не е било със сигурност...тоест няма логика да ми закъснява.  Може би леко ми се гади, но може и да си внушавам  newsm78 . Според вас има ли смисъл да правя тест?
Ето я и графиката ми

# 69
  • Мнения: 879
Кога ти е датата за цикъла? Щом има покачване, не би трябвало да ти дойде! Направи тест, може и да си бременна! Стискам палци!
А моята О е сигурно днес! Имах положителен тест за овулация в събота.

# 70
Днес трябваше да ми дойде  Thinking .

Успех на теб, ако можеш тези дни мери редовно температурата, за да се види със сигурност ден по ден как се движи  Peace

# 71
  • Мнения: 486
Днес трябваше да ми дойде  Thinking .

Успех на теб, ако можеш тези дни мери редовно температурата, за да се види със сигурност ден по ден как се движи  Peace
тест-тест и стискаме мн палци!Чакаме да ни кажеш! Peace

# 72
Момичета не мога да повярвам...тестът ми е много положителен...аз съм в пълен шок, нямам пукнат симптом, дори гърдите не ме болят. Предстои ми пътуване със самолет и разни други приключения...дано всичко е наред  Praynig. Божеее, не мога да повярвам  ooooh! Laughing . Тоя месец изпуснахме Ову и всичко, направо непорочно съм си заченала  Joy , нямах никакви, ама никакви надежди...просто съм в пълен шок  Crazy .

# 73
  • София
  • Мнения: 1 146
Анонимна по неволя тихичко честито мила, лека и безпроблемна бременност ти желая  newsm51

# 74
  • Мнения: 879
Добро утро, момичета! Аз съм в пълен шах, тези графики нещо се побъркаха. Вижте и ми кажете какво мислите, нито едната, нито другата според мен отчитат правилно!  newsm78  #Crazy  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт