Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 366 960
  • 2 670
  •   2
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 5 957
Вмъквам се при вас с молба за евентуални отзиви на готв. печка Hansa  newsm78 Попадна ми една страхотна оферта, която днес приключва, и ми е любопитно - бива ли ги?
Благодаря предварително!

# 1 846
  • Мнения: 17 987
Вмъквам се при вас с молба за евентуални отзиви на готв. печка Hansa  newsm78 Попадна ми една страхотна оферта, която днес приключва, и ми е любопитно - бива ли ги?
Благодаря предварително!


Никакви отзиви нямам за жалост, но ако е толкова страхотна офертата аз не бих се колебала  Heart Eyes
Моята е АЕГ, ама какво от това, печка като печка, нищо особено  Peace

# 1 847
  • Мнения: 5 957
Благодаря за мнението , Рая-Никол   bouquet
Да, за 245 лв е обявена в е-маг, до днес, затова й се зачудих. А все още и нямам къде да я сложа, което май ме разколебава - ще ми стои известно време неизползваема, а гаранцията ще си тече....

# 1 848
  • Мнения: 5 928
Когато е изведен директно навън казват, че е по-ефективен, тъй като има по-кратък път тръбата. Има значение и с какво Ф е тръбата и дали е гофре или не. Гофрираните тръби увеличавали шума. Най-добре ПВЦ въздуховод да се ползва.

Аз бих взела аспиратор с малко по-голям капацитет за помещението, за да мога да го ползвам често на по-ниските и безшумни степени. И само когато се налага на по-високите.

Погледни аспираторите на Фабер, Лино, Евролукс и Пирамис. Гледай за капацитет по европейския стандарт и какви са капацитета и децибелите на всяка една степен.

Успех!


Благодаря. То децибелите на въпросната ми ТЕКА са дадени 46 Mr. Green.Да,ама не! Явно трябва да настоявам на място в магазина да го включа и да чуя.   
Искаше ми се мнение за конкретен ползван модел.       

# 1 849
  • Мнения: 328
            Силно се надявам на ВАШАТА компетентна помощ.
            Имаме хладилник ЗИЛ от 1972 година.Работи си...Само дето пластмасата не издържа.
            Дали ще мога да намеря за него нова премяна?Не зная как се нарича -корпус,кожух,кутия или нещо друго.

# 1 850
  • Мнения: 1 597
шерлок този разбиващ съвременната техника въпрос можеш да го зададеш във форума на Сетком там има много инжинери и техници, които може и да ти помогнат.

# 1 851
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
           Силно се надявам на ВАШАТА компетентна помощ.
            Имаме хладилник ЗИЛ от 1972 година.Работи си...Само дето пластмасата не издържа.
            Дали ще мога да намеря за него нова премяна?Не зная как се нарича -корпус,кожух,кутия или нещо друго.

Виж в OLX или другаде за обява за продажба на такъв, че да му вземеш "премяната".
Иначе каузата ти е провалена.

# 1 852
  • Мнения: 328
  Ох,вие ме сразихте!Вярвах във вас.
  Благодаря ви Hug

# 1 853
  • Мнения: 19 487
Моля за препоръка за климатик 12-ка за отопление ще се ползва само. Не държа да е тих, само да е икономичен и да работи на голям студ. Инвертор или хиперинвертор.

# 1 854
  • София
  • Мнения: 795
Привет Simple Smile нахлувам темата със спешен въпрос...Спешно трябва да сменим хладилника и за сега сме се спрели на този модел: BOSCH KGE 49AI31
Някакви отзиви, препоръки? Утре най-късно трябва да го купим или да харесаме друг  Crazy

# 1 855
  • Мнения: 17 987
Аууу, Деска, много пари бе, какво толкова специално има?

Аз проучвах 3 месеца, луднах и накрая си взех Самсунг на промоция. Какъвто излезе, за никоя марка не срещнах само бяло.

Моя фаворит беше Електролукс 3850, красавец....ама случайно попадна на едни руски сайтове....много бързо размислих. Толкова питах тук...никой не написа нищо за него.

99% от мненията на майсторите бяха, че всичко е късмет  Peace

Ако имах място бих взела този:
http://www.technomarket.bg/products/09129620/daewoo-fpn-x22f2vi

Супер красив и удобен, прави лед на едри и дребни късове, бара за бутилки се отваря отпред, фризер подреден, абе много ми допадна. Приятелката ми има такъв и е много доволна  Peace

# 1 856
  • София
  • Мнения: 795
мястото ми е 71 ширина и 65 дълбочина - с тези размери има само няколко хладилника Simple Smile избора не е голям. Този ми се видя най-оптимален. Иначе хладилници 60на60 колкото искаш, но ми остават едни 10см, които за нищо не мога да използвам Simple Smile

# 1 857
  • Мнения: 17 987
мястото ми е 71 ширина и 65 дълбочина - с тези размери има само няколко хладилника Simple Smile избора не е голям. Този ми се видя най-оптимален. Иначе хладилници 60на60 колкото искаш, но ми остават едни 10см, които за нищо не мога да използвам Simple Smile

Имаше по- широки, и то много хубави, но фризерната им част е горе.
Аз пък така съжалявах за тия 10 см.....имаше страхотни модели, огледай пак.

Нищо не мога да те посъветвам, помня само, че се коментираше, че евтините Бош-ове се правели в Турция. Не знам дали това е лошо де  Peace

# 1 858
  • София
  • Мнения: 795
има още един Бош за 2000лв, но фризера му е само 80л, а аз искам по-голям...гледам към момента, пък да видим  Hug

# 1 859
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз съм с по-широк хладилник Беко, но дали не беше 75 см. Супер съм доволна, аз не ресвам зи хладилници с фризерите отдолу, по-малки са като обем. Но съм си оставила място за двоен хладилник 1метър, този като се скапе, дано не е скоро само Simple Smile Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт