Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 367 000
  • 2 670
  •   2
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 215
Благодаря за отговорите момичета.

# 1 951
  • Бургас
  • Мнения: 440
Здравейте .Препоръчайте ми препарат за почистване на хладилник отвътре е с анти-бактериално покритие ,ако има  значение.Купихме си хладилник Bosch -внос от Германия.Дълго мислех по въпроса за 2-ра ръка ,тъй като съм доста гнуслива,но накрая взех трудното решение като прочетох отзивите  за качеството на хладилници предлагащи се у нас.Мислех че ще ни е  по-изгодно ,а то  ни излезе на цената  на    нов Веко.Дано не съжалявам ,че това ми е и първата покупка от подобни магазини.

# 1 952
  • Мнения: 2 913
Здравейте,моля препоръчайте ми пералня, но да е с дълбочина до 52-53см?

# 1 953
  • Мнения: 1 597
Момичета скоро открих един съвсем нов магазин за техника с транспортни дефекти в Люлин 2 на Тодор Александров преди околовръстното. Ами имаше много добри уреди нови.

# 1 954
  • Мнения: 1 115
Здравейте,
Имам спешно питане. Трябва да си избера хладилник принципно за вграждане, но избора е доста ограничен. И тогава видях картинката отгоре на темата и там гледам, че хладилника е полувграден. Т.е. от двете му страни има шкаф. Мен това ме устройна напълно, но как се водят тези хладилници. Пробвах търсене за полувграждане, за непълно вграждане, но излизат все стандартните за вграждане. Какво трябва да му гледам на хладилника, за да може да се полувгради по този начин. Предполагам охлаждането трябва да е изведено отдолу - но само това ли е?
Също да питам - много съм се отплеснала по зоната с нула градуса, заради по-дългите срокове за съхранение. Някой има ли личен опит с такъв? Примерно ако пъхна там маруля в торбичка, има ли опасност да се вледенят леко листата й по края. Това се случва с моя хладилник, когато марулята например допре задната стена на хладилника, където има лек скреж.

# 1 955
  • Мнения: 202
Здравейте.Искам да попитам какво ви е мнението за фурна и котлони за вграждане SMEG.В Интерсервиз Узунови ги гледах и особено котлоните много ми харесаха.Моля за вашето мнение!   bouquet

# 1 956
  • Варна
  • Мнения: 899
Танита, вариантите за хладилника са или да си купиш за вграждане, или свободностоящ, който да облечеш в ПДЧ. Ако е второто, обикновено отгоре се прави шкаф, за да догониш височината на другите горни шкафове. Дълбочината на този шкаф е хубаво да е по-малка, така че хладилника да се охлажда отзад. Това, в случай, че кухнята ти не е до тавана. Ако е до тавана, трябва да се помислят други варианти да му осигуриш охлаждане.

# 1 957
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Това се случва с моя хладилник, когато марулята например допре задната стена на хладилника, където има лек скреж.

 ooooh!
Там е изпарителят и не бива нищо да го допира...

# 1 958
  • София
  • Мнения: 307
Здравейте,
Някой дали има представа колко струва основна профилактика за сушилня АЕГ (модела е Т59840 ако има значение).
Спря да суши, даваше някаква грешка. От 2 седмици е в сервиз и днес ми съобщиха, че няма повреда, но е за основна профилактика и цената, която искат е 150 лв+ допълнително да платя транспорт 16 лв. Става въпрос за сервиз в София.

# 1 959
  • Мнения: 19 501
Здравейте,
Някой дали има представа колко струва основна профилактика за сушилня АЕГ (модела е Т59840 ако има значение).
Спря да суши, даваше някаква грешка. От 2 седмици е в сервиз и днес ми съобщиха, че няма повреда, но е за основна профилактика и цената, която искат е 150 лв+ допълнително да платя транспорт 16 лв. Става въпрос за сервиз в София.

Имам сушилня Миеле на повече от 5 години и за пръв път чувам, че  сушилня се нуждае от профилактика, и то в сервиз  newsm78

# 1 960
  • Мнения: 17 987
Профилактика  Shocked

Само и мия филтрите на моята....

Шани...помагай, що е това чудо?

# 1 961
  • Мнения: 2 820
Обясниха ли каква профилактика точно ще правят за въпросните пари?

# 1 962
  • София
  • Мнения: 307
Да, днес ми писаха:
"Една такава профилактика включва цялостно разглобяване на уреда, пълно почистване на уреда, почистванане на кондензаторите (топлообменници) на пара и вода и отново сглобяване на уреда. Всичко това отнема много физическо време на един техник , което е доста повече от подмяната на един компонент."

# 1 963
  • Мнения: 2 820
Вярно е, че отнема време, но ми се вижда доста скъпо. Профилактика на климатик ни правят за 60 лева. Защо не чуеш още едно мнение на друг сервиз относно профилактиката.

# 1 964
  • Мнения: 464
Може  ли  мнението  ви за  този  хладилник
http://www.technopolis.bg/b2c/details/660575/P11100302/Hladilnik … er-BEKO-CS-234030

Общи условия

Активация на акаунт