Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 367 040
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Предполагам,че е така,но няма как да прокарам идеята......уви..... Sad
А,Miele-то и аз знам,че са добри,ама с тия цени-само втора ръка мога да го мечтая......

# 406
  • Мнения: 925
Предполагам,че е така,но няма как да прокарам идеята......уви..... Sad
Мъже...  Joy Моят от доста време го свикнах, че си избирам нещата според визията им  Sunglasses Колкото пъти избира той по технически параметри, марки и пр., толкова пъти има гаф с уреда ... Аз като си избирам по красота и си работи  Sunglasses . Но доста годинки ми отне да го свикна  Whistling

# 407
  • София
  • Мнения: 30 171
Предполагам,че е така,но няма как да прокарам идеята......уви..... Sad
Мъже...  Joy Моят от доста време го свикнах, че си избирам нещата според визията им  Sunglasses Колкото пъти избира той по технически параметри, марки и пр., толкова пъти има гаф с уреда ... Аз като си избирам по красота и си работи  Sunglasses . Но доста годинки ми отне да го свикна  Whistling

ако се избира по дизайн Miele не стават. Те има дървен дизайн  Rolling Eyes

# 408
  • София
  • Мнения: 1 395
До нас близо има магазин за бяла техника втора ръка и мога да дам добри отзиви за него. Уредите са в добро състояние и дават гаранция, най-вече немски уреди продават, но не помня марки, не съм ходила много тдавна.

# 409
  • Мнения: 2 172
Здравейте!

Незнам дали в тази тема трябва да попитам,но ще пробвам.

Моля препоръчайте ми марка бойлер  Praynig
Ние сме се ориентирали към "Теси",просто защото те са най-известни.

Изискванията са да е 60 л. и да загрява бързо,а не 4 пълни часа като сегашния ни архаичен от преди 50 години сигурно ooooh!
Просто като реша да се къпя ,да го включа и да имам вода за кратко време.Примерно за 40 минути да е загрял.Или ако е поизстинала вътре,а ми трябва още малко топла- за 10-тина минути да вдигне някакви  градуси.

Другото,което ми направи впечатление е,че 60 литровите са на 2 киловата,а 80 литровите на 3. Това оказва ли влияние върху бързината на загряване?

Ще ви бъда благодарна,ако ме посъветвате,дали тези на Теси покриват изискванията ни или да се ориентираме към някакви други  Peace

# 410
  • Мнения: X
bebZz Kiryakova ,благодаря ти и на теб,но съм в Пловдив Wink
А,аз да докладвам,че след вчерашното дълго умуване,днес решихме въпроса за по-малко от 5мин./и се надявам да не си удрям после главата в стената/,но след кратък обход на Вторите употреби,НВСъпругът,рече че отиваме да купуваме Sharp-а и точка/щото му давали пет години гаранция и щото познава вносителите и сервиза им бил добър...и бла-бла-бла....../.Обаче,като един истински мъж/с размах за големи дела и не обръщащ внимание на подробностите/,изобщо не погледнал,че моделите дето са ни по джоба в момента/демек,по-евтините/,нямат опция обръщане на вратата,а стандартно са с обратно на нашето удобно Mr. Green/а вариант за друго място на хладилника-никакъв/......и понеже аз съм след операция и едвам ходя,а диванетата са с варицела,та не беше редно да се мотаем много по магазините,посочих първия изпречил ми се Fagor и го платихме.......сега,чакам да минат двата часа от настаняването му и ще видим,ще ли го бъде......или ще ходя да се  #2gunfire/щото много ми дойде наведнъж,напоследък #Cussing out/.
Елфичка,за бойлер мога да ти кажа,че скоро купувахме и гледахме да е с хубав водосъдържател и с тия системи за предпазване от котлен камък/че ако не се лъжа ти си ми в квартала,а водата тук хич не е хубава и много бързо се натрупва котлен камък/...но ще ти пиша по-късно модела,че сега ми изскочи от акъла.....Абе,рекламираха ги по ТВ активно......

# 411
  • Мнения: 2 172

Елфичка,за бойлер мога да ти кажа,че скоро купувахме и гледахме да е с хубав водосъдържател и с тия системи за предпазване от котлен камък/че ако не се лъжа ти си ми в квартала,а водата тук хич не е хубава и много бързо се натрупва котлен камък/...но ще ти пиша по-късно модела,че сега ми изскочи от акъла.....Абе,рекламираха ги по ТВ активно......

Да не са тези на Елдом Инвест  Thinking

# 412
  • София
  • Мнения: 30 171
*Люба*, аз съм в пералня и печка "Фагор". Много съм доволна  Peace

# 413
  • Мнения: 5 160
elfi4ka, преди години - Теси ни изтичаше всяка година, сменяха ни го с все по-нов модел ей така без пари Wink Последната му версия мисля позидържа повече от година - 2 -3 макс и пак имаше проблем.

# 414
  • Мнения: X

Елфичка,за бойлер мога да ти кажа,че скоро купувахме и гледахме да е с хубав водосъдържател и с тия системи за предпазване от котлен камък/че ако не се лъжа ти си ми в квартала,а водата тук хич не е хубава и много бързо се натрупва котлен камък/...но ще ти пиша по-късно модела,че сега ми изскочи от акъла.....Абе,рекламираха ги по ТВ активно......

Да не са тези на Елдом Инвест  Thinking
Да,ето такъв е:http://eldominvest.com/bg/1/id/16/page/1/product-id/232/product-view.html,но все още не мога да ти дам обективно мнение,че е на по-малко от месец...и засега сме доволни,но не смея да го похваля,че да не ме чуе  Twisted Evil

# 415
  • Мнения: 2 172
Охх....като чета сега по разни форуми,че повечето бойлери се развалят след 2-3-5 години и лошо ми става.
А този в нас е от тези старите,предполагам от както е построен блока през 80-те и си работи,не е развален,но мноого бавно загрява  ooooh!

Ако този новият се развали толкова скоро.... Thinking

Почти се отказах от Теси  Rolling Eyes

# 416
  • Мнения: X
Елфичка,не само бойлерите са така.........вече с умиление си спомням за 20-годишната "Перла" на майка ми/накрая я сменихме,с по-нова,но понеже работеше,я подарихме на един комшия и той си я ползва май още/,за хладилника "Мраз"/не го помня колко години изкара,но при всички случаи бяха много........ и за бойлера дето му се беше олющила боята отвън,но работеше като пушка.....А,сега-изкарват си гаранцията и се почва......а у нас-и преди това се случват тия работи/ама да кажем,че сме каръци/....

# 417
  • Мнения: 925
Здравейте!

Незнам дали в тази тема трябва да попитам,но ще пробвам.

Моля препоръчайте ми марка бойлер  Praynig
Ние сме се ориентирали към "Теси",просто защото те са най-известни.

Изискванията са да е 60 л. и да загрява бързо,а не 4 пълни часа като сегашния ни архаичен от преди 50 години сигурно ooooh!
Просто като реша да се къпя ,да го включа и да имам вода за кратко време.Примерно за 40 минути да е загрял.Или ако е поизстинала вътре,а ми трябва още малко топла- за 10-тина минути да вдигне някакви  градуси.

Другото,което ми направи впечатление е,че 60 литровите са на 2 киловата,а 80 литровите на 3. Това оказва ли влияние върху бързината на загряване?

Ще ви бъда благодарна,ако ме посъветвате,дали тези на Теси покриват изискванията ни или да се ориентираме към някакви други  Peace
Бягай бързо и много далеч от "Елдом Инвест" - "Дипломат" - няма такъв боклук  ooooh! Ние сме с такъв - сто пъти викахме майстор. А е още в гаранция. Баща ми и майка ми - същата работа. Сестра ми - също  ooooh!
"Теси" доколкото знам също не са читави. Аз съм се ориентирала към следващ "Аристон"  Peace

# 418
  • София
  • Мнения: 10 825
Стибел Елтрон препоръчвам аз за бойлер.  Peace

# 419
  • Мнения: 1 669
elfi4ka , бойлерите са 50, 80, 100 л и нагоре. Не съм чувала за 60 литров. Да, има значение дали е 2 или 3 KW за бързината на загряване. Аз категорично бих те посъветвала да купиш Теси.

Притесняват ме тези 50 литра newsm78. Няма ли да са ти малко?



Бягай бързо и много далеч от "Елдом Инвест" - "Дипломат" - няма такъв боклук

Дипломат в момента вече няма нищо общо с Елдом. Дипломат се правят в Китай и наистина са боклуци. Това обаче не важи за Елдом - правят се във Варна и са си доста читави бойлери. Сега Елдом се опитват да върнат доброто си име, което беше опустошено покрай "приятелството" им с вносителите на китайски бойлери, под марката "Дипломат".

Общи условия

Активация на акаунт