ДБМ - Русе 11

  • 26 930
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 226
Честита радост и нека малката Славея расте здрава, щастлива и обградена с много любов!  Hug

Момичета, аз имам желание да се включа и да помогна с нещо за коледния базар. Бихте ли ми дали малко повече информация как мога да съм полезна за благородната кауза.   bouquet

# 31
  • Мнения: 1 317
Изпуснах ви тия дни. Първият вариант е страхотен и браво за къщичката  Hug
Аз мога да се включа на базара с удоволствие - петък и събота след 17 часа, неделя целия ден.
Раматахата, честита дъщеричка! Бъдете живи и здрави!   bouquet

# 32
  • Мнения: 6 618
Да е жива и здрава малката принцеса Славея да носи само радост и усмивки на мама и тати!   bouquet
Давайте да се разбираме за Брестовица тази или следващата седмица?

# 33
  • Мнения: 1 287
Честита да ти е рожбата,Раматахата!Много здраве и късмет ви желая!

За Брестовица мога и тази неделя,и евентуално следващата.

Последно павилионът ни е №46.

Елеонора,съжалявам,че не се обадих вчера,а и днес - изникна нещо друго.

Мимето23,добре си ни дошла! Ако имаш възможност да изработиш нещо бързо,което да предложим на купувачите,го направи и се свържи с някоя от нас да го предадеш.Ако не, много ще са ни нужни продавачи за дните 18,19 и 20 декември /петък,събота и неделя/
Също,ако имаш желание,можеш да дойдеш с нас да посетим децата от дома в Брестовица.Обикновено тръгваме в неделя към 9 - 9.30ч и се връщаме около 13ч .

# 34
  • Мнения: 1 317
Кабзималка няма проблем, тия дни съм в Комплекса след 12 часа, така че ако ти е удобно заповядай  Peace

Само да вметна, може би не е подходящият момент поради предстоящите ангажименти по базара, но да го имате в предвид - вратите на Розовата къща са отворени. Ако имате желание, може да се организираме и да отидем и там, само да направя уточнението, че децата са с тежки увреждания и не всяка психика би понесла гледката.  Peace

# 35
  • Мнения: 1 523
Мимето 23, добре дошла и от мен!
kabzimalka те е насочила.  bouquet

# 36
  • Мнения: 6 618
За базара събота и неделя когато ме сложите ,за петък не знам .

# 37
  • Мнения: 226
Ще се опитам да спретна нещо набързо. Мисля си за малки бродерии с коледни мотиви или нещо подобно. Могат да се превърнат и в играчки за елха, примерно. На вас как Ви се струва като идея? Rolling Eyes

# 38
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ще се опитам да спретна нещо набързо. Мисля си за малки бродерии с коледни мотиви или нещо подобно. Могат да се превърнат и в играчки за елха, примерно. На вас как Ви се струва като идея? Rolling Eyes
Мимето,добре дошла сред нас Hug
Идеята за картичките е чудесна,но аз бих те посъветвала да наблегнеш на мотиви от фолклора ни,такива стоят чудесно на картички,а и не са тясно ориентирани към новогодишните празници-все пак в този период има много именни дни,а също и рожденници...така че да не ги изпускаме Wink

# 39
  • Русе
  • Мнения: 244
Поздрав и от мен за търга, лично аз смятам, че е бил повече от успешен , независимо от това че са дошли малко поканени хора.И на мен вариант едно ми допадна най - много.Съжалявам само , че не успях да помогна.

На 18.12 съм на работа до 11.00ч., така че мога да застъпя от 12.00ч. до 17.00ч., за събота и неделя все още не мога да кажа.
Джаста, до петък ми е невъзможно да мина, че съм и сутрин и следобед, но  ще мина в петък да те видя и да дам малко парички за почерпка на децата, а ако мога да почна с подаръците от направените от теб неща, ще е супер. Laughing

# 40
  • Мнения: 395
 Heart Eyes Раматахата, да ти е жива и здрава малката принцеса, да ви радва много, да расте здрава, щастлива, игрива и да вземе дарбите на майка си Simple Smile, както и глсът на славейчето.
Бързо възстановяване   bouquet

Неделя мога за Брестовица, както и моето момче ще ни придружи- така, че сме с кола Simple Smile Колко са рожденниците този месец- момчета/момичета?, и в крайна сметка колко деца останаха в дома?
Честито и за павильона ни   bouquet
Аз с продаването мога да се включа събота след 14ч, до вечерта, както и неделя- когато кажете.
От една приятелка имаме приготвени късметчета за базара- в луксозни торбички, играчки на клечки, картички и разни други неща.
Поздрави на всички

# 41
  • Мнения: 1 270
Аз поемам петък -  предупредила съм в офиса, че ще съм отпуска
Евентуално понеже е банкетено време да отскоча до салона късния следобед  newsm78 с уговорката, че ще даря изкараните средства за каузата / демек стискайте палци да има работа Joy/


И честито бебече   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 523
Преди бях писала,че мога да поема сутринта и следобяд в петък.Оказва се обаче ,че ще мога само сутринта от 9 до 12 часа.За събота и неделя допълнително ще пиша.

# 43
  • Мнения: 1 168
По мои сметки рожденниците за Ноември и Декември са общо 16. Също така при Илиянка трябва да има подаръци за 5 човека /май/, без бельото, несесерите и пастите за зъби - или поне така излиза от наличното, което броя в къщи.
Ако ще се ходи тази седмица, трябва да се разберем петък-събота да ги придвижа до някой, който ще пътува.

За обща бройка на децата вече ми е трудно да кажа, но са максимум 67-68 човека.

За графика за базара, единствено неделя мога да се включа - по което време кажете.

# 44
  • Мнения: 23
Привет,момичета!Уших около 40 бр. играчки за елха,но нямам време за снимки.Вече са нагласени в пакети с търговски вид.Интересува ме къде и кога мога да ги предоставя?Вярно ,че има още време,но нека да не е в последния момент.Аз по принцип съм свободна сутрините.
Извинявам се предварително,ако някъде вече сте писали на подобни на моя въпрос ,но  е възможно да съм пропуснала!

Общи условия

Активация на акаунт